Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

1) Edytowałam post by nie pisać jeden pod drugim.
2) Tak ładnie pouczasz o sposobie moderowania, zamykaniu wątków itd. Przypomnij sobie co robiłas na forum które tworzysz z innymi osobami.
3) Z tego co przeczytałam na offie i problemach ze zdrowiem nie jestem pierwszą i ostatnią osobą którą atakujesz. Gdyby te pseudoporady napisała twoja kumpela byłabyś wniebowzięta. Zresztą wystarczy zajrzeć na twoje forum. Tak jak już gdzieś napisałam czepiasz się mnie czepiaj się wiekszości dogomaniaków. Wszystko co tu piszę było konsultowane z wetem jakbyś chciała wiedzieć.
4) Od dłużeszgo czasu zapowiadasz odejście z dogo. Czysta kokieteria.
5) Forum straciło przez częste awantury których byłaś częścią. Zresztą nie tylko tutaj. Wystarczy wejść na 100 pociech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2) Co takiego tam robimy?? Proszę o konkrety Czy mam podać link do tematu, w którym zaatakowałąś nas, że nie lubisz kiedy osoby trzecie odpowiadają na Twoje pytania?? A może do tematu, gdzie zapytałyśmy czy możesz przedstawić swoją hodowlę, bo widać, ze masz dużą wiedzę o rasie?? Oczywiście zrozumiałąś to zupełnie inaczej i odeszłaś, bo posądzamy Cię, że jesteś p.Adamem Chabikiem. Wiesz, nawet przez myśl nam to nie przeszło. Pan, o którym wspomniałaś ma swoje wady, z jego poglądami nie muszę się zgadzać jednak jest osobą na tyle inteligentną, że nie posunąłby się do czegoś takiego.
Ty za to przestałaś u nas pisać. Przeniosłaś się tutaj i zaczęłąś nas atakować, szkalować hodowle Draczyn.
3) Rozumiem, że tą kumpelą jest Draczyn?? Hodowca buldogów francuskich od ponad 20 lat?? Tak się składa, że ona akurat porad nie udziela. Mimo swojej ogromnej wiedzy takie sprawy zostawia weterynarzom. W przeciwieństwie do Ciebie, która masz pierwszego buldożka, a wiedze jaką przekazujesz jakbyś byłą już największą specjalistką. Są jednak osoby, które potrafią to co piszesz zweryfikować.
4) Czy wklejenie zdjęć z wystawy na prośbę kilku osób spotkanych na tej wystawie to według Ciebie aktywne uczestniczenie?? A może chodzi Ci o te posty informujące o zlocie?? Został jeszcze ten jeden post ze zdjęciami. Rzeczywiście to świadczy o tym, że jestem tutaj bardzo aktywna. Innych nie mam na swoim koncie od bardzo dawna. Nie mogę jednak milczeć, kiedy coś co tutaj pisałąm ma być usuwane.
5) Wejść na forum 100pociech i zobaczyć awantury, w których brałam udział. Ciekawe podejście do sprawy. Wskaż mi chociaż jeden post. Tak się składa, że aby nie uczestniczyć w tych awanturach zrezygnowałam z moderowania. Mozesz skontaktować się z Narvanym. On to może potwierdzić.
Czy masz jeszcze jakieś zarzuty?? Chetnie wysłucham. Badzo ciekawych rzeczy się dowiaduje.

Link to comment
Share on other sites

Nie masz już argumentów, więc zaczynają się już poważne zarzuty. Jeszcze raz powtarzam. Proszę o podanie mi gdzie i kiedy zostałaś przeze mnie obrażona. Z pełną świadomością mogę napisać, że nigdy na innym forum nie napisałam o Tobie ani słowa. Nie wiem kogo zaliczasz do moich znajomych. Ja odpowiedam za to co JA pisze. Nie wiem kim jest osoba pisząca w słynnej już dyskusji na forum pies. Nie życzę sobie jednak abyś mnie z nią utożsamiała.
Mogę teraz tylko powiedzieć, że jesteś śmieszna. Jak na razie jest tylko jedna osoba, która ma podstawy aby wystąpić na drogę prawną. Jest nią Draczyn.
Proszę jeszcze raz. Podaj mi gdzie i kiedy zostałaś przeze mnie (jak to ładnie napisałaś) opluta. Jeżeli nie udzielisz mi takich informacji jest to dla mnie jednoznaczne z tym, że takie posty nie istniały, a co za tym idzie nie jesteś zbyt wiarygodna.

Link to comment
Share on other sites

[B]Uwagi na temat moderowania forum tylko na priv moda lub admina-punkt 8 regulaminu.
[/B]
[quote name='Viris']Dobrze prowadzony na bieżąco wątek o adopcjach będzie jednak czytelniejszy niż zlepek starych. Tylko tak jak napisałam musi być on MODEROWANY non stop. Wszystkie offowe posty usuwane itp. Ale skoro jest już 2 modów to chyba będzie łatwo zadbać o taki wątek;)[/quote]

[quote name='anutka']Misiaczku, ale w momencie kiedy tematy zostaną połączone (po szczęśliwym zakończeniu) wszystko się wymiesza. Pamiętaj, że kiedy łączysz posty "ustawiają" się chronologicznie.
Takie jest moje zdanie. Jeżeli byłoby wszystko łącznie (tak jak w innych rasach), a pierwszy post aktualizowany wiemy, które psy aktualnie szukają domów, a dyskusja toczy się z uwzględnieniem tego, że jest to temat ogólny.
[/quote]
Ok...czyli co robimy?Zakładamy nowy temat "buldożki w potrzebie" i go podwieszamy czy wszystko zostaje po staremu???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']
Ok...czyli co robimy?Zakładamy nowy temat "buldożki w potrzebie" i go podwieszamy czy wszystko zostaje po staremu???[/quote]

ja myślę że tak - byłby to taki wątek informacyjny (tak w sumie funkcjonował wątek "buldożek na Paluchu" gdzie była informacja że jest w warszawskim schronisku kolejny buldożek, potem były informacje co się robi, że został wyadoptowany i na koniec informacja ze "pojechał do nowego domu" ... a wątek "ożywał" w momencie pojawienia się kolejnego bf-a)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BorsukWiosenny'] A tak nawiasem nie da się coś zrobić z tą ilościa reklam na dogo? przecież to paskudne jest.[/quote]
Można, nawet widziałam takie forum bez reklam, co tydzień użytkownicy którzy ich nie chcieli wysyłali smsy, które słono kosztowały.
Bardzo szybko ludziom reklamy przestały przeszkadzać ;)

Te strasznie przeszkadzające reklamy zarabiają na to żeby forum jakoś funkcjonowało, żeby były ciekawe kłótnie i żeby każdy mógł do woli narzekać ;)

Rozwiązań jest wiele, ale za nimi idzie kasa kasa kasa. Ja mam ważniejsze wydanie niż nieoglądanie reklam tak wszechobecnych w necie że już nawet na nie nie zwracam uwagi :>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Ok...poczekamy jeszcze do wieczora,na opinie reszty zainteresowanych i zrobimy tak jak większość będzie chciała :).
Maupa dzięki za odpowiedź ;).[/quote]

Misiaczek ... myślisz że jeszcze ktoś zajrzy ? ;)

tylko może jak chcemy pomagać buldożkom w potrzebie powinniśmy mieć właśnie taki jeden zbiorczy wątek ... (a właściwie dwa - ten drugi to "buldożki na allegro") - zawsze ktoś gdzieś coś znajdzie a przecież nie wszyscy przeglądamy te same strony w tym samym czasie a wszyscy chcemy pomagać ... no i moglibyśmy się jakoś podzielić pomocą :oops:
[COLOR=silver][/COLOR]
[COLOR=#c0c0c0]to jest moje jak najbardziej samolubne zdanie :evil_lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BorsukWiosenny']hmmm
a ja myslę ze "te ciekawe kłutnie" wykluczają ludzi wartościowych, naprawdę ma się dość...Wiem również ze własnie przez to traktowanie już nigdy więcej nie pozwolę na adopcję Martynce - nie zdogo. I wiem ze Martynka juz tego nie zrobi,bo na dogo nie wejdzie.[/quote]

Nie wyczułeś ironii. A kłótnie same się nie prowokują mimo wszystko.

Link to comment
Share on other sites

No mają autorów mają, nic innego nie sugerowałam.

Nie wiem co masz na myśli pisząc " lepiej że tak się stało" i nie wiem też o jakich osobach się więcej dzięki temu dowiedziałeś. Ja poznaję ludzi tylko i wyłącznie poprzez znajomość " na żywo " a nie poprzez durne dyskusje gdzie często nawet nie wiadomo czy rozmawiasz z Tą osobą czy ktoś się pod nią podszywa. No i wiadomo że słowo pisane nie zastąpi mówionego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B]Misiaczek ... myślisz że jeszcze ktoś zajrzy ?[/B] ;)

tylko może jak chcemy pomagać buldożkom w potrzebie powinniśmy mieć właśnie taki jeden zbiorczy wątek ... [B](a właściwie dwa - ten drugi to "buldożki[/B] [B]na allegro")[/B] - zawsze ktoś gdzieś coś znajdzie a przecież nie wszyscy przeglądamy te same strony w tym samym czasie a wszyscy chcemy pomagać ... no i moglibyśmy się jakoś podzielić pomocą :oops:

[COLOR=#c0c0c0]to jest moje jak najbardziej samolubne zdanie :evil_lol: [/COLOR][/quote]
Mam nadzieję,że jednak ktoś zajrzy.Z czasem na pewno.
"Buldożki na allegro" nie przejdą.Jest to reklama pseudohodowli.I nie jest to mój czy Chefrenka wymysł,tylko tak stanowi regulamin punkt 2.

2. Zabrania się umieszczania na forum postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- [B]stanowiących reklamę, ofertę kupna–sprzedaży lub ofertę matrymonialną
[/B]
Jeśli jednak znalazłeś ciekawą stronkę i chcesz się z nią podzielić z innymi – większość działów na forum posiada „linkownie” zgodne z tematyką danego działu. Jeśli nie jesteś pewien, czy dany link nie będzie poczytany za reklamę – skorzystaj z pomocy moda – napisz do niego PW . [B]Wyjątek[/B] [B]stanowią linki do ogłoszeń, gdzie psy oddawane są za symboliczną złotówkę.[/B] Niemniej, celowość umieszczenia ich należy uzgodnić z moderatorem działu Psy w Potrzebie.

Tak,że my władne nie jesteśmy podwiesić takiego tematu.
Ale "Buldożki w potrzebie zaraz któraś z nas przylepi :).

Link to comment
Share on other sites

Nigdy pod nikogo sie nie podszywalem i nie sadze, by wiele osób miało tu do tego powód.Patrzę na ludzi oczami dziecka bo obca mi zawisć.Dlategoo bulwy już zawsze w mym domu będa. Wesołe,pogodne,rozpuszczone....jak dziadowskie bicze :lol: Ja poznaje ludzi po ich czynach a nie tylko wypowiedziach

Link to comment
Share on other sites

Nie czytaj między wierszami;) Nie miałam na myśli Ciebie i nie napisałam ani nie miałam zamiaru w domyśle pisać że niby Ty się podszywasz:cool1:
Z forami mam dość długo do czynienia i niestety czasami się trafiają takie wynalazki które pasjonują się tylko tym żeby zamącić. I takie właśnie przypadki miałam na uwadze. Dlatego też nie wyrabiam sobie opinii o osobach które znam tylko z for, znajomości na żywo dają mi o wiele większe szanse na ocenę danej osoby niż jej wypowiedzi:razz:

Link to comment
Share on other sites

A ja mimo wszystko bedę bronił honoru mojej TZ i nie dla tego ze jest TZ tylko dlatego ze wspaniale mi się z Nią współpracuje- Mało dziewczynę znam - bo my z ogłoszenia:p Ale ja w tej pracy już kopę lat, Kto wie rozumie:evil_lol: Lecz jest jedna rzecz : naszego tematu nie ma- i nie będzie, postanowione, tak ma być....muszę to wyjasnic bo naprawdę wisi mi czy mnie zbanują czy nie....
A wyglada to tak : Najpierw zanikł wątek Jessi- dla modów!!! Wyjatkowa adopcja...wspaniała suczka, kochana mordka,moje maleństwo....Moze całe życie czekaliśmy na Nią i moze całe życie ona czekała na nas....
Nawet jesli to - Jessi To wspaniała bulwa!!!!! Mała paskudnica....Jeszcze raz bym to zrobił :) ale już nigdy przez dogo....Podziękujcie modom,technicy tu, tacy jak Martynka juz nie wpadną....Gratuluję obsłudzę dogomani.
Pozdrawiam Borsuk:)
I jeszcze coś dla Moderatora Misiaczka i moderatora Chefrenek: gdyby nie tacy ludzie jak Martynka juz kopał bym doł dla tych niektórych bulwiastości. ale ze juz maleństwa bezpieczne to mozna obsrać i lekceważyć i się niezle ubawić.

Link to comment
Share on other sites

BorsukuWiosenny, nie możesz mieć pretensji do Chefrenka i misiaczka, ponieważ w/w przez Ciebie wątki zniknęły znacznie wcześniej niż one zostały modami w gr. 9
Administracja przeniosła je do archiwum, bo uznałam że temat jest już zakończony, więc z pretensjami to trzeba się zwrócić do Admina. (na innych forach też tak sie postępuje)
Serdecznie pozdrawiam
Magda

Link to comment
Share on other sites

Borsuk no zaraz pojadę do Ciebie i Ci przywiozę Klarę na 3 miesiące. Czy ja coś o Martynce mówię??? Przecież moja i Twoja wymiana zdań mija Ją szerokim łukiem:roll:
Jeśli zapomniałeś to rozmawiamy o reklamie na forum i trochę nam się temat rozszerzył o poznawanie ludzi i dowiadywanie się o nich różnych ciekawych rzeczy;) Ale ani przez chwilę w swoich postach nie miałam ani Ciebie ani Jej na myśli.


Kończę na razie ponieważ się pakuję do wyjazdu i szykuję Klarci torcik. Nie rozumiem trochę tej całej dyskusji, jakoś mnie przeraża to momentalne zmienianie toku rozmowy:eviltong:


Edit : A co do adopcji - ja nie patrzę na jakim forum, liczy się psie nieszczęście i to że trzeba ratować. Tam gdzie kopnięto mnie w d.u.p.ę tam podziękowałam i przeniosłam działalność gdzie indziej, ale pewne osoby dalej mnie informowały że coś trzeba zrobić i robiłam, nie patrząc na nic. Bo takie szczytne cele powinny łączyć a nie dzielić.

Link to comment
Share on other sites

Borsuku drogi: to jest forum publiczne i wchodzi się tu na własną odpowiedzialność. Trzeba pamiętać, że jednego dnia Cię opluwają , drugiego wychwalają do niebios. (każdy z nas to tu przerabiał) Nie można tego traktować zbyt osobiście i poważnie.Trzeba mieć dystans do takich spraw.
I trochę wyolbrzymiasz problem. Nie znalazłam w tym wątku nic co mogło by, aż tak Martynkę obrazić.
Na tym proponuję zakończyć te dzisiejsze sprzeczki.
życzę udanego dnia.
Magda ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo przepraszam osoby wrażliwe....ale nie pozwolę aby pluto na Martnkę i to mnie od piątku wkurza i sam nie wiem co mysleć....Chyba jest jedno co moge potwierdzić....Jak Lavinia i Maupa tu do nas przyjechały powiedziałem im wtedy ze Dogo to strach...itp.itd. Ja wiem ze narażę się z tą propozycją ale wydaje mi się adekwatna - Moderat Maupa
i tak powinno być. Ta kobieta (dziewczyna:)) powinna mieć największe prawo do kształtowania tego tematu tzn. psy w potrzebie
Ja juz na takie tematy nie wejdę ale myslę ze to Ona powinna mieć ostatnie słowo.
Maupa pozdrawiam i życzę wytrwałości:)

Mada :eviltong: to nie ten temat
a ja też głupi bo lika nie dałem, przepraszam za dezorintację...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...