Jump to content
Dogomania

Schronisko w Hajnówce błaga o pomoc dla swoich podopiecznych


bbgm

Recommended Posts

[B]Gimnazjaliści pomogli psom ze schroniska[/B]

[URL]http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120509/REGION06/120509641[/URL]




[h=1][SIZE=4]Schronisko Ciapek potrzebuje pomocy[/SIZE][/h]
[url]http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120508/REGION05/120509712[/url]

Edited by sylwia1982
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 942
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='buniaaga']kierownik schroniska jak malutka Gabi? Był jakiś odzew z ogłoszeń?A może Gabi już w domku?Miałam dziś zapytanie na maila o malutka-zaprosiłam do kontaktu telefonicznego z ogłoszenia.[/QUOTE]Gabi ma sie dobrze jest dalej w moim domu. Miałam kilka telefonów ale większość miała zadzwonić jeszcze ale nie dzwoniła. Dzisiaj byli państwo z Hajnówki by ja poznać byli zachwyceni ale jeszcze na schronisku też im sie spodobał jeden szczeniak i mają dylemat które wziąć mają się zastanowić

Link to comment
Share on other sites

Jak widzę ten wątek jest dla mnie, piszę bo chcę i jak widzę jestem jedynym przyjacielem psów w Hajnówce. Wątek ten jest martwy tak jak moja nadzieja w to że ludzie będą traktować zwierzęta dobrze a nie tylko o to się kłócić (kto, co, jak napisał czy powiedział, kogo wywyższył, o kim zapomniał). JA DZIAŁAM DLA DOBRA PSÓW NIE PATRZĄC NA AMBICJE I KARIERĘ, A SWOJE KOMPLEKSY CHOWAM GŁĘBOKO.

Link to comment
Share on other sites

Alu, mysle, ze sytuacja z grubsza opanowana u Was, wiec wszyscy odpoczywaja, przede wszystkim emocjonalnie. Na pewno watek nie jest tylko dla Ciebie i sa tu tacy, ktorzy sledza losy pieskow z Hajnowki. Ja zagladam zawsze tylko nie odzywam sie, bo szczerze mowiac nie bardzo wiem co napisac.
Jednak pocieszam Cie i wspieram chocby dobrym slowem. Ciesze sie, ze jest spokojnie i oby tak bylo zawsze. Dzieli nas spora odleglosc, bo gdyby nie to chcetnie bym Was odwiedzala co jakis czas.
Nie smutaj kochana, jestesmy z Wami, jestem tego pewna. Pozdrawiam [url=http://smayliki.ru/smilie-481504647.html][img]http://s5.rimg.info/fb0f154f4021075df3c3385643514b27.gif[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Alu, mysle, ze sytuacja z grubsza opanowana u Was, wiec wszyscy odpoczywaja, przede wszystkim emocjonalnie. Na pewno watek nie jest tylko dla Ciebie i sa tu tacy, ktorzy sledza losy pieskow z Hajnowki. Ja zagladam zawsze tylko nie odzywam sie, bo szczerze mowiac nie bardzo wiem co napisac.
Jednak pocieszam Cie i wspieram chocby dobrym slowem. Ciesze sie, ze jest spokojnie i oby tak bylo zawsze. Dzieli nas spora odleglosc, bo gdyby nie to chcetnie bym Was odwiedzala co jakis czas.
Nie smutaj kochana, jestesmy z Wami, jestem tego pewna. Pozdrawiam [URL="http://smayliki.ru/smilie-481504647.html"][IMG]http://s5.rimg.info/fb0f154f4021075df3c3385643514b27.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]
Ja nie uważam że u nas jest dobrze nawet dlatego że muszę budować a nie mam za co a muszę robić a co się z tym wiąże to to że dla psów będzie gorzej bo każe pieniądze pójdą na budowę a nie na nie. Ale dzięki za otuchę. potrzebna mi jest pomoc nawet do tego by zrobić bazarek a jak wiesz nie umiem wstawiać zdjęć może ktoś choć tego mnie nauczy to dam wam spokój i dalej będę robić wszystko sama

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']Dzisiaj do adopcji poszedł szczeniaczek -Gati[/QUOTE]

[quote name='buniaaga']ja też jestem z Wami chociaż nic nie piszę :)

kierownik a masz może jakieś aktualne zdjęcia Gabi? nowe ogłoszenia bym jej zamówiła:)
mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
Jak już pisałam to szczeniaczek poszedł do adopcji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MalgosMalgos']105 Euro zostalo wplacone na konto fundacji, ktora je dla Sary udostepnila: SOS dla zwierzat
W poniedzialek zostana wplacone pieniazki za 16 bud HHP ( przed chwila rozmawaialam ) tj. okolo 2100 zl takze $$ na leczenie reszty psiakow tez beda.
Pozdrawiam serdecznie Malgosia[/QUOTE] Na konto schroniska wpłynęły pieniądze na budy ale tylko na 9

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']Jak już pisałam to szczeniaczek poszedł do adopcji[/QUOTE]

a tak czytałam ale myślałam że to inny szczeniak Gati a nie Gabi :) ale teraz już wiem że to literówka :)
super że mała ma już swój domek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']a tak czytałam ale myślałam że to inny szczeniak Gati a nie Gabi :) ale teraz już wiem że to literówka :)
super że mała ma już swój domek![/QUOTE]
Muszę powiedzieć że też się cieszę choć ciężko mi było ją oddawać przyzwyczaiłam się do niej w domu ale doszłam do wniosku że może komuś innemu będzie miejsce u mnie

Link to comment
Share on other sites

[TABLE="class: uiGrid mvm"]
[TR]
[TD="class: vTop"]PODZIĘKOWANIA ZA WPŁATY-
WOJCIECHOWI i PAULINIE GODLEWSKIM z Gliwic, KRYSTYNIE SAROSIEK z Białegostoku, HANNIE ARTYSIEWICZ z Bielska Podlaskiego, EWIE URSZULI KOTOWSKIEJ z Warszawy JOANNIE ZECHNER z Austrii wpłynęły też pieniądze od Pecka Anna z Krakowa, Mitroszewska Agnieszka z Białegostoku, Marta Charkiewicz z Hajnówki, Bartosz Przemysław Kozłowski z Białegostoku, Aleksandra Ciesielska z Torunia, Piotr Piechalak z Chorzowa, Kaliga Sylwia z Katowic,Mitroszewska Agnieszka z Białegostoku,KATARZYNA IRENA WŁODARCZYK, KRYSTYNA SAROSIEK- BIAŁYSTOK, AGA BIEGLUK-ANGLIA, BARBARA ANNA NOWAK- SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE,ALINA LEWICKA-STRZOK- Lublin
PRZEMYSŁAW ŁUKASZ DĄBROWSKI-Hajnówka
BOGUSŁAW NAWARA-Staszów
GRAZYNA ZAWISZA- Warszawa
MAŁGORZATA ANTYPIUK- Białystok
HUTNIK-SZYMAŃSKA MAŁGORZATA- Warszawa
KRYSTYNA CHILIŃSKA- Krasnopol
Joanna Zechner Siegersdorf
WECHTEROWICZ LIDIA- Warszawa
Dyrektorowi Aresztu Śledczego w Hajnówce za pomoc w pokryciu kojców przez skazanych
Dorocie Sumińskiej za kropelki dla psów na kleszcze i pchły
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

Witam czy można również podziękować firmie ,która przekazała 8 kartonów witaminek dla schroniskowych psiaków (mam na myśli P.Mariusza) Czy umieszcza Pani takie info na stronie schroniska?

Edited by psi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']Witam czy można również podziękować firmie ,która przekazała 8 kartonów witaminek dla schroniskowych psiaków (mam na myśli P.Mariusza) Czy umieszcza Pani takie info na stronie schroniska?[/QUOTE]
Takie podziękowania były umieszczanie na stronie, na Facebooku, na NK i tu.
Ale jeśli ktoś nie czytał to bardzo dziękujemy za ogrom witamin które otrzymaliśmy od Psiego Salonu z Białegostoku i od P. Mariusza:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']Takie podziękowania były umieszczanie na stronie, na Facebooku, na NK i tu.
Ale jeśli ktoś nie czytał to bardzo dziękujemy za ogrom witamin które otrzymaliśmy od Psiego Salonu z Białegostoku i od P. Mariusza:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Jeśli przeoczyłam to przepraszam :oops: podziękowania należą się tylko Panu Mariuszowi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia1982'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/plakatkoncertu.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6194/plakatkoncertu.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Lista sponsorów jest otwarta, czekamy na pewno nikomu się nie będzie chciało pomóc ale może mam nutkę nadziei, wiem że nadzieja matką głupich ale widać jestem głupia.
Moja nadzieja w uratowanie Żółtej była wielka i się opłaciła. Pamiętam jakim błagalnym wzrokiem na mnie patrzyła i nie wiedziałam czy chce żyć czy odejść, ja zdecydowałam by żyła i ona mi bardzo za tę decyzję się odpłaciła. Takich przykładów jest wiele i dlatego walczę ze zmową milczenia i ze złem które otacza nasze pieski. Nie dam im zrobić krzywdy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...