Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

Witam wszystkich posiadaczy i miłośników tej rasy!!

Chciałabym dowiedzieć się troche o waszych buldogach jeżeli oczywiście macie a jeśli nie macie możemy troche pogadac o nich. Ja mam 11 miesięczną buldożke wabi się Matylda. Jest niesamowicie psotna i wszystko gryzie jednak jej ulubionym zajęciem jest oczywiście jedzenie jeżeli chcecie wiedzieć coś wiecej o Matyldzie piszcie!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Anutka

Moge Ci tylko pozazdroscic. Niestety nie mam FB ale znam takowe ze spotkan na specjalnych wybiegach dla psow. Moim ulubiencem jest czarny Rocky (jedno ucho ma lekko oklapniete) ktory ma niesamowita energie i jest prawdziwym zawadiaka. Nie - nie zaczepia innych psow ale sie ich rowniez "nie boi". Jak Bravo kiedys chcial mu pokazac, ze jest "wazniejszy" to Rocky tak go pogonil, ze Bravo byl nagle szybki jak whippet <hihihihihi>

Nie poznalam jeszcze nigdy jakiegos.. jak mam to okreslic.... "stuknietego" FB. Wszystkie sa przesympatyczne i maja duzo POWER ale ich wlasciciele okreslaja ich mianem bardzo "samodzielnej" jednostki jak i psa, ktory robi to, na co ma ochote :-))

Jezeli moge sie tak szczerze przyznac... to wlasnie FB w bezowym kolorze z czarna maska - to jest moje skromne marzenie. Niestety - juz przy dwoch psach nie jest to "latwe" i chyba moj maz stwiedzil by, ze "mam cos z glowa"<hihihihi>. Gdyby byl to pies ze schroniska, albo z jakiejs podbramkowej sytuacji.... ale o dziwo FB nie znajduja sie chyba nigdy w takich ciezkich, zyciowych chwilach....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mój buldożek strasznie lubi biegać za laserkiem. Jak poświeći się na ściane to bendzie tam stała tak długo asz niezniknie. Najbardziej lubi kręić się jak swiece na około niej. Czy wasze buldożki też tak lubią.

Przepraszam za błędy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Joasiu masz może zdjęcia swojej gromadki?? jesli tak to przeslij mi [email protected]

mam drobny problem z Matyldą mam nadzieje że mi pomozecie a szczególnie prośbe kieruje do Rider bo widze że mieszka w Warszawie. Matylda ma przeżedzenia włosa na całym ciele poszukuje dobrego weterynarza oczywiście w warszawie kt.óry może jej to wyleczyć. Dokladniej mieszkam na ochocie i chodze do doktora Kuru Dembele. Czy znacie jakiegoś lepszego. Ten mówi że wszstko samo przejdzie a z matyldą coraz gorzej

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Cześć !! Dostałaś dużo e-maili. Przesyłam jeszcze jeden. Jestem szczęśliwą posiadaczką 3 letniego psa. W mojej okolicy mieszka kilkoro przedstawicieli z jego arystokratycznej rodzinki (mama, tato, wujek, siostry). Spotykamy się czasem na rodzinno-bandyckich spotkaniach. Rozruba całą gębą. Pozdrowienia dla Ciebie i wszystkich frog-dogów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...