Jump to content
Dogomania

Galeria Kory - Wielka Reaktywacja!!!


Ola&Kora

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=red]witam:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]no wkoncu siem na historyjke zalapalam:)swietna:):):)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8998/sta60112ma3.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]to foto rzadzi:):):):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]suuuuuper:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]udanego dzionka zycze:)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam :) Ja się wczoraj na historyjkę nie doczekałam ale za to dziś... Ola ładnie to tak straszyć ludzi z samego rana? A teraz jeszcze poszłaś sobie do szkoły i na ciąg dalszy pewnie znów du jutra trzeba będzie czekać :mad: To jest normalnie znęcanie się nad ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

Cześć, Historyjka świetna i foteczki też, z resztą ja już wszystkie widziałam i wychwaliłam, a nawet kilka sama zrobiłam więc teraz będę wychwalała historyjki, które są ektra.... :multi: :multi: :multi:

a co do snów to one zawsze mi się śnią na odwrót. Np. kiedyś śniło mi się, ze dostałam 1 z chemi, a dzień później napsałam na 5... :multi: :multi: :multi: innym razem śniło mi się, że we snie płakałam bo miałam problemy rodzinne, a tymczasem było wszystko w porządku i na drugi dzień się śmiałam, bo miałam jebca... :D:D:D:D:D sen też dał o sobie znać z mamą, kiedy była w szpitalu śniło mi się, że wyszła już ze szpitala i siedzimy razem na dwozu na takim łańsuchu i rozmawiamy, a ja byłam przeszczęśliwa... dwa razy miałam taki sen i po drugim byłam pewna, ze mama z tego nie wyjdzie... także widzicie same, moje wszystkie sny zawsze są na odrót, więc jak dzieje się we śnie coś złego i się budze to jestem zadowolona, bo wiem, ze coś stanie się dobrego, a jak dzieje się coś dobrego, to po przebudzeniu mam pewne obawy...

Link to comment
Share on other sites

Hejah cioteczki!!!

[B]Asiu [/B]LD to inaczej świadomy sen, czyli śnisz i o tym wiesz. Świat snu jest twoim światem, który możesz dowolnie kreować i zmieniać, możesz w nim robić wszystko. Ja raz tylko miałam taki sen i... latałam :p :p :p Niesamowite uczucie :p :p :p A jak osobom z mojego snu mówiłam że to sen to mówiły mi że jestem nienormalna :D:D Ale to już tak jest, że osoby z twojego snu uważają że to świat realny. A co najlepsze, możesz wejść do czyjegoś snu :eviltong: Ja próbowałam do mojego kuzyna, ale niestety się obudziłam :/ Ogólnie LD to fantastyczna sprawa, ale trzeba się trochę namęczyć, żeby miewać takie sny często... a szkoda :roll:

[B]Juszes, Alynkaaa [/B]dziemkujem :p

[B]Agushka [/B]hehehehe :diabloti: :diabloti: :diabloti: Strach na śniadanko najlepiej pobudza... :diabloti: A ostatnia część jeszcze dzisiaj :razz:

[B]Luizko[/B] ciekawą masz sytuację z tymi snami, to jest teć coś w rodzaju proroczych...

[B]Haska [/B]To jakby co to daj znać :cool3: [SIZE=1][COLOR=pink]([/COLOR][COLOR=pink]akurat byś mi powiedziała, sama całą kase byś zgarnęła <żarcik> :eviltong: )[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#ffc0cb][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][B]furciakczku [/B]mi też się kiedyś śniły koszmary, że ktoś chciał mnie zabić... ale teraz mi się śni że to ja zabijam... i to w nie całkiem humanitarny sposób (w moich snach nie ma cenzury :eviltong: )... nie wiem czy to dobrze czy źle... [/COLOR]

[B]Agushka [/B]oj znam niestety takie sny... jak byłam mała to mi się śniło że w szkole mieszka diabeł i próbuje mnie porwać... :eviltong:
Albo najgorsze sny w moim życiu... że coś się dzieje Korze... jakie te wszystkie sny były realistyczne... nigdy nie zapomnę snu, jak Kora z wiaduktu spadła i sobie kręgosłup złamała... pamiętem jak koleżanka mnie trzymałai mówiła "nie idź tam, nie chcesz swojego psa w takim stanie oglądać"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agushka']Brrr mi się ostatnio ciągle śni że wychodzę na balkon a tam nie ma barieki, próbuję się wycofać i nie mogę, klękam i wracam na czworakach... Mówię Wam, okropny sen dla kogoś kto ma lęk wysokości...[/quote]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Agushka, sorki, to musi być okropne (też mam lęk wysokości, więc sobie wyobrażam) ale jak sobie wyobraziłam Ciebie na czworaka na tym balkonie.:evil_lol: :lol:

[quote name='_ChiQuiTa_']a jak juz o snach mowicie to mi sie czesto sni ze leże na ulicy niemoge sie ruszyć i jedzie tir i mnie nie widzi :roll:[/quote]
:evil_lol: To też niezłe.:lol: Mi się kiedyś często śniło, że wbiegam do góry po schodach w takiej wysokiej wieży, goni mnie jakiś gigantyczny potwór który nawet nie musi po schrodach biec, tylko się powiększa coraz bardziej i jest przez to coraj bliżej i bliżej. A mi nogi się jak z waty robią i coraz wolniej uciekam...Brrr!Na szczęście już dawno tego nie miałam, teraz to mi się śnią same erotyczne.;) :evil_lol: :D

Ola, ja też raz latałam we śnie!!!:multi: No zaje...iste uczucie, a jak się obudziłam to dokładnie wszystko pamiętałam, do dziś mam wrażenie jakbym przeżyła to naprawdę.
No ale żeby tak wszystkim kierować we śnie i jeszcze mówić ludziom że to sen, a oni się w czoło pukają... To ja tak mam na kacu.:evil_lol: :lol: Wstaję rano po imprezce nieprzytomna i nie wiem, czy to sen czy nie sen, wszystko widzę trochę rozmazane, no i też często jak coś do kogoś mówię, to on puka się w czoło.:D :evil_lol:

Czekam niecierpliwie na dalszy ciąg historyjki.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']
a jak juz o snach mowicie to mi sie czesto sni ze leże na ulicy niemoge sie ruszyć i jedzie tir i mnie nie widzi :roll:[/quote]

Ja to mam gorzej..nie dość, ze moje sny się czasem sprawdzają, to lunatykiem jestem :cool3: Raz jak Oskar był na ogródku w nocy to gadałam sama do siebie .. wstałam.. ubrałam się.. i gotowa byłam iść z nim na spacer :oops: :oops: :oops: Jak mama mi to opowiadała to wybuchnęłam śmiechem.Od ostatniego wakacyjnego obozu już nigdy nie pojade na żadne kolonie.Tak gadałam przez sen, że wszystkich zaczęłam wyzywać i wogle .. :roll:

[COLOR=sandybrown][COLOR=paleturquoise]Wstyd mi się do tego przyznać, ale przez sen potrafie również udawać różne zwierzęta ( ostatnio udawałam kure )[/COLOR]:grin: :grin: :grin: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12']Ja to mam gorzej..nie dość, ze moje sny się czasem sprawdzają, to lunatykiem jestem :cool3: Raz jak Oskar był na ogródku w nocy to gadałam sama do siebie .. wstałam.. ubrałam się.. i gotowa byłam iść z nim na spacer :oops: :oops: :oops: Jak mama mi to opowiadała to wybuchnęłam śmiechem.Od ostatniego wakacyjnego obozu już nigdy nie pojade na żadne kolonie.Tak gadałam przez sen, że wszystkich zaczęłam wyzywać i wogle .. :roll:

[COLOR=sandybrown][COLOR=paleturquoise]Wstyd mi się do tego przyznać, ale przez sen potrafie również udawać różne zwierzęta ( ostatnio udawałam kure )[/COLOR]:grin: :grin: :grin: [/COLOR][/quote]


hahahaha haska zabawna jesteś. Ja też kiedyś byłam lunatyczką, ale z wiekiem mi przeszło... :D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola&Kora']

[IMG]http://img243.imageshack.us/img243/5851/sta60189lm3.jpg[/IMG]
[/quote]

Hehehe ale się uśmiałam:lol: Ola=mistrzyni komiksów:cool3:;)

Brrr zimno musiało być, Kora smoczydło zieje parą:loveu::lol:

A ja gadam, wrzeszcze, krzycze, opowadam... przez sen, nigdy tego nie pamiętam, chyba ze sama siebie obudze, i wszyscy sę ze mnie nabijają:oops: No, chyba że domowników pobudze, wtedy im nie do śmiechu:p

Choć odkąd śpie z psami znacznie mi to przeszło, ale czasem jeszcze gadam, tylko że jak zaczne, to któryś mnie liże, no i się budze:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ale żeście sie o snach rozgadały :eviltong:
No to ja wam powiem, że raz zdażyło mi się lunatykować... i normalnie z mieszkania na klatkę schodową wyszłam, bo mi się śniło że ide do koleżanki z drugiego piętra... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

A tak wogóle to ostatnio mi się śniło że gadałam z Drakulą :eviltong: :eviltong: :eviltong: Zaprzyjaźniliśmy się i on powiedział że mi da na urodzinki nietoperza :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12']Ja to mam gorzej..nie dość, ze moje sny się czasem sprawdzają, to lunatykiem jestem :cool3: Raz jak Oskar był na ogródku w nocy to gadałam sama do siebie .. wstałam.. ubrałam się.. i gotowa byłam iść z nim na spacer :oops: :oops: :oops: Jak mama mi to opowiadała to wybuchnęłam śmiechem.Od ostatniego wakacyjnego obozu już nigdy nie pojade na żadne kolonie.Tak gadałam przez sen, że wszystkich zaczęłam wyzywać i wogle .. :roll:

[COLOR=sandybrown][COLOR=paleturquoise]Wstyd mi się do tego przyznać, ale przez sen potrafie również udawać różne zwierzęta ( ostatnio udawałam kure )[/COLOR]:grin: :grin: :grin: [/COLOR][/quote]

hehe... mi się nie zdarzyło lunatykowanie, czasem tylko bełkocze cos sama do siebie. za to moja siostra lubiala włazić na szafy, stoły itp :grin:[COLOR=#f4a460] :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: [/COLOR]
[COLOR=#f4a460]Chciałabym zobaczyc jak ktoś udaje jakieś zwierze chyba bym sie zsikała :D:D:D:D:D[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...