Jump to content
Dogomania

ON-ka Saba z budowy za długo żyje? Zapomniana, schorowana.Już za TM...


oktawia6

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu, no tak pozwoliłam sobie :oops:, bo pisałas niedawno, juz po tym, gdy pojawił się na widoku domek tymczasowy, ze podtrzymujesz deklarację....:)
Czarodziejko- ja ze swej strony także podtrzymuje deklaracje- stale 50 zł, jesli będę miała mozliwosc, to wiecej. Gdyby się cos nagłego urodziło, jakas koniecznosc leczenia- tez myśle, ze cos ekstra dodatkowego wyciagnę. Ale na 100% 50 ZŁ co miesiac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Kobietki, mam cichą nadzieję, że nie pozostanę na lodzie z dwoma starymi, schorowanymi onkami?
Tak tylko piszę...[/quote]

Czarodziejko, jeśli o mnie chodzi, to moge zadeklarować z całą odpowiedzialnością, ze mój pieniążek będzie przychodził co miesiąc.. :lol:

Zakładam tez,że Sabcia prędzej czy później znajdzie swój docelowy dom, a do tego czasu jakos damy przeciez radę..

Gorzej bedzie z karmą, bo jezeli nie mamy tańszego rozwiązania, to koszt jednak jest dość spory..
Moze poradzic by sie jeszcze jakiegoś weta, czy nie istnieje jakas altermnatywa równie skuteczna a tańsza?

Link to comment
Share on other sites

TangoBlue :loveu: dzieki ogromne :)
Pieniądze przesyłamy na konto AFN z dopiskiem Saba rembertów.
a to numer konta :)

[B]Dorota Romaniuk
Karabeli 4 m 97
01-313 Warszawa
31 1140 2017 0000 4902 0527 0923
MultiBank[/B]

[COLOR="DarkRed"][B][SIZE="4"]Bardzo prosimy wszystkich o pomoc, zbieramy pieniądze na sterylizację, EKG,transport Saby do domku tymczasowego i pobyt suni u Czarodziejki :) Wazne są tez deklaracje stałych co miesięcznych wpłat, choćby minimalnych[/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Byłam w sobotę z Sabcia na wolniutkim spacerku, ależ ona jest kochana, a jakie robi minki;) Do soboty dług Saby wynosił 245 PLN i nie ma juz karmy, dostaje Eucanube. Pani Grażynka musi połozyć nową podłogę w pomieszczeniu gdzie są psiaki, remont planowany jest od 6 listopada i będzie trwał ok 1 tygodnia, a więc psiaki będą musiały przez tydzień znieść jakoś remont. Oczywiście p. Grazynka dołozy wszelkich staran, aby jak najmniej było to dla nich uciązliwe..to tak w związku z planowaną sterylką Sabci, musimy się z tym liczyć.

Link to comment
Share on other sites

Aasiaa bądź w rezerwie, ustaliłyśmy z loozerką, że ja zawiozę Sabę na EKG i odbiorę ze sterylkę, ale gdyby coś mi wyskoczyło to miałybysmy do Ciebie prośbę..im więcej rąk do pomocy tym lepiej...dzieki:loveu: Sabcia nie ma jednak transportu na sterylizację bo ja w tym czasie jestem w pracy, więc gdybyś ty mogła byłoby super:lol:

Link to comment
Share on other sites

A o ktorej jest zabieg? Czytalam wczesniej ale teraz jakos nie moge znalesc. Myslalam zeby wziasc ja na noc do domu. Mieszkam 10min od Gagarina. Jak ona sie zachowuje w domu? Byly jakies proby? Jak z winda? Musze jeszcze porozmawiac w domu czy bede mogla.

Link to comment
Share on other sites

AAsiaa, wstępnie zgłosiła się Jo37, ktora tez zaproponowała zabranie Saby 6.11, przenocowanie do dnia następnego i odwiezienie jej na zabieg. Ale jesli mozesz, popytaj o ten nocleg, bo zawsze byłoby coś w zapasie gdyby coś się wydarzyło z Jo37, a poza tym, gdybyś mogła ją przenocowac to mi się "rodzi" pewien pomysł.
Ona generalnie jest totalnie bezproblemowym psem. Oktawia mowiła, ze w klinice jezdzila winda i nie było zadnych problemow. W samochodzie także nie.

wstawiłam Sabę na [URL="http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=9653&PN=1&TPN=1"]owczarki.pl[/URL] , moze wielbiciele rasy pomogą nam trochę .

Link to comment
Share on other sites

tak sobie policzylam, ze gdyby wpłynęły te deklarowane wpłaty to byłyby juz pieniadze na sterylizację, ekg, spłatę przynajmniej części zadłużenia Sabci no i transport do Czarodziejki...jesli trzeba go będzie opłacic. A jesli trafi sie bezpłatny- to przynajmniej na karmę na dobry poczatek...
Tak wiec- pozostaje liczyć, ze wpłyną :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...