Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przesyłam zdjęcia:lol:

Ale Uru zapomniałam jak się nazywa ten chłopak, z którym byłyśmy i niestety wszystkie zdjęcia ma w kagańcu...A co się stało z psiakami z tego hotelu?Trafiły do naszego schronu?

[URL]https://picasaweb.google.com/107221417492764025742/Samir?authkey=Gv1sRgCLqO1IvXlZabqQE[/URL]#
[URL]https://picasaweb.google.com/107221417492764025742/Fin?authkey=Gv1sRgCN_7kv67spHzOA[/URL]#
[URL]https://picasaweb.google.com/107221417492764025742/Kiara?authkey=Gv1sRgCN_417u5vPrAhgE[/URL]#

Jutro wam prześle nowe psiaki z danymi bo męczę dziś mą pracę licencjacką:angryy:

Link to comment
Share on other sites

super fotki, szkoda ze nasz pregus SAMIR w kagancu! przy nastepnym spacerze zorganizujemy cos bez.musimy sie bardziej poznac;)
dziekuje ci bardzo za foteczki! a ! fin byl na spacerze ponad 2h tamtego dnia. wyszalal sie chlopak niemilosiernie z suczka diunki:) wracal dos chronu po godzinach pracy;)
a teraz konkrety co by przyblizyc domki naszym podopiecznym:
pisala Pani w sprawie adopcji mlodej sukczi,samczyka-bez znaczenia. podeslalam Fina-zobaczymy! choc na ta chwile cisza.
dzisiaj.jutro napisze kilka indywidualnych ogloszen i podesle do akiry,wiec kolejne beda mialy porcje szans

Link to comment
Share on other sites

Zatem! Demon ze swoim cudownym Panem Tomaszem;) szczesliwei sie dzisiaj w koncu juz na stale spotkali!:) pospacerowalismy, zawiozlam ich do miasta, Tomasz mial cos do zalatwienia-demon czul sie na prawde szczesliwy bedac z Tomkiem. w koncu to jego Pan a ze swoim Panem Pies czuje sie BEZPIECZNIE!
tomek byl juz kiedys u demona i szaleli razem w polu wiec to nie bylo ich pierwsze spotkanie. najpierw poganiali po polach i blotach a pozniej poszli na herbatke;) az sie serce cieszy!
Co do drugiej adopcji to sprawa jest caly czas w toku. badamy domek!

Link to comment
Share on other sites

Ja też się cieszę niesamowicie. DEMON już był w lesie i zwiedził Rynek. Pewnie teraz jest już w domu, w kąpieli:p

pamiętam jak Tomek przyjechał pierwszy raz zobaczyć Demona, więc go uprzedzam, że Demon oszpecony, że ma brzydkie zwisające oko, a Tomek na to: wiem, i dlatego go chcę!
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie dobre wiadomosci! :multi:Trzymamy kciuki za kolejne adopcje, należą Wam się ogromne podziękowania za to co robicie :klacz:

Kiedy w weekend jedziecie do schronu?Bo ja w sobotę mam seminarium to nie dam rady, ale siostre mogę przysłać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']nie zagadałaś? ja bym się chyba nie powstrzymała i rzuciła na gościa ;)[/QUOTE]

Idąc z mamą nie wypada :eviltong: zresztą nie znam Pana Demona. Wczoraj go z daleka w schronie widziałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...