Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='cherries']Diuna a jutro jesteście w schronisku?od której jak tak?[/QUOTE]

na pewno będę ok. południa na spotkaniu z Panią, która dzwoniła. Spacerów jutro nie zrobimy, bo Uru wyjechała, Irek w Arkadach, a i ja znów jadę tam Demona sprzedawać. Chyba ze mnie marna hostessa, skoro wciąż mi się nie udało :( ogromny jednak plus, że dzięki tej akcji do domu jadą Fin i Maja, no i sporo naszych ulotek się rozeszło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cherries']oki to ja pojadę bo z Koperkiem się umówiłam na sesje Kefirka:razz: kaganiec fizjologiczny juz zamówiłam:)No co Ty gadasz jaka marna, to wina mediów że taki fajny psiak nie może znaleść domu:/[/QUOTE]

to też fakt.
Demon ma pecha. Bo miłośnicy amstaffów uważają, że jest mało amstaffowy i nikt z naszych ogłoszeń go nie chce. Przeciwnicy natomiast jednak dostrzegają w nim to amstaffowe śmiercionośnie coś. A Demonek oczki ma okrągłe jak pięciozłotówki, dupka i tylne nóżki jak u labradorka, ani karku, ani barków, jedynie buziuchne ma odrobinę szerszą, a szczęki widoczne tylko w uśmiechu.

Była jedna Pani zakochana w Demonie. Fajna Pani, polubili się, chciała go. Ale mąż stanowczo nakrzyczał na nią, że przecież to TEN pies, o którym wszędzie mówią, że zagryza. I kłócił się ze mną, że ja głupia jestem nie widząc w nim tej ukrytej agresji, która się ujawni jak tylko pies znajdzie dom. A Demonek uwalił się Panu u stóp i tyle...

Link to comment
Share on other sites

Dziś do schr oddano 9 miesięczną sunieczkę w typie ast/pitt. Drobna, delikatna, chudzinka. Waży chyba 10kg. Zalękniona, boi się gwałtownych ruchów. Jednak łagodna i miła. .
Jeszcze z laktacją, tuż po odebraniu szczeniąt. Facet, który ją oddawał twierdzi, ze mieszkała z małymi dziećmi i że zapłodnił ją owczarek. Szczenięta rozdano.

Początkowo strasznie się bała, ale potem nabrała nieco odwagi.
Na spacerze zachowywała się tak, jakby wcześniej nie bywała często w terenie. Pazurki ma zdecydowanie za długie.

Zabrałyśmy ją do Arkad. Jedna Pani była zainteresowana, oby nie zrezygnowała, bo ta malutka w boksie zupełnie się wycofa.

Link to comment
Share on other sites

Ta 9 miesięczna suczka jest prześliczna, ma takie mądre i smutne oczka...

Diuna miałam wczoraj Ci dać tę kartkę z informacjami, ale zapomniałam, w sobotę przywiozę. A słuchajcie ja pamiętam o zdjęciach i blogu, żeby nie było:p juz zarys mam;)

Link to comment
Share on other sites

a ja sie chcialam jeszcze raz o cos zapytac,jak to wyglada z tym chipem u psa?co jest na nim dokladnie zapisane,tak sobie mysle ze chcialabym zaryzykowac w urzedzie z bajka o tym ze mam w domu psa rasy amstaff,ktorego chcialabym do siebie sciagnac tzn na niemcy(w dalszym ciagu)...ale nie wiem jak to wyglada z zapiskami na tym chipie,czy jest tam zapisane ze on akurat ze schroniska zostal wyciagniety,czy mozna tam ewentualnie jakies dane zmienic?ja chce tu probowac dalej mojego szczescia,ale musze miec jakies punkty zaczepienia,na pewno nie chcialabym sie wkopac w jakies kupsko...moj karbus nie chce mi z glowy wyjsc,a inne psy tej rasy jakos nie robia tu na mnie wrazenia...

Link to comment
Share on other sites

z tego co wiem, chip ma numer i dane do niego przypisane. Teraz dane mówią o schronisku, w momencie zmiany właściciela zgłasza się to w Urzędzie Miasta i dane zostają zmienione. Nie wiem w jakim czasie od zgłoszenia i nie wiem czy można podać datę sporo wstecz...ale się dowiem:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Lemon w akcji

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/871/df9e42009c963e84med.jpg[/IMG][/URL]

Rozróżnia komendy nie tylko głosowe, ale także migowe (palec w górę - siad, palec w dół - waruj)
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/849/6c07521d75627639med.jpg[/IMG][/URL]

Nie mogę się doczekać soboty, gdy wezmę go na pola i puszczę ze smyczy!!!

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy w weekendy. W chwili obecnej, [B]z woli schroniska,[/B] pozwolenie na wyprowadzanie astów mają wyłącznie wolontariusze fundacji 2plus4, czyli ja, Uru, Rutta, i teraz jeszcze dwie osoby nie związane z dogo. Musieliśmy podpisać oświadczenie w biurze schroniska, a dopisać do listy może tylko szkoleniowiec, po uprzednim zapoznaniu się z człowiekiem i przeszkoleniu w zakresie zachowania wobec psa agresywnego.

Link to comment
Share on other sites

co do chipa, jest na nim zapisany nr. z tego co słyszałem i z własnego doświadczenia chipy ze schroniska wrocławskiego są tylko zgłaszane w gminie i gdy mój wet. sprawdził mojego psiaka w różnych bazach danych chip był nieznany, przepływ danych miedzy gminami jest po prostu żałosny ,z tego co wiem zmianę właściciela psa itp można załatwić u każdego porządnego weta.
a na potwierdzenie ze przepływ danych jest beznadziejny jest fakt ze do schronu trafiają psiaki z chipem, ale panie w biurze w swej bazie danych go nie maja... i nigdzie indziej nie sprawdzają....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']

Nie mogę się doczekać soboty, gdy wezmę go na pola i puszczę ze smyczy!!![/QUOTE]

Na tę okazję wezmę aparat:) Jeszcze nie wrzuciłam zdjęć z Arkad, zagubiłam ładowarkę do baterii, czekam aż mi sprowadzą. Jutro powinnam już ją odebrać.
W niedzielę to był piękny widok i świetna psia ekipa :)
Martwię się o Sonię, jak sobie radzi...

W czerwcu odbędzie się Dog Fun Fest, trzeba mocno potrenować, niech nasze asciaki pokażą się z jak najlepszej strony :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...