Jump to content
Dogomania

Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]


Dobcia

Recommended Posts

[quote name='wiq']siki dobiego:evil_lol:

noo.. to musisz korzystać, póki możesz:lol:[/quote]

witaminki:eviltong::evil_lol:

Właśnie to robię:cool3:
Choć to tylko od 9 do 14... Nie ma jak przymusowa przerwa od netka:evil_lol:
Wiq a ty wiesz, że my musimy się jeszcze dogadać, nie?:razz:

[quote name='Od-Nowa']przecież masz w zasiegu ręki mini elektrownie wodną:evil_lol:[/quote]

Trzeba oszczedzać na naprawdę złe czasy, pare godzin dam radę:cool3:

Azuś na dobranoc;)

[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/510/353mz4.jpg[/IMG]

...obserwuje Nagra, który korzystając z okazji już mu sprawdza miskę:razz:
Dziś maluszka wykąpałam, wyprałam też jego rzeczy z legowiska;)
Czyścioszek jak się patrzy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ło matko boska ,pół dnia bez prądu!!
Też kiedyś nam tak wyłączali ale bez uprzedzenia:angryy: jak tak codziennie po kilka godzin prądu nie było bez zawiadomienia to normalnieeeeee:mad: :mad: :angryy:
miłego dzionka, jade do weta;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']leży i pachnie:lol:

dogadamy się, spokojnie:evil_lol:[/quote]


Ja naprawde jestem spokojna:evil_lol: Co????? gdzie????? kiedy????? jak?????:cool3:

[quote name='eria']ło matko boska ,pół dnia bez prądu!!
Też kiedyś nam tak wyłączali ale bez uprzedzenia:angryy: jak tak codziennie po kilka godzin prądu nie było bez zawiadomienia to normalnieeeeee:mad: :mad: :angryy:
miłego dzionka, jade do weta;)[/quote]

Włączyli już po 4 i pół godziny, naprawdę szybcy ci panowie:cool1:
Ale u nas to normalka...

My z Azuniem pewno jutro do weta pojedziemy, najdalej w poniedziałek, choć ja nie widzę u niego dużej poprawy/nadal kaszel/, ale za to bardziej chętny na patrole po ogrodzie się zrobił:loveu:

[quote name='Od-Nowa']no jak tam ?? czekamy na filmiki! mam nadzieje,że krecicie :cool3:[/quote]

Zaraz idziemy nad rzekę na spacerek;)
Chciałam wstawić jakieś foto, ale IS sobie strajkuje... nie to nie:obrazic:
Może coś nakręce, zobaczymy czy dobi ma zapędy aktorskie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']muszę pogadać z ojcem. brat już coś zaczyna kombinować:mad:
jak mnie znowu wystawią do wiatru to się pochlastam:evil_lol:[/quote]

Wiq dawaj numer brata!!!!!:mad:
Puszcze mu taką wiązankę, że odechce mu się kombinować raz na zawsze!!!:mad:

[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Kurcze, tylko ja nie umiem puszczać wiązenek...:oops:
Ala może jak się porządnie wkurze, to mi się uda:multi::evil_lol:[/COLOR][/SIZE]

[quote name='eria']to ja czekam niecierpliwie na filmik![/quote]

Ja też czekam... aż się wgra:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Świetny jest!! :multi: :multi: :multi: czeka cwaniak aż butelka sama do niego dopłynie :evil_lol:[/quote]

Dzięki:loveu:
Mówiłam, że chętny do pływania to on nie jest:cool3:

[quote name='barbara.h']Witajcie! ale Negruś spryciarz! czekał sobie na butelkę, aż mu sama w pysk wpłynie czy ktoś wie co zrobić abym mogła Emotioikonki wstawiac? u siebie w galeri mogę :-(([/quote]

Hey Basiu:multi:
Niestety niewiem dlaczego tak masz:roll:
To dziwne, że u siebie możesz a gdzie indziej nie:roll:

[quote name='despera']Negro cwaniaczek:loveu: A co się będzie moczył, pancia on jest sprytniejszy od ciebie:diabloti:[/quote]

Czasem mi się udaje go przechytrzyć... ale tylko czasem:evil_lol:

...resztka z wczoraj...

[IMG]http://img78.imageshack.us/img78/5072/334rg2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img238.imageshack.us/img238/3390/335lf7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img230.imageshack.us/img230/391/336yl9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img131.imageshack.us/img131/1559/337xc4.jpg[/IMG]

...czasem się mu zdarza zmoczyć!:multi::evil_lol:

[IMG]http://img131.imageshack.us/img131/9456/338hx4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='despera']Biedny Negro, jak on przeżył zamoczenie:shake: Taka piękna sierść i mokra-niedopuszczalne:evil_lol: Fotki cudne, podobnie jak model:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Sam wszedł, nie zmuszałam go:evil_lol: Jak mu patyk nie podpływa to w końcu wchodzi do wody, przecież biedny aporcik nie może być taki nie przyniesiony:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='despera']Myślałam, że mu się łapka powinęła i wpadł ;) A tak, to szacuneczek, dzielny ratownik z niego:razz:[/quote]

Aaaa, to nie, bo jak by wpadł przypadkiem, to by się szybko wygrzebywał na brzeg, a patyk by sobie darował;)
Ale wpadać też mu się zdarza:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a co to za zapora wodna?? Pańcia mu zbudowała z troski?? hmm... filmik boski. i jak podkurczał łapki wracając z wyłowioną butelką. on się chyba wody BRZYDZI :evil_lol:
a co to Cioteczko gdzie masz ten filmik załadowany?? bo mi na you tube coś nie idzie.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='despera']Nas czasami jak chce wbiec do bajorka to sie potyka i ląduje nosem w wodzie;) ale się nie zraża i tapla w zielonym bajorze:shake:
Dobcia pilnuj go z tym wpadaniem, jeszcze się w jakieś alimenty wpakujesz:evil_lol:[/quote]

Sceniacki, ale by było fajnie:loveu::evil_lol:
A poważnie, Negro nie jest z tych, co za suczydłami wyją po nocach;)

[quote name='Marta_Ares']swietny film cwaniak z tego Negra:evil_lol: :evil_lol: niezle kombinuje, a tak wogole to mamy taka sama obroze:eviltong:[/quote]

No to chyba mamy podobny gust co do obróżek:cool3:

[quote name='eria']cześć! Co tam u Was dzisiaj słychac??[/quote]

Miałam iść w góry ale nadeszły deszczowe chmury...:roll:
Hey Aniu;) Ani z wyprawy w góry nic nie wyszło, bo pada, wieje i tak na przemian, ani z wyjazdu Azunia do weta, bo auto będzie do mojej dyspozycji w poniedziałek/a właściwie to kierowca:p/ a nie chce go męczyć komunikacją miejską, szczególnie ze to nic pilnego;)
Ale i tak mnie nosi, więc zaraz gdzieś się na spacer w pelkerynce wybiorę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']a co to za zapora wodna?? Pańcia mu zbudowała z troski?? hmm... filmik boski. i jak podkurczał łapki wracając z wyłowioną butelką. on się chyba wody BRZYDZI :evil_lol:
a co to Cioteczko gdzie masz ten filmik załadowany?? bo mi na you tube coś nie idzie.........[/quote]

Zapora to tzw. plosło, które dzieciaki budują, żeby było się gdzie kompać. Rzeczke choć dużą, to jednak płytką mamy i trzeba sobie jakoś radzić:razz:
On nie lubi, jak mu się łapki od ziemi odrywają, nim jest na tyle płytko, ze może dotykać ziemi jest ok., ale głębiej nie wejdzie:p
Filmik mam na [URL="http://www.video.google.pl;"]www.video.google.pl ;[/URL])

Negro ma futerko:eviltong:

Aniu u nas tak wieje, ze głowe chce urwać...:roll: Choć na razie jest jeszcze słońce...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...