Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='UBOCZE']Chyba w brzydszej części poniżej pleców... Wątek jest rzeczywiście kabaretowy...[/QUOTE]
I tu rzeczywiście powiało optymizmem.No właśnie w tej części poniżej pleców,która niekoniecznie musi być brzydsz, a jak się postarać to można niezłą fortunę na tym zbić.I czekamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']I tu rzeczywiście powiało optymizmem.No właśnie w tej części poniżej pleców,która niekoniecznie musi być brzydsz, a jak się postarać to można niezłą fortunę na tym zbić.I czekamy.[/QUOTE]

W każdym razie dobrze, że część ta została już dobrze zlokalizowana...

Link to comment
Share on other sites

Jedna z Dogomaniaczek bardzo prosi o pomoc, chodzi o oddanie krwi:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212387-B%C5%82agam-o-pomoc.Bardzo-potrzebna-krew-dla-mojego-zi%C4%99cia-"]http://www.dogomania.pl/threads/212387-B%C5%82agam-o-pomoc.Bardzo-potrzebna-krew-dla-mojego-zi%C4%99cia-[/URL].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Jedna z Dogomaniaczek bardzo prosi o pomoc, chodzi o oddanie krwi:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/212387-B%C5%82agam-o-pomoc.Bardzo-potrzebna-krew-dla-mojego-zi%C4%99cia-.[/URL][/QUOTE]

Jest też w tej sprawie wydarzenie na fejsie. Można zapraszać do niego swoich znajomych:

[URL]http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=261372310540864[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']nie nadążam za tym wątkiem :/ [B]Będą jakieś wieści o Kubusiu?[/B][/QUOTE]

Myślę,że wieści o Kubusiu będzie można uzyskać bezpośrednio od Fundacji "Mrunio" w Warszawie 18.08 na Marszu Poparcia dla UOZ :razz:- zgłosili swój udział!!


[SIZE=3][U]Do tej chwili swój udział potwierdzili:[/U] [/SIZE][FONT=Book Antiqua]

[/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]1.[SIZE=4] [B][B]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt[/B][/B][/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]- [B]OTOZ ANIMALS[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]2. Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych [B]EMIR [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]3. [B]Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt [/B][B]VIVA![/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]4. [B]BERNARDYN[/B] Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]5. Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt [B]ARKA[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]6. Fundacja [B]GŁOSEM ZWIERZĄT[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]7. Kaliskie Stowarzyszenie Pomocy Dla Zwierząt [B]HELP ANIMALS[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]8. [B][B]Fundacja[/B][/B][B] PRO ANIMALS – [/B][B][B]Na Pomoc Zwierzętom[/B][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
9. Komitet Pomocy dla Zwierząt [B]PRZYSTAŃ OCALENIE[/B]
10. [/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]Bydgoskie Stowarzyszenie [B]ANIMALI LEX[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
11. Polska Fundacja Ochrony Zwierząt[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
12. Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
13. Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom [B]AMICUS[/B]
14.[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4] Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
15.[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][SIZE=3] [SIZE=4]SOZ Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
16. [SIZE=4]Fundacja na Rzecz Ochrony Zwierząt [B]IUS ANIMALIA[/B][/SIZE][/SIZE]
[/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]17. Miesięcznik "Mój Pies" - Fundacja [B]ZWIERZOFANI[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua]
[/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]18.[B] Związek Kynologiczny[/B] w Polsce
19. [B]Związek Artystów Scen Polskich [/B]Oddział Warszawski
20. Fundacja [B]KARUNA[/B] - Ludzie dla Zwierząt[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua]
[SIZE=4]21.[/SIZE][SIZE=4] [SIZE=4]Organizacja do Spraw Ochrony Zwierząt [B]SOS[/B][/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
22. Stowarzyszenie Na Rzecz Bezpańskich Zwierząt[B] NICZYJE[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
23.[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4] Pomorska Fundacja[B][B] ROTTKA
[/B][/B]24.[B][B] NESTA [/B][/B]Lecznica Weterynaryjna Magdalena Pakuła[B][B] -[/B][/B] Grodzisk Maz.
25.[B][B] APWET [/B][/B]Lecznica Weterynaryjna Przemysław Albin - Milanówek
26.[B][B] Dorota Sumińska[/B][/B] z ekipą
27. [B][B]POMARAŃCZOWA ALTERNATYWA [/B][/B]Waldemar "Major" Frydrych
28.[B][B] Marzena Trybała
[/B][/B]29. Centrum Edukacji Kynologicznej[B][B] ZUZIK
[/B][/B]30. [COLOR=#2a2a2a][B]Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce[/B] - Zarząd Główny
[SIZE=4]31. [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4]Fundacja dla Zwierząt [B]AKITY W POTRZEBIE [/B]
[B][COLOR=red]32. Fundacja MRUNIO[/COLOR]
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4]33.[FONT=Book Antiqua] Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt [B]CZE-NE-KA
[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]34.[B] MARIA CZERWIŃSKA - [/B]Kawaler Orderu Uśmiechu
35. [B]Ochotnicza Straż Pożarna [/B]– Grupa Ratownictwa Specjalistycznego[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4] w
Poznaniu z psami- ratownikami
36.Fundacja [B]Przyjaciele dla Zwierząt[/B]
37. [B]Klub Welsh Corgi [/B]przy ZG Związku Kynologicznego w Polsce
38. [B]Klub Welsh Corgi[/B] i Lancashire Heelera[/SIZE][/FONT]
39. [FONT=Book Antiqua][SIZE=4][B]COAPE POLSKA[/B] - Andrzej Kłosiński
40. Pogotowie dla Zwierząt
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']taaaa.... zwłaszcza jak się mieszka w Poznaniu a pies jest we Wrocławiu......[/QUOTE]
[FONT=Tahoma]Selenga,[/FONT]
[FONT=Tahoma]nie rozumiem ...[/FONT]
[FONT=Tahoma]"jak się mieszka w Poznaniu a pies jest we Wrocławiu" - co chciałaś przez to powiedzieć ?[/FONT]
[FONT=Tahoma]To znaczy, że Fundacja nie sprawuje już opieki nad Kubusiem ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/FONT]
[FONT=Tahoma]A jak jednak sprawuje to w jaki sposób ? [/FONT]

[FONT=Tahoma]Ten wątek jest żenujący i Ty Selenga zamknij go wreszcie [/FONT]
[FONT=Tahoma]bo zaczynamy się tu wszyscy kompromitowć tymi dyskusjami [/FONT]
[FONT=Tahoma](nie tylko na temat w jakiej części ciała ma nas Fundacja).[/FONT]
[FONT=Tahoma]Jedno jest pewne.[/FONT]
[FONT=Tahoma]To nie jest FUNDACJA GODNA ZAUFANIA.[/FONT]
[FONT=Tahoma]********************************[/FONT]
[FONT=Tahoma]Jeszcze jedno,[/FONT]
[FONT=Tahoma]jeżeli nie będzie wiarygodnych i aktualnych informacji (ze zdjęciami)[/FONT]
[FONT=Tahoma]o stanie Kuby [/FONT]
[B][FONT=Tahoma]na TYM wątku [/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][B](jeżeli będzie istniał) [/B][/FONT][/B][B][FONT=Tahoma]lub na stronie Fundacji [/FONT][/B]
[FONT=Tahoma]to ja w przyszłym tygodniu wieszam na szybie swojego samochodu[/FONT]
[FONT=Tahoma]informację o całej historii ratowania psiaka ze szczególnym uwzględnieniem [/FONT]
[FONT=Tahoma]faktu, że obecnie jego los jest nieznany.[/FONT]

[FONT=Tahoma]Zapewniam, że podam tylko fakty i umiem to zrobić tak żeby Fundacja [/FONT]
[FONT=Tahoma]nie mogła mi nic zarzucić.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobry pomysł, tylko obawiam się, że mało skuteczny. Myślę, że więcej czytelników ma prasa (też lokalna) niż szyby samochodów i gdy jesteśmy przekonani o swojej racji, to warto próbować dotrzeć do dziennikarzy.

Selega chyba nie może zamknąć wątku. Co najwyżej może o to poprosić, a i tak głos ostateczny należy chyba do moderatora.

A nie lepiej (i wiarygodniej) byłoby Ci, dla udowodnienia tego stanowiska, skierować sprawę na drogę prawną?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Topi'][FONT=Tahoma]Selenga,[/FONT]
[FONT=Tahoma]nie rozumiem ...[/FONT]
[FONT=Tahoma]"jak się mieszka w Poznaniu a pies jest we Wrocławiu" - co chciałaś przez to powiedzieć ?[/FONT][/QUOTE]
Chciałam przez to powiedzieć, że aktualnie siedziba Fundacji jest w Poznaniu, gdzie zresztą przeprowadziła się założycielka i prezes Fundacji - jak znam życie osoba, która całą (no może prawie całą) robotę ciągnie.
[quote][FONT=Tahoma]To znaczy, że Fundacja nie sprawuje już opieki nad Kubusiem ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/FONT]
[FONT=Tahoma]A jak jednak sprawuje to w jaki sposób ? [/FONT][/quote]A co ma piernik do wiatraka????
Od początku przecież Kuba znajdował się w klinice we Wrocławiu, a Fundacja formalnie i fizycznie w zupełnie innym mieście - najpierw w Kłodzku (ok. 100 km w jedna stronę), a teraz w Poznaniu.
Opiekę sprawuje pokrywając wszystkie koszty związane z utrzymaniem i leczeniem Kuby. Jest poza tym prawnym właścicielem psa i odpowiada za znalezienie mu dobrego domu.
Jak niby inaczej miałaby wyglądać opieka nad ciężko poparzonym psem wymagającym szpitalnego leczenia??? Mieli go u siebie w domu leczyć???
[quote][FONT=Tahoma]Ten wątek jest żenujący i Ty Selenga zamknij go wreszcie [/FONT]
[FONT=Tahoma]bo zaczynamy się tu wszyscy kompromitowć tymi dyskusjami [/FONT][/quote]Nikt Cię przecież nie zmusza do czytania tego wątku czy wypowiadania się na nim. Nie podoba Ci się ten wątek, to po prostu go nie odwiedzaj, w czym problem?
[quote]
[FONT=Tahoma](nie tylko na temat w jakiej części ciała ma nas Fundacja).[/FONT][/quote]A my to jesteśmy jakiś wielki pępek świata, że wszyscy MUSZĄ robić to co my chcemy???
Mogę Ci wymienić jeszcze kilkadziesiąt innych propsich fundacji, które równo olewają dogomanię i robią swoje.
[quote][FONT=Tahoma]Jedno jest pewne.[/FONT]
[FONT=Tahoma]To nie jest FUNDACJA GODNA ZAUFANIA.[/FONT]
[FONT=Tahoma]********************************[/FONT][/quote]To Twoja ocena. Na czym ją opierasz - nie wiem i nie obchodzi mnie to. Ja mam swoje zdanie na ten temat i tego będę się trzymać. Ale na pewno nie będę zmuszała wszystkich na około, żeby podzielali moje zdanie.
A gwoli przypomnienia - Fundacja ma status Organizacji Pożytku Publicznego. Status ten jest nadawany urzędowo przez odpowiednie ministerstwo i żeby go otrzymać, Fundacja musi udokumentować swoją działalność, a ministerstwo musi podane informacje zweryfikować - [B]ministerstwo[/B] a nie dogomaniacy.
[quote]
[FONT=Tahoma]Jeszcze jedno,[/FONT]
[FONT=Tahoma]jeżeli nie będzie wiarygodnych i aktualnych informacji (ze zdjęciami)[/FONT]
[FONT=Tahoma]o stanie Kuby [/FONT]
[B][FONT=Tahoma]na TYM wątku [/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][B](jeżeli będzie istniał)[/B][/FONT][/B][B][FONT=Tahoma]lub na stronie Fundacji [/FONT][/B]
[FONT=Tahoma]to ja w przyszłym tygodniu wieszam na szybie swojego samochodu[/FONT]
[FONT=Tahoma]informację o całej historii ratowania psiaka ze szczególnym uwzględnieniem [/FONT]
[FONT=Tahoma]faktu, że obecnie jego los jest nieznany.[/FONT]
[/quote]To jak ozdobisz swój samochód to jest Twoja prywatna sprawa.
A stawiane tu ultimatum niestety trafia w pustkę - Fundacja na dogomanii się nie udziela, a ja nie mam nic wspólnego z Fundacją.
[quote]
[FONT=Tahoma]Zapewniam, że podam tylko fakty i umiem to zrobić tak żeby Fundacja [/FONT]
[FONT=Tahoma]nie mogła mi nic zarzucić.[/FONT]
[/quote]Na pewno uczciwiej byłoby skierować takie oświadczenie do Fundacji, bo tutaj nie ma osób, które mogłyby się "wystraszyć" Twoją akcją, jako, że z Fundacją nie są związane.
Telefon i mail do Fundacji są podane na stronie internetowej [URL]http://fundacjamrunio.org/index.php/pl/kontakt-contact[/URL], dużymi literami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']
A nie lepiej (i wiarygodniej) byłoby Ci, dla udowodnienia tego stanowiska, skierować sprawę na drogę prawną?[/QUOTE]
Pewnie, że lepiej ale to wymaga czasu a ja go w tej chwili nie mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Chciałam przez to powiedzieć, że aktualnie siedziba Fundacji jest w Poznaniu, gdzie zresztą przeprowadziła się założycielka i prezes Fundacji - jak znam życie osoba, która całą (no może prawie całą) robotę ciągnie.
A co ma piernik do wiatraka????
Od początku przecież Kuba znajdował się w klinice we Wrocławiu, a Fundacja formalnie i fizycznie w zupełnie innym mieście - najpierw w Kłodzku (ok. 100 km w jedna stronę), a teraz w Poznaniu.
Opiekę sprawuje pokrywając wszystkie koszty związane z utrzymaniem i leczeniem Kuby. Jest poza tym prawnym właścicielem psa i odpowiada za znalezienie mu dobrego domu.
Jak niby inaczej miałaby wyglądać opieka nad ciężko poparzonym psem wymagającym szpitalnego leczenia??? Mieli go u siebie w domu leczyć???
Nikt Cię przecież nie zmusza do czytania tego wątku czy wypowiadania się na nim. Nie podoba Ci się ten wątek, to po prostu go nie odwiedzaj, w czym problem?
A my to jesteśmy jakiś wielki pępek świata, że wszyscy MUSZĄ robić to co my chcemy???
Mogę Ci wymienić jeszcze kilkadziesiąt innych propsich fundacji, które równo olewają dogomanię i robią swoje.
To Twoja ocena. Na czym ją opierasz - nie wiem i nie obchodzi mnie to. Ja mam swoje zdanie na ten temat i tego będę się trzymać. Ale na pewno nie będę zmuszała wszystkich na około, żeby podzielali moje zdanie.
A gwoli przypomnienia - Fundacja ma status Organizacji Pożytku Publicznego. Status ten jest nadawany urzędowo przez odpowiednie ministerstwo i żeby go otrzymać, Fundacja musi udokumentować swoją działalność, a ministerstwo musi podane informacje zweryfikować - [B]ministerstwo[/B] a nie dogomaniacy.
To jak ozdobisz swój samochód to jest Twoja prywatna sprawa.
A stawiane tu ultimatum niestety trafia w pustkę - Fundacja na dogomanii się nie udziela, a ja nie mam nic wspólnego z Fundacją.
Na pewno uczciwiej byłoby skierować takie oświadczenie do Fundacji, bo tutaj nie ma osób, które mogłyby się "wystraszyć" Twoją akcją, jako, że z Fundacją nie są związane.
Telefon i mail do Fundacji są podane na stronie internetowej [URL]http://fundacjamrunio.org/index.php/pl/kontakt-contact[/URL], dużymi literami.[/QUOTE]

I nie mam czasu na tak "dekoracyjną" odpowiedź jak Twoja Selengo.
***************************************************
Dodam tylko, że nikogo nie straszę. Mój post miał charakter informacyjny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Topi']Pewnie, że lepiej ale to wymaga czasu a ja go w tej chwili nie mam.[/QUOTE]

I to jest właśnie dziecinada. Bo jeśli zależy Ci na wyjaśnieniu tej sprawy i sprawiedliwości, to powinnaś na to czas znaleźć. Bo zaręczam Ci, że dekorowanie pismami swego samochodu będzie miało wydźwięk humorystyczny i raczej nikogo nie przestraszy. No ale to oczywiście Twoja sprawa...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...