Jump to content
Dogomania

Schronisko w Hajnówce błaga o pomoc dla swoich podopiecznych


bbgm

Recommended Posts

Powtórkę krótkiego reportażu na temat szkolenia psów w ramach programu 'Przyjaciel, czyli pies w celi'
w Schronisko Hajnówka 'Ciapek' można zobaczyć na stronie Dzień Dobry TVN

[url]http://dziendobry.tvn.pl/video/wiezniowie-ucza-sie-odpowiedzialnosci,104,newest,48899.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 942
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam problemy z finansami koszt jest coraz większy pieniądze które miałam kurczą się a nowych nie ma 1% bardzo słabo napływa a zakupy robić muszę. Każdy sądzi po obejrzeniu reportaży sądzi ze u nas sielanka, prawda jest inna. Redaktorzy którzy u nas byli żaden nie chciał pokazać prawdy o schronisku, a prawda jest taka że jak nie wybudujemy tego budynku zamykają nasze schronisko UM cofa dotację z niewywiązania się z realizacji programu, zabiera nam pracowników i więźniów zostaję sama bez pieniędzy i siły roboczej. Ostatnia rzecz to to że w porozumieniu z UM po zamknięciu schroniska mamy 1 miesiąc do zabrania psów z ich terenu. Piękna perspektywa co nie???????

Link to comment
Share on other sites

kurde...trzeba by nagonić sponsorów tylko jak? pojedyncze osoby prywatne jak np ja niewiele dadzą radę zrobić bo to kropla w morzu potrzeb...tu trzeba kogoś z kapitałem znaleźć...mam jeden pomysł, ale nie wiem co z tego wyjdzie : spróbuję zainteresować tym moją koleżankę, która profesjonalnie zajmuje się PR, może nagoni jakichś sponsorów lub przynajmniej naprowadzi nas jak to zrobić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']kurde...trzeba by nagonić sponsorów tylko jak? pojedyncze osoby prywatne jak np ja niewiele dadzą radę zrobić bo to kropla w morzu potrzeb...tu trzeba kogoś z kapitałem znaleźć...mam jeden pomysł, ale nie wiem co z tego wyjdzie : spróbuję zainteresować tym moją koleżankę, która profesjonalnie zajmuje się PR, może nagoni jakichś sponsorów lub przynajmniej naprowadzi nas jak to zrobić...[/QUOTE]
Dziękuję bardzo za pomoc ja myślałam że nasz Pronar trochę więcej da ale trudno dali ile chcieli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']Mam problemy z finansami koszt jest coraz większy pieniądze które miałam kurczą się a nowych nie ma 1% bardzo słabo napływa a zakupy robić muszę. Każdy sądzi po obejrzeniu reportaży sądzi ze u nas sielanka, prawda jest inna. Redaktorzy którzy u nas byli żaden nie chciał pokazać prawdy o schronisku, a prawda jest taka że jak nie wybudujemy tego budynku zamykają nasze schronisko UM cofa dotację z niewywiązania się z realizacji programu, zabiera nam pracowników i więźniów zostaję sama bez pieniędzy i siły roboczej. Ostatnia rzecz to to że w porozumieniu z UM po zamknięciu schroniska mamy 1 miesiąc do zabrania psów z ich terenu. Piękna perspektywa co nie???????[/QUOTE]
Dostałam ciekawą odpowiedz na PW na swój wpis, że jeśli to prawda co piszę to będziemy się tym martwić wtedy, super pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']Dostałam ciekawą odpowiedz na PW na swój wpis, że jeśli to prawda co piszę to będziemy się tym martwić [B]wtedy[/B], super pomoc[/QUOTE]

jak to "wtedy", co to znaczy?. . . . ciekawe?????

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy60/733069/1526390/51448781_obraz_002.jpg[/IMG][quote name='buniaaga']Rzeczywiście nieciekawa u Was sytuacja:(
Mogę poogłaszać któregoś psa wiem ze w tej sytuacji to marna pomoc...[/QUOTE]
najbardziej cierpi u nas pitbulka -Hera jest u nas od lutego 2012r. cały czas siedziała w domku ale teraz go nie ma i musi być w kojcu. Ma 2-3 lata jest wysterylizowana ale jest bardzo nieufna do kobiet ale jej już to mija coraz lepiej toleruje wszystkich ludzi, uwielbia biegać bawić się i oczywiście tulić, głaski to jej najważniejsza rzecz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Bardzo ładna ta pitbulka.Nikt ją jeszcze nie wypatrzył.Powinna juz mieć swój domek.
No teraz to sie zbliża okres wakacyjny...zapewne adopcje staną w miejscu.[/QUOTE]
Chciano ją ale ja nie dałam bo to młody chłopak chciał i nie mógł określić dlaczego ją chce mieć bałam się że na walki bo wiem że u nas coś takiego jest tylko nie wiemy kto to organizuje i gdzie. Policja tez próbuje ich namierzyć ale jak dotychczas nic nie wyszło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']Chciano ją ale ja nie dałam bo to młody chłopak chciał i nie mógł określić dlaczego ją chce mieć bałam się że na walki bo wiem że u nas coś takiego jest tylko nie wiemy kto to organizuje i gdzie. Policja tez próbuje ich namierzyć ale jak dotychczas nic nie wyszło[/QUOTE]
I słusznie, trzeba uważać.Ta rasa niestety jest wykorzystywana do walk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...