Jump to content
Dogomania

Schronisko w Hajnówce błaga o pomoc dla swoich podopiecznych


bbgm

Recommended Posts

Cos tu cichoooo??????
Haloooo, kochani, budzimy się. Gdzie sa wszyscy, ktorzy tak pomagali?
Ala, ja przyjade w niedziele. Chyba, ze bedzie burza, o nie dam rady. Cos okropnego jak sie boja u mnie psy. W dodatku te, ktore sie nie bały, popatrzyły na cykorow i tez zaczynaja glupawke. Dzisiaj wrocilam w czasie burzy, to chaty nie poznalam. Nawet biegunke mają. Musze byc z nimi.
Mam nadzieje, ze pogoda dopisze.
Kochani, kto jeszcze moze przyjechac? moge zabrac kilka osob komu po drodze, piszcie, dogadamy sie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 942
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]DZIĘKUJEMY ZA WPŁATY- NATALIA ELŻBIETA BOMBAŁA, MAŁGORZATA ANTYPIUK, ALINA KRUTEL, HALINA PABIAN, DOROTA HELENA HAUSWIRT, ZAKLAD DRZEWNY ANDREWPOL A.PRYCZYNICZ WOSKOWA 9 HAJNÓWKA, KATARZYNA IZABELA BŁESZNOWSKA [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]OSOBY KTÓRE KUPIŁY CEGIEŁKI- GRAŻYNA OSTROWSKA 10 SZT, Monika Kwiatkowska 1 SZT, AGNIESZKA WOŚKO 11 SZT, ELŻBIETA BRONISŁAWA NOWAK[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]4 SZT, AGATA MILENA WITKOWSKA 20 SZT, IZABELA BOLESTA 1 SZT, SYLWIA ANNA KOPCZYŃSKA 10 SZT, ANNA M KIERCZYŃSKA 4 SZT, SYLWIA MARTA MROZIEWICZ 1 SZT, PAULINA HOPPEL 3 SZT, AGNIESZKA WOŚKO 12 SZT.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W SUMIE SPRZEDALIŚMY 77 SZT[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Cos tu cichoooo??????
Haloooo, kochani, budzimy się. Gdzie sa wszyscy, ktorzy tak pomagali?
Ala, ja przyjade w niedziele. Chyba, ze bedzie burza, o nie dam rady. Cos okropnego jak sie boja u mnie psy. W dodatku te, ktore sie nie bały, popatrzyły na cykorow i tez zaczynaja glupawke. Dzisiaj wrocilam w czasie burzy, to chaty nie poznalam. Nawet biegunke mają. Musze byc z nimi.
Mam nadzieje, ze pogoda dopisze.
Kochani, kto jeszcze moze przyjechac? moge zabrac kilka osob komu po drodze, piszcie, dogadamy sie.[/QUOTE]
Irenka w tą niedzielę nie przyjeżdżaj przyjedz 22 .07 ty i tak masz dużo pracy

Link to comment
Share on other sites

Prace mozna tak zorganizowac, zeby było dobrze [URL="http://smayliki.ru/smilie-1028069127.html"][IMG]http://s17.rimg.info/220d6f556c9234a736a25cec2f13a495.gif[/IMG],[/URL] ide kosić, [url=http://smayliki.ru/smilie-90149991.html][img]http://s.rimg.info/aeb3c8d4e9246acf49df55d2ba5e1651.gif[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[url]http://www.youtube.com/watch?v=sqnCCYN2hZ8&list=UUodp1288O6hP6VxC2wHFF-w[/url]
Koncert super kto był to widział i czół zebraliśmy 4625,20 zł jestem bardzo zadowolona choć wiadomo ze przy budowie to jest kropka a trzeba ulewy ale z pomocą takiej dziewczyny jak Karolina mogę zrobić dużo.
KAROLINKO DZIĘKI TO JEST TWÓJ SUKCES MÓJ W NAMIASTCE

Link to comment
Share on other sites

Fajne zdjecie. Usmiechnieta, wyluzowana pani kierownik. . . super. Szkoda, ze nie widzialam na zywo. Szymek roznosi chalupe jak wychodze, a nie chcialam go meczyc w aucie. Miedzy innymi to glowna przyczyna ze nie przyjechalam. No, ale poradzilyscie sobie swietnie, brawo. Podziwiam, na prawde.

Ala, ale czemu Ty na boku????:roll::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Fajne zdjecie. Usmiechnieta, wyluzowana pani kierownik. . . super. Szkoda, ze nie widzialam na zywo. Szymek roznosi chalupe jak wychodze, a nie chcialam go meczyc w aucie. Miedzy innymi to glowna przyczyna ze nie przyjechalam. No, ale poradzilyscie sobie swietnie, brawo. Podziwiam, na prawde.

Ala, ale czemu Ty na boku????:roll::evil_lol:.[/QUOTE]Bo po imprezie padłam i jeszcze nie dam rady dojść do siebie zmęczenie , zmęczenie. Wiele osób nie sądziło że ta impreza dojdzie do skutku ale się nie poddałyśmy nawet wtedy gdy musiałyśmy ją prowadzić cały czas same.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Zwierząt (4 października), Pedigree i Whiskas rozpoczęły kolejną edycję akcji "Kupując, pomagasz", dzięki której do bezdomnych zwierząt ma trafić nawet 2 miliony posiłków.

Wystarczy kupić promocyjne opakowanie karmy Whiskas lub Pedigree i wysłać sms'a albo wpisać na stronie unikalny kod z dołączonej do opakowania karty.


Więcej szczegółów na stronie [URL="http://www.posilekdlaschroniska.pl"]www.posilekdlaschroniska.pl[/URL]



Schronisko w Hajnówce jest na 13 pozycji na liście do głosowania.



akcja trwa od 13.08.2012. do 31.12.2012.

Edited by sylwia1982
Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']To pies czy suczka? Pytam bo to ważne dla mnie pytanie. Szukamy takiej suczki. Byłła w Bielsku i nagle zniknęła.[/QUOTE]



kierownik schroniska zamieściła na fb informację, że od soboty ten pies przebywa w schronisku w Hajnówce, ale nie ma info na fb czy to pies czy suczka, pytałam na fb czy pies miał obroże, czy ma jakieś znaki szczególne, ale jak na razie nie dostałam odpowiedzi, może Alina pojawi się tutaj i coś więcej napisze na temat tego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia1982']z fb dowiedziałam się że jest to pies i ma ślad po obroży[/QUOTE] Kochani przepraszam że rzadko mnie widać i słychać mam problemy rodzinne ale w miarę możliwości śledzę i co nieco piszę.
Jest to malamut wiek ok 1,5 roku widać że zadbany mam nadzieję że uciekł a nie został wyrzucony. Płeć pies nie kastrowany bez czipa bardzo miły i przyjazny zna podstawowe komendy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...