Jump to content
Dogomania

Galeria Kory - Wielka Reaktywacja!!!


Ola&Kora

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=Dobermania;]:D:D:D:D:D:D
Ale wy jesteście! To ani zioło było, ani papierosy, one tak intensywnie powtarzały do kartkówki, że aż apra buchała:eviltong: :mad:[/quote]

Wy już nie myślcie tyle bo jeszcze myśliwymi zostaniecie :D:D:D
To była wiedźma i koniec :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote=Agushka;]Najlepszy jest koniec. "Ares: Cześć! No i wtedy się zaczęło... " Ola ty to potrafisz budować napięcie :evil_lol::evil_lol: Jak tak dalej bedziesz to nikt nie będzie się witał bo po "cześć" się zaczyna :diabloti: i to jeszcze niewiadomo co!!![/quote]

Tak szeże mówiąc, to miał być ciag dlaszy ale w trakcie myślenia mnie leń złapał, także nie mogłam nic więcej wymyślić :oops: :oops: :oops: :eviltong:
No więc strzeżcie się "cześciów", bo po nich się zaczyna.... coś :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Cześć citeczki!!!
Ależ dzisiaj miałam dzień wyczerpujący... :roll: Ta szkoła mnie wykańcza :diabloti:
Chociaż nie było tak źle, wpadła mi czwóreczka z histy, a myślałam że trzy bedzie :multi:

Dziemkujem oczywiście za komentarze, jesteście kochani :*:*:*

[quote name='furciaczek']witam cie olus :multi: jak tam fizyka:cool3: hehe[/quote]

Hmmm, na pięć zadań zrobiłam trzy :eviltong: Mam nadzieję że mam dobrze i dostanę tę nieszczęsną trójczynę, chociaż nawet dwa już mi baaardzo ratuje sytuację

Za chwileczkę (tzn. za jakieś 2 godziny :eviltong: ) będzie dalsza część, najstraszniejsza :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...