Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

bardziej beznadziejnie dla nas być nie mogło- doskonała i drugie miejsce :( Mł. Ch. PL poszedł *** *****.
pewne jest, że nigdy nie pojadę na żadną wystawę, gdzie będzie sędziował wszechwiedzący pan Śliwka.

Acha, uważajcie na bur*el w potwierdzeniach- napisane jest że zaczynają o 10:15 a faktycznie początek sędziowania jest o 10:00!

Wracając do ów sędziego- zdyskwalfikował psa znajomych, bo "niby" się spóżnili, a cały czas czekali przy wejściu na ring.
Wg mojej subiektywnej oceny to kawał piiiiii, który skutecznie potrafi obrzydzić wystawy, a na pewno spieprzyć cały dzień.
Szkoda zwierzaka, czasu i pieniędzy- w ten właśnie sposób kończymy sezon 2006.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MichalMi']Acha, odnośnie dojazdu E7 od strony wawy- my przed samą obwodnicą Kielc staliśmy około 25 minut. Na wjazd na teren targów też trzeba mieć w zapasie około 15 minut, 30 PLNek za samochód i 10/5 za bilet...

jo-jo, czy Wy byliście dziś w pawilonie A?[/quote]


Cześć Michał,


Nie nie my dopiero jutro rano wyjeżdzamy i jestesmuy na ost ringu ( 28 ) a sedziuje nas Pan Tomasz Borkowski, maryzmy aby zamknąć Championat, ale to bedzie trudne ;-)

Szkoda że Wam się nie udało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']O 13 w dniu wystawy? Oceny zaczynają sie od godziny 10 i z tego co wiem, to raczej nie dopuszczą psa do oceny jeśli będzie spóźniony.
Ale moze sie myle...[/quote]


jeśli się spozni na swoją klase to pewnie będize oceniany poza konkurencją....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Nam też strasznie zależy na jednym CWC i na Zw.Młodzieży zobaczymy. Jestem dobrej myśli! Tylko nadal jeszcze nie wiemy o której wyjechać...

Wszystkim życzę powodzenia!!! :)[/QUOTE]

Marta z czym Ty tak jeździsz teraz???





a tak poza tym ktoś zna wyniki BOG V????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Cześć Michał,


Nie nie my dopiero jutro rano wyjeżdzamy i jestesmuy na ost ringu ( 28 ) a sedziuje nas Pan Tomasz Borkowski, maryzmy aby zamknąć Championat, ale to bedzie trudne ;-)

Szkoda że Wam się nie udało[/quote]

to ja już chciałem biednych ludzi molestować- widziałem identycznego dozia jak w avatarze :)

a wracając jeszcze do sędziowania- nie wnikam w ocenę- może faktycznie coś w psie się nie spodobało, ale drażni mnie podejście typu "po co z tym psem do mnie?"
Człowiek robi wrażenie jakby siedział na ringu za karę. Przy sprawdzaniu klejnotów młody wypiął mi sie z ringówki- u nikogo innego nawet nie drgnął przy dotknięciu, ba, można nawet go dotykać z każdej strony przy jedzonku.

Niestety- nie dość że zapłaciłem, to czułem sie jak intruz- inni mieli tez takie zdanie.

Na osłodę- Kielce mają ładne medale ;)

Link to comment
Share on other sites

Po lewej stronie przed wjazdem na teren targów jest parking i kosztuje 10 zł więc jeśli jeszcze będzie wolne miejsce to polecam ;) (jakby nie było 20 zł w kieszeni a odległość od parkingu do hal ta sama ;) )Co do hal to ja dzisiaj byłam w hali C (tam gdzie sekretariat i ring główny), ring mieliśmy zaraz przy dzwiach i faktycznie od drzwi trochę ciągnęło ale cały czas puszczony był ciepły nawiew i mi zimno nie było (wręcz przeciwnie ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: niesadzicie ze troche przegiecie ? a czy jest gdzies ta mozliwosc zaparkowania POZA terenem wystawy ?[/quote]

Chyba mozna na przeciwko wjazdu na teren targow, ale tam tez pisze ze platne bo teren prywatny (z tym ze nie widzialam zeby ktokolwiek tam pilnowal). Niestety ok.10 bylo juz wszystko zapchane :(


[quote name='flashka-g']zimno jest?? bo ja slyszalam ze nie az tak jak w Poznaniu;-)[/quote]
Ja zmarzlam bardziej niz w Poznaniu :mad:

A na terenie wystawy miejsc parkingowych bardzo duzo, wiec kazdy powinien sie zmiescic ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...