Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gwiezdny-wyslannik']O której mniej więcej trzeba wyjechać z Warszawy żeby być na 9 w Kielcach? ;)[/quote]

z Wawy jest około 200 kilo- czas podróży każdy powinien wyliczyć indywidualnie w zależności od "wagi prawej stopy" :evil_lol:
a żeby było na luzie, to jak wyjedziesz o 6 powinno być OK :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']O której mniej więcej trzeba wyjechać z Warszawy żeby być na 9 w Kielcach? ;)[/quote]
Ty i wszyscy inni którzy będą jechać trasą E7 Weźcie pod uwagę, że E7 jest totalnie rozkopana teraz i nie wiem jak w sobotę, ale jak się jedzie w dzień powszedni po 7 rano między Skarżyskiem, a Kielcami, to w koreczkach trzeba spędzić od 30 minut do 1,5 godziny :placz: :placz: :placz: a mnie się zdarzyło stać i dwie i pół godziny :angryy: (korek głównie w Ostojowie i to od dobrych kilku tygodni, o ile pamiętam na 525 km lub coś koło tego )
Koszmar jakiś to jest
W razie kłopotów dzwońcie do mnie W sobotę i niedzielę będę mieć przy sobie tel. alarmowy dla bezdomnych zwierząt ze Starachowic 660440525 Znam kilka śmiesznych objazdów ;) Ostatnio obcykałam dzięki CB;) , bo prawie codziennie mam nieszczęście jeździć do Kielc
Jutro specjalnie pojadę przez Skarżysko wracając z Kielc i obczaję jakie zmiany nam drogowcy aktualnie zafundowali :angryy: :angryy: :angryy: Dam znać !
Przypominam (nieśmiało :oops: )także, że jeżeli ktoś jedzie i bedzie miał miejsce na transporter to mamy kilka psów do wywiezienia w Polskę do nowych domków!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Dzięki :) To wyjedziemy ok. 6, lepiej być wcześniej niż się spóźnić ;) Bardzo jestem ciekawa tej wystawy, obawiam się, że ranga wystawy będzie taka jak w Poznaniu :roll: ( to będzie bardzo wtedy korzystne dla Kielc :lol: )[/quote]

Ja też jestem bardzo ciekawa tej wystawy.Będe w sobote i niedzielę z Babą.Aaaa,ciekawostka: Kielce nie otrzymały "pozwoleństwa" na międzynarodówke w 2008 roku.Większościa głosów wygrało inne miasto...:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi']pocieszające to nie jast :mad:
czekamy na meldunki :)[/quote]
Przykro mi, ale lepiej to wiedzieć wcześniej
Mnie cały czas szlag trafia, bo sobie nie są w stanie poradzić nawet z równoważną regulacją ruchu i czasami jest tak, że od strony Skarżyska idzie w miarę płynnie (czyli jedna zmiana świateł ok 15 - 20 minut) a od strony Kielc kiblujesz 2 godziny Niestety często jest też odwrotnie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Majaa, piszesz o korkach w Kielcach? Może lepiej pojechać obwodnicą do targów kieleckich? Cały czas E7, ominąć Kielce łukiem i jechać jak na Kraków z obwodnicy są drogowskazy na Targi, nie da się przeoczyć i od obwodnicy jest dosłownie "rzut beretem". Tyle że tą obwodnicą jedzie i jedzie jak w ruskim filmie, dość długo, ale może warto, bo tam i prędkość ci z cięższą prawą stopą mogą rozwinąć i w zasadzie bez świateł, korków i strosów dość szybko można dojechać. Tak myśle:roll:
Oczywiście mam na myśli trasę Warszawa-Kielce.
A cena parkingu... gdyby nie to że do Kielc mam tak blisko że aż nieprzyzwoicie byłoby nie pojechać to chyba bym zrezygnowała.
Organizaja na poprzednich wystawach była ok. Ci którzy muszą stać w kolejce do sekretariatu lepiej niech wyjadą godzinę wcześniej.
Na halach w poprzednich latach było też koszmarnie zimno i ciemno. Ubierzcie się ciepło bo katar murowany, aparaty lepiej zabrać w dużą lampą błyskową:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...