Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

W sumie chyba najtaniej i najpewniej jest wysłać pocztą poleconym, bo później te telefony :shake: :shake: i nerwy :angryy: , choć ja zazwyczaj za pierwszym razem się dodzwaniam :evil_lol: , tylko nie zawsze potrafią od razu odpowiedzieć czy wszystko gra :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Comic Sans MS]Hmm, trudno mi uwierzyć, że aż takie problemy występują; fakt, dodzwonić się nie mogłam, bo cały czas linia zajęta, ale jak wysłałam maila - bardzo szybko otrzymałam potwierdzenie; proponuję jeszcze tę drogę kontaktu :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em-ka'][FONT=Comic Sans MS]wysłałam maila - bardzo szybko otrzymałam potwierdzenie; proponuję jeszcze tę drogę kontaktu :)[/FONT][/quote]

No właśnie ja również. Wysyłalam maila wieczorem (dość późnym) a odpowiedź dostalam następnego dnia rano, więc poza godz. urzędowania. A dodzwonić się do nich faktycznie jest bardzo ciężko.

Link to comment
Share on other sites

No niestety ja również mam pecha-dzwonię 3 razy w tyg. w dniach urzędowania,ciągle zajęte i tak od 8 października kiedy to wysłałam zgłoszenie.
Na maila również nie dostałam odpowiedzi.
Zaczynam podejrzewać że coś jest nie tak...
Nikogo na forum nie ma z oddziału kieleckiego?
Przecież tam gorzej się dodzwonić niż do prezydenta :razz:
Rok temu w hali zimno jak na Syberii a teraz nie można potwierdzić zgłoszenia-chyba wykreślę tą wystawę z kalendarza :shake:

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi że straszna farciara ze mnie i dodzwoniłam się i nawet na maila mi odpowiedzieli;)
A zimno to fakt, okropnie. Chyba ze 2 lata temu światło też wysiadło i sędziowie na macanego tylko musieli oceniać:lol:
Ale Kielce mam "rzut beretem" od domu to grzechem byłoby nie pojechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka'][B]Wychodzi że straszna farciara ze mnie i dodzwoniłam się i nawet na maila mi odpowiedzieli[/B];)
A zimno to fakt, okropnie. Chyba ze 2 lata temu światło też wysiadło i sędziowie na macanego tylko musieli oceniać:lol:
[B]Ale Kielce mam "rzut beretem[/B]" od domu to grzechem byłoby nie pojechać.[/quote]

i moze dlatego sie dodzwonilas i odpisali :evil_lol: :evil_lol: swoim odpisują :evil_lol: :evil_lol: heheh :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja sie w końcu dodzwoniłam, i udało mi sie nawet uzyskać informację, ze zgłoszenia doszły ( zgłaszałam ich formularzem) ,ale chciałam się dowiedzieć, czy doszły moje dokumenty , championaty oraz dowód wpłaty, ale pan mi powiedział, ze tego nie mają jak sprawdzić, bo dokumenty sa juz przesłane do Pana Mroczka, który robi katalog!,
To ciekawe jak mam potwierdzić, czy championaty doszły i czy psy będą w tych klasach gdzie zgłosiłam, a nie przesunięte do otwartej!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaaa nam też zmienili sędziego, kurcze :angryy::placz: :placz: :placz: Zamiast zagranicznego wcisneli [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=2]ALEKSANDRE ŚWISULSKA, no nie!!!!!!!!!!!![/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
Panienkabubu jaka tam ja swoja dla nich, nawet nie należę do kieleckiego ZK ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Znowu zmienili sędziów. Mamy innego i tego co Nas juz oceniał. Lepiej sobie sprawdzcie czy Oddział też zrobił wam niespodziankę :cool3:. Czym Kielce Nas jeszcze zaskoczą :mad::mad::mad:.
[URL]http://www.zkwpkielce.republika.pl/judgeteamcacib06.htm[/URL][/quote]
Nie ma to jak zgłosić specjalnie, żeby dostać opis od zagramańca ;), a tu niespodzianka, sędzina z Polski..... Doopa, doopa, doopa :angryy:

Błyskotka... co możesz powiedzieć o tej Pani?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nas przyjmą :roll: to mam miejsce dla jednej osoby plus pies,lub dwóch osób bez psa :evil_lol: na sobotę.
Mieszkamy w Częstochowie.Droga jeszcze nie opracowana :shake:
Albo przez Włoszczową albo Szczekociny i Jędrzejów.
Gdyby był ktoś chętny to proszę na PRIV.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...