Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='Marycha35']A film widziałyście:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=21vyMyO8b3E[/URL]
będą łzy....:)[/QUOTE]Tak,tak ile milosci do czlowieka jest w tych psach mimo cierpienia jakie im zgotowal.Tak kochac potrafi tylko pies.

Link to comment
Share on other sites

Szykuje sie jakas operacja Kubanka stad to moje pytanie.A film widzialam juz wiele razy,ale ogladam od polowy bo nie moge patrzec na poczatek.To ponad moje sily.Tylko dlaczego Kubek wciaz taki chuuuudy.Moze ma cos z zoladeczkiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Tak,tak ile milosci do czlowieka jest w tych psach mimo cierpienia jakie im zgotowal.Tak kochac potrafi tylko pies.[/QUOTE]Tak, to prawda. A Kubuś jest taki radosny, ze trudno uwierzyć w to, co sie stało patrząc na jego zachowanie:)

Link to comment
Share on other sites

halo cioteczki drastycznie pogryziony w schronie Rudek potrzebuje kolorowych plasterków, zajrzyjcie do biedaka:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207208-AKCJA-Przyklej-plasterek-Rudkowi!?p=16816256#post16816256[/url]

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Właśnie, też mnie to męczy! Czy psiak tam siedzi cały czas? Dziadzisko nie ma zakazu posiadania zwierząt? Świetnie....:([/QUOTE]
Następca Kubusia został stamtąd zabrany, pisałam o tym wcześniej - filmik był robiony jak jeszcze trwała cała akcja.
A jeśli chodzi o zakaz, to NIE MA w polskim prawie takiej możliwości, nie ma instytucji, która mogłaby zakazać trzymania zwierzaka. Dopiero nowy projekt ustawy to przewiduje.
Czasem udaje się namówić jakąś lokalną władzę, żeby taki zakaz na piśmie wydała, ale w świetle prawa to taki papier może sobie facet powiesić w wychodku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']a co na to wlascicel ???jak zabieraliscie psa ??zdziwiony obuzony !!!![/QUOTE]
Przecież na forum nie ma nikogo, kto by w tym uczestniczył
Wiemy tyle ile nam przekaże pani Elżbieta z fundacji Mrunio

Link to comment
Share on other sites

jedyna osoba, która miała jakiś w miarę dobry kontakt z p. Elżbietą i fundacją - ma bana (a tak właściwie,to do kiedy? - taki "na zawsze"?)
ale z tego co wiem, po Kubie w tym "kojcu" rezydowały jeszcze dwa psy :/ - mi gość wygląda na typowego "wieśniaka" w sensie negatywnym i niereformowalnym.
Cóż.... Spróbuję się od Marty (na odległość, ale zawsze....) czegoś dowiedzieć o Kubie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Przecież na forum nie ma nikogo, kto by w tym uczestniczył
Wiemy tyle ile nam przekaże pani Elżbieta z fundacji Mrunio[/QUOTE]
No, ale chyba wiadomości od pani prezes są wystarczające i najpełniejsze. Inne osoby były jakoby przedstawicielami tylko tej fundacji i przekaźnikami zarazem, więc skoro masz Selengo kontakt z prezeską fundacji, to i chyba masz najlepsze wiadomości, czy się mylę?
Czy jakies wiadomości odnośnie domku dla Kubusia mamy w ogóle? Czy to jeszcze wciąż daleka przyszłość?Wiadomo, kiedy opuści klinikę?

Link to comment
Share on other sites

Marta i Fanta mają bana do chyba 17.05,o tym że zostały źle potraktowane, nie będę tu wspominać, bo każdy NASZ zwolennik wie co tu się dzieje. To od początku to one kreowały wątek i informacje były aktualne i 100%, ponadto ta decyzja spowodowała bardzo ograniczony przepływ informacji o Kubie i jego następcach jak widać to obecnie na tym wątku, jest to jak widać ze szkodą dla was.....no i dla Kuby na pewno.

Otóż owszem Selenga coś pisała, ale to było o drugim psie nie o trzecim....o którym nie macie zielonego pojęcia, który od kilkunastu dni, był naszepcą Kuby
Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani Elunia, po akcji wyciągania szczeniaka, który w szczerym polu, w tym paskudnym kojcu, nasłonecznionym, bez WODY!!!!!!!, odwodniony, resztką sił, przeżywał AGONIĘ!
LEGALNIE Pani Elżbieta wyciągnęła własnoręcznie psinę z kojca po-Kubusiowego...

a oto wklejam informacje z MRUNIA od Pani Elżbiety udostępnione na facebooku-gdzie tam jest aktualizowany wątek Kuby, świetnie robi to [COLOR=black][B]MARTA i PANI ELA[/B] [/COLOR]oczywiście, więc informacje są z pierwszej ręki:
Pani Elunia pisze.....
"...[I]Byłam dziś w Ścinawce Średniej i zastałam straszny widok. W spalonym kojcu Kuby jest trzeci z kolei piesek ........ 3 miesięczny szczeniak !!!!!!!!!!!!! Ten nie był na łańcuchu jak poprzednicy ale pseudo kojec był ZAMKNIĘTY NA KŁÓDKĘ. W "kojcu" stał pojemnik po margarynie wypełniony różowym glutem ........ i ani kropli wody choć było dziś bardzo gorąco !!!!!!!!!!! Wraz z panią Janiną (wolontariuszką) pożyczyłyśmy wielkie cęgi, przecięłyśmy siatkę i zabrałyśmy malucha. Był odwodniony i osłabiony. Teraz smacznie śpi pod opieką wspaniałej rodziny. Nazwałyśmy go Chester. Trzeba mu szybciutko znaleźć stały dom bo taki maluch musi mieć rodzinę[/I]."

a tu są fotki malucha

[URL]http://www.facebook.com/notes/el%C5%BCbieta-%C5%9Bmigielski/kolejny-nast%C4%99pca-kuby/220346457991778?ref=notif&notif_t=note_reply[/URL]


szukamy mu domu.....pomóżcie


co do właściciela będą wyciągnięte konsekwencje, bo kolejny pies przeżywał agonię
Wydaje mi się, że facet jest chory psychicznie, prokuratura powinna natychmiast się tym zająć, na razie przyzwala się facetowi na męczenie, dręczenie i drastyczne warunki!!!!

Link to comment
Share on other sites

piszesz o tym onkopodobnym / kaukazowatym (tak mi się na pierwszy rzut oka wydaje, że to mix tego typu...) szczylu? Marta mi jakieś foty wysłała na maila, ale nie umiem ich wkleić na forum :/
naprawdę - przy zabieraniu jakiegokolwiek psa "do domu" jestem za testami osobowości a dla takich niereformowalnych za dożywotnim zakazem posiadania zwierząt - przy takim to i ryby by się utopić potrafiły :/ No i w ramach reedukacji wolontariat w schronisku pod ścisłym nadzorem... (przechodziłam to ostatnie na sobie w rodzinie, tylko pod trochę innym kształtem - naprawdę, działa :) )

Link to comment
Share on other sites

o dzizyz
ten facet jest faktycznie chory :/ jakiś psychol
jak tak można!!?? Mam nadzieję, że w końcu odpowiednie władze się nim zajmą.
a to ma być buda? jakiaś plastikowa skrzynka :/
a piesek prześliczny, a tak skrzywdzony od małego

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...