Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

[quote name='obiezyswiat75']Ok, wyślij mi w wolnej chwili na PW nr konta, bo ostatnio czyściłam skrzynkę i usunełam....:oops:[/QUOTE]

Jeśli zamówię ogłoszenia, to trzeba będzie zapłaćić osobie, która je robi, więc może wyślę Ci link i Ty kochana zamówisz, żeby nie gmatwać, ok? Ostatnio zamawiałam u Grazia68, ale chyba bazarek się już skończył.
W razie potrzeby poszukam innych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Jeśli zamówię ogłoszenia, to trzeba będzie zapłaćić osobie, która je robi, więc może wyślę Ci link i Ty kochana zamówisz, żeby nie gmatwać, ok? Ostatnio zamawiałam u Grazia68, ale chyba bazarek się już skończył.
W razie potrzeby poszukam innych[/QUOTE]

To musisz mi tylko jak chłop krowie wytłumaczyć o co chodzi i jak się to robi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Rany dziewczyny, swego czasu jedna strona watku była na cały miesiac, a tu ja nadążyc nie moge z czytaniem;), super że wreszcie coś drgnęło, Aramis miał ogloszenia ale miesiąc temu ostatnie z bazarku, mysle ze znowu mu zamowie, tylko kasy brak:(.[/QUOTE]Oluś ja nie mogę uwierzyć nie poznaję wątku!!cioteczki za Wielkie Wasze Serducha i POMOC Aramiskowi bardzo DZIĘKUJEMY!:modla::modla::modla::buzi::iloveyou::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

ludzie, zemdlałam.....
przez weekend taki ruch na wątku, jakiego nie było chyba nigdy.
obieżyświat, klonuj męża, biorę jeden egzemplarz!
i dzięki, dzięki, dzięki :-)
wszystkim, którzy tu weszli, mam wielką nadzieję, ze zostaniecie!
wszystkim, którzy dorzucają gorsza, dzięki wam wyprostujemy sytuację aramisa.

wielki szacun, pamiętajmy, należy się panu gabrielowi, który mimo długu, nie pozbywa się psa. i tak naprawde chyba pogodził się z sytuacją, choć my nie powinnismy tego przyjmować. jeśli aramis znajdzie dom (powinnam napisać - kiedy), to pan gabriel weźmie od nas następnego psa? trzeba robić wszystko, żeby nie zniechęcił się do pomocy. nie mowiąc o tym, że umowa obowiązuje, i wisimy mu kasę eot.


aha, nie zycze sobie żadnych pochwał, ze niby to dzięki mnie ten ruch tutaj. nieprawda, ja tylko napisałam tekst, a do swoich literek jeszcze nie wysłałam ani jednego PW!
wybaczcie, mam remont gigant, przeprowadzam się niedługo i nie wiem, jak się nazywam. obiecuję poprawę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...