Jump to content
Dogomania

Pies,ktory nie mruga,bo boi sie przeoczyc szanse na dom! ZAADOPTOWANY :)


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miłek wzięty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Już wykapany, odsypia stres w nowym domku!!!!!! Więcej cioteczka Brązowa :loveu:

Miłeczku, szczęścia i dużo miłości nowych Właścicieli, nasz piękny jesienny piesku :lol:

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2936/pict0349eu5.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/6677/pict0336fg7.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

bardzo miła Pani pojawila sie w schronie i zgodnie z obietnica zabrala Miłka do domu :)
Wydaje mi sie,ze sa dobrze dobrani :)

Miłek w biurze (przy podpisywaniu papierow siedzial juz z nami i mial okazje poznac nowa Pania) patrzyl na mnie okragłymi oczyma i szukał odpowiedzi : "ale co sie tutaj dzieje?"
Ze schronu wyfrunal jak mlodzieniaszek,mysle,ze w takim biegu nawet nie mial mozliwosci zarejestrowac,ze w pewnym momencie juz idzie beze mnie,a z nowa Pania.
Dostalam info,ze grzecznie jechal kolejka,potem kapiel i pachnacy polozyl sie w kaciku.Uffffff,nasz Pan Deprecha-Deprim juz dziis spi w domu.

Miłeczku,kolorowych snow,obys juz zawsze mial dobry dom i zebys zapomnial o schronisku!

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko Gabryjello,dziekujemy za allegro :loveu: :loveu: :loveu: ,to wlasnie tam Miłek zostal wypatrzony.

Miłek to dziesiaty piesio (schron Sopot) z gatunku :"bez szans" wyadoptowany dzieki dogomanii :))))
Inaczej siedzialyby w schronie po wsze czasy.

Czarna (u dogomaniaczki Swan),Oskar boksio (u Konisi),Foksiu (moj wariat,znalazl dom dzieki dogo),Mandaryna (w Niemczech),Akcja (u dogomaniaczki),Ola i Delma (moje dwie kochane sunie:),Szczotek (u dogomaniaka Szilasa),Pynia (u kochanej Akuchy)
MIŁEK! Strzal w dziesiatke!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Cioteczko Gabryjello,dziekujemy za allegro :loveu: :loveu: :loveu: ,to wlasnie tam Miłek zostal wypatrzony.

Miłek to dziesiaty piesio (schron Sopot) z gatunku :"bez szans" wyadoptowany dzieki dogomanii :))))
Inaczej siedzialyby w schronie po wsze czasy.

Czarna (u dogomaniaczki Swan),Oskar boksio (u Konisi),Foksiu (moj wariat,znalazl dom dzieki dogo),Mandaryna (w Niemczech),Akcja (u dogomaniaczki),Ola i Delma (moje dwie kochane sunie:),Szczotek (u dogomaniaka Szilasa),Pynia (u kochanej Akuchy)
MIŁEK! Strzal w dziesiatke![/quote]


wiesz co wyobrazam sobie twoje wzruszenie ..tego sie nie da opisac jak czlowiek widzi jak psina ,dla ktorej tak dzielnie szukla domu opuszcza schron i jak wtedy psisko sie zmienia ..nieraz to czulam i chyba to jest najpiekniejsze w tej calej walce o domki

[B]z calego serducha trzymam za was kciuki za to zeby Milek zostal w domku do konca swojego zycia!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

a wiec tak....:loveu:
wczoraj po kapieli bardzo madry pies Miłek wgramolil sie pani do lozka i postanowil,ze tak bedzie spał.:loveu:
bardzo sie cieszyl po powrocie pańci do domu :loveu:

jedyne zmartwienie,ze nie chce jesc,a ma 3 rodzaje karmy do wyboru.
pocieszylam,ze to normalne,za 2-3 dni wroci do jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

normalnie jak bylam w niedziele to jeszcze tam byl, no nie wierze ale czxad, super super super, a jak bylam u weta z kotem to usiadla obok mnie pani, ktora powiedziala, ze przywiozla do schronu psa w sierpniu, znalazla go w lesie, podobny do owczarka nizinnego z posklejana sierscia, wiadomo cos o nim, czy to aby nie to szare szczekajace badziewie kolo biura?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...