Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

Córka mojej sąsiadki 4-5 lat temu przywiozła z Paryża goldena- szczeniaczka 7.tygodniowego. Kupiła go tylko dlatego, że jej się strasznie żal zrobiło psiny, która leżała w małej klatce, na słońcu,w witrynie sklepu, brudna i sprawiała wrażenie bardzo chorej. W Polsce okazało się, że pies jest niedożywiony, ma świerzba i zapalenie skóry. Najprawdopodobniej uratowała mu życie. Pamiętam dobrze, jak rozmawiałyśmy na ten temat i zaskoczone byłyśmy tym, że we Francji coś takiego jest możliwe.Teraz Oskar szaleje, jest bardzo miłym i grzecznym pieskiem, ale oczywiście opiekują sie nim rodzice właścicielki. Widocznie coś musiało bardzo dobrego stać się we Francji, że warunki przechowywania zwierząt tak diametralnie sie zmieniły. Oby i u nas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Draczyn']Przepraszam, jasli Cie urazilam. [/quote]Absolutnie nie wzielam Twojej wypowiedzi do siebie. :nono:
Akurat dysponowalam odpowiednimi zdjeciami wiec sie nimi podzielilam, aby pokazac je innym i poddac ocenie.
To wszystko. :)
Zdjecia pochodza z lutego zeszlego roku.

[quote name='Draczyn']Ja byłam w Paryżu ostatnio 7 lat temu i wtedy było tak jak to opisałam , być moze teraz sie za to ktoś wziąl ostro i sytuacja sie zmienila. Jak widzę z tych zdjęć zmienila sie radykalnie. Byłam też kiedys z wizyta u przezesa klubu buldoga frzncuskiego pod paryzem. [B]Opowiadal mi wtedy, zepsy z krajów Europy Wschodniej sa do tych sklepow dowozone ogromnymi transportami i tylko te najsilniejsze przeżywają.[/B] Nie bede u opowiadać szczegółow, bo do tej pory nie moge o tym zapomnieć. Bardzo sie cieszę, ze jest taka poprawa i że to juz nie to samo. Moze i u nas w końcu zacznie ktoś robić porządek z tymi handlarzami. To byłoby super[/QUOTE]Ten proceder pomimo dzialan wladz nadal kwitnie.
Jest podobno lepiej, ale problem nie zostal usuniety :p

15 lat temu moj maz kupowal nad Sekwana naszego pierwszego kotka.
Warunki w jakich go nabyl byly podobne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']Absolutnie nie wzielam Twojej wypowiedzi do siebie. :nono:
Akurat dysponowalam odpowiednimi zdjeciami wiec sie nimi podzielilam, aby pokazac je innym i poddac ocenie.
To wszystko. :)
Zdjecia pochodza z lutego zeszlego roku.

Ten proceder pomimo dzialan wladz nadal kwitnie.
Jest podobno lepiej, ale problem nie zostal usuniety :p[/quote]No ale jak widzę po tych twoich fotkach, to jednak roznica jest ogromna. Bo chyba mówimy o tych samych sklepach nad Sekwana , na tyłach Samaritain

Link to comment
Share on other sites

[img]http://www.humorek.com.pl/c23/w/05.jpg[/img]
[img]http://www.humorek.com.pl/c23/w/08.jpg[/img]
[img]http://www.humorek.com.pl/c19/w/05.jpg[/img]
[img]http://www.humorek.com.pl/c19/w/24.jpg[/img]
[img]http://www.humorek.com.pl/c29/w/09.jpg[/img]
[img]http://www.humorek.com.pl/c29/w/24.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Mada&Teodor']Ale Ci dobrze ;)
Nie każdy ma urlop po świetach, a przydał by sie na pewno by odpocząć po światecznym jedzeniu :evil_lol: :evil_lol::evil_lol:[/quote]

Nie wiem czy tak do końca dobrze... Skoro mam wolne, to już żadnego usprawiedliwienia nie mam i trzeba porządki robić. :p Ale nie narzekam... Oczywiście troszkę się też poobijam... :) I byłam dziś z Ambrą na szkoleniu, a jutro znowu muszę z nią iść do weta. Także jest co robić... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dostalam dzis takiego maila. Co otym myslicie?????????? Ja jestem w szoku

[email][email protected][/email] napisał(a): [INDENT]

[FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]Szanowni Panstwo, jestesmy komórką consultingową ds. nawiązywania wspolpracy importowo-eksportowej przedstawicielstwa holdingu francuskiego Credit Industriel et Commercial w Warszawie. [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]Od naszego klienta we Francji , firmy 4 PAT'HOTEL , hodowcy psów oraz własciciela pensjonatu dla zwierzat otrzymalismy zapytanie o mozliwosc zakupu szczeniąt rodowodowych w Polsce. [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Firma poszukuje piesków ras : [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Cocker spaniel, [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Cavalier King Charles, [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Pudel, [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Jamnik karłowaty ,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Bichon , [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Buldog francuski.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]4 PAT'HOTEL jest klientem oddziału naszego banku w Strasburgu we Francji .[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]Poszukuje kontaktu z hodowcami zainteresowanymi sprzedażą szczeniat do Francji.[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]Bardzo prosze o informacje zwrotną na ponizszy adres e-mail lub telefon ,czy jestescie Państwo zainteresowani ich ofertą[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]z poważaniem [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Anna Janicka-Smajkiewicz
Credit Industriel et Commercial
Przedstawicielstwo w Polsce
00-193 Warszawa,ul.Stawki 2
tel. 48.22.860.65.01
[URL="about:blank"][email protected][/URL][/SIZE][/FONT]



[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...