Jump to content
Dogomania

GALERIA SAMOGRAJA czyli OGARY POLSKIE i reszta ferajny!!! TATA[*] str. 28


samograj

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='samograj']
[B]Czy ktoś chciałby mieć stronkę za frico????Taką nie bardzo rozbudowaną, skromną.[/B]
[B]Jak chcecie to mi prześlijcie na maila zdjęcia...spróbuję coś zaprojektować.[/B]
Chętnie zrobię, bo na razie nie mam sie czym pochwalic, a byłoby już przesadą robić nastepną stronę dla siebie (chociaż planuje zrobić strone meeweck - o naszej rodzinie)[/QUOTE]

wow samograj co za doksztalcenie :cool3: gratki ! :multi:

dla mnie robienie stron internetowych to andal zcarna magia, a bardzo chcialabym cos miec- cos do przedstawienia moich prac i zeby udzie mogli sobie zamawiac u mnie rysunki :) jesli bylabys tak kochana bylabym Ci wdzieczna :*

Link to comment
Share on other sites

OŻ, W MORDĘ JEŻA!!!!!!!!!!!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Przed chwilą zadzwonili z Gliwic, że mamy przyjechać powtórzyć badanie, bo źle załozyli voxele!!!!!
NO TO SIĘ NACIESZYŁAM!!!!!!!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']Witaj Justynko!!!!
Kopę lat;)
Na pewno już super rysujesz i robisz genialne przeróbki....niebawem sie rozglądne po forum, poodwiedzam stare kąty.
Tymczasem zapraszam na moje strony.
Choroba męża mnie zmusiła do wytężonej nauki.....UMIEM ROBIĆ STRONY!!!!!
I narobiłam ich (w sumie takich samych) troszkę:
[URL]http://samograj.ovh.org[/URL] była pierwszą moją stroną
potem był
[URL]http://miniland.ovh.org[/URL]
potem strona mojej synowej- fotomodelki:
[URL]http://dominikamilek.ovh.org[/URL]

potem się zorientowałam, że nie wiem do jakiego katalogu wstawić minilanda i rozdzieliłam go na:
[URL]http://pies-portrety.ovh.org[/URL] gdzie oferuję psie portrety i nie tylko:cool3:, looknijcie w[B] mono[/B], tam są śmieszne rysunki......w [B]kolor[/B] są głównie portrety psów, które wstawiałam na "Rysunku i Malarstwie"
oraz
[URL]http://miniland-for-web.ovh.org[/URL]
gdzie będę prezentować swoje strony (jeśli uda mi się je zrobić)

[B]Czy ktoś chciałby mieć stronkę za frico????Taką nie bardzo rozbudowaną, skromną.[/B]
[B]Jak chcecie to mi prześlijcie na maila zdjęcia...spróbuję coś zaprojektować.[/B]
Chętnie zrobię, bo na razie nie mam sie czym pochwalic, a byłoby już przesadą robić nastepną stronę dla siebie (chociaż planuje zrobić strone meeweck - o naszej rodzinie)[/quote]O brawo, brawo! :klacz: Przepiękne strony! :mdleje: Jestem zachwycona :]

Co do tego rysowania - niestety ostatnio ołówek pojawiał się w moich rękach rzadko, więc mój poziom się zbytnio nie zwiększył.
Przeróbki - tak, co prawda PSa dotykam tylko od czasu do czasu, ale bardziej się przykładam do tego co robię ;)

[quote name='samograj']OŻ, W MORDĘ JEŻA!!!!!!!!!!!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Przed chwilą zadzwonili z Gliwic, że mamy przyjechać powtórzyć badanie, bo źle załozyli voxele!!!!!
NO TO SIĘ NACIESZYŁAM!!!!!!!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/quote]
Ojej...no to powodzenia! :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']OŻ, W MORDĘ JEŻA!!!!!!!!!!!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Przed chwilą zadzwonili z Gliwic, że mamy przyjechać powtórzyć badanie, bo źle załozyli voxele!!!!!
NO TO SIĘ NACIESZYŁAM!!!!!!!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
ANIU ....:kciuki: będzie w porządku .....zobaczysz :calus:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Qrde, jak mam sie nie załamywać, skoro porównywali zdrowe miejsce ze..........zdrowym????????
Wiadomo, że takie porównanie DOBRZE WYSZŁO:cool1:
Voxele powinny być założone na obrzeżach blizny , wokół niej i na lewej półkuli dla porównania metabolitów - voxele to wirtualne wycinki tkanek, porównuje się chorą część ze zdrową.....komputer robi wykresy i na podstawie stosunku wybranych metabolitów ocenia złośliwość zmiany patologicznej.

Link to comment
Share on other sites

Stronkę my już mamy (sama robie) - więc w ten sposób ciebie nie wspomożemy, ale trzymamy kciuki za zlecenia bo nauczyłaś się super - zwłaszcza strona Dominiki jest SUPER! :thumbs:

Choroby męża, a tym bardziej błędu lekarzy - szczerze współczuje! - i będę Cię wspierać w modlitwach - bo nic innego już sami zrobić nie możemy :-(

Nie mniej ciesze się, że wróciłaś! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

CZY KTOS MOŻE MI POMÓC??????
ZNACIE KOGOŚ, KTO MIESZKA W BERLINIE????

No i dupa zbita.....
zostalismy pozbawieni opieki lekarskiej....jest wznowa, 7,5x 4,5x4,3
Lekarz prowadzący nam podziekował.....niby współczuł...na pytanie co z obietnicą omówienia nowinek w dziedzinie leczenia glejaków i zastosowania tych nowinek...machnął tylko ręka i powiedział, że to tylko takie póby...OLAŁ NAS RÓWNO!!!!!!!
Panic docent, która robiła badanie powiedziała:" no cóż takie są glejaki???"
Zapytałam co dalej czy zastosuja jakąs inną chemię, odpowiedziała, że nie widzi sensu...Zapytałam czy pozostaje nam teraz tylko leczenie paliatywne???
Usłyszałam:" To Panie nie wie, że leczenie glejaków jest z założenia leczeniem paliatywnym???
ZADNEJ NADZIEI....spadaj człowieku, umieraj sobie.....
Aha zapytałam tego mojego docenta, czy moge podawać NaDCA, powiedział, że tak, teraz juz Pani może.....nie zaszkodzi i...nie pomoże!!!!!
Aha i przestroga dla chcących podawać LAIF600 - podaje sie go tylko po całkowitej resekcji guza, często powoduje wylewy krwi do mózgu (działa podobnie jak aspiryna)..
Dziś mało nie dostałam zawału, miałam mdłości, ból żołądka i pieczenie za mostkiem, a serce waliło mi jak młot...w głowie mi sie kołowało....ale...JESZCZE ŻYJĘ!!!!!
Aha, jak mnie nie było Krzysiek miał dwa napady padaczkowe częściowe - to sa takie grymasy, śmiech, bełkot.....jak przy porażeniu mózgowym.....

Zbieram kasę na reoperację w Berlinie!!!!!!
W szpitalu św. Gertrudy przyjmuje dr Vogel, który operuje nowatorskimi metodami...wybudzając pacjenta w trakcie operacji i sprawdzając czy porusza kończynami i czy może mówić oraz sprawdza na MR wyniki wycięcia guza- wycina go w całości..potem podaje temodal wraz z laif600- to silny extrakt z dziurawca, który wspomaga chemię.....


Operacja w Niemczech kosztuje 10 tyś. Euro
Za temodal będe musiała zapłacić ok 50 tyś.PLN i ok 5 tyś. za laif 600.......
Nie wiem skąd wezme tyle kasy - nikt z nas nie ma zdolności kredytowej, myslałam, że Ula weźmi na siebie choć troszkę, ale ona nie może , bo ma z krótki staż.....
Z auta będzie troszke kasy, sąsiedzi obiecali pozbierać, chyba pójde do proboszcza prosic o wsparcie, byle na razie zebrac na sama operację.....

[B]Pomóżcie mi znaleźć kogoś w BERLINIE!!!!![/B]
[B]KTO ZNA NIEMIECKI?????[/B]
[B]KTO POMOŻE MI W KONTAKCIE Z DR-em VOGLEM????[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='samograj']
[B]Czy ktoś chciałby mieć stronkę za frico????Taką nie bardzo rozbudowaną, skromną.[/B]
[B]Jak chcecie to mi prześlijcie na maila zdjęcia...spróbuję coś zaprojektować.[/B]
Chętnie zrobię, bo na razie nie mam sie czym pochwalic, a byłoby już przesadą robić nastepną stronę dla siebie (chociaż planuje zrobić strone meeweck - o naszej rodzinie)[/quote]
Droga i kochana Aniu! Czy to nadal jest aktualne? Chciałam zrobić niespodziewankę bratu...;) Jeśli nie masz czasu lub głowy do takich rzeczy to ok. na pewno nie będę mieć ci tego za złe.

I czekam na jakieś info o twoim TZ-cie.
Zdrówka życzę i pzdr! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Krzysiek od środy jest w szpitalu w Sosnowcu, będzie operowany we wtorek. Nie zdążymy do Berlina!!!!
[B]Błagam Was o pełną mobilizację, o modlitwę[/B], tak bardzo się boję, że go uszkodzą, guz jest ogromny - 8cm!!!! Będą ciąć z zapasem, może dojśc do uszkodzenia ośrodka mowy i niedowładów, ale Krzysiek sam zdecydował o operacji....chce żyć, nawet jak roślinka (chyba nie za bardzo wie co mówi.....[

[B]Zrobiłam stronę: POMOC DLA KRZYŚKA - zapraszam do odwiedzenia, do wpisów , komentarzy, wsparcia - bardzo tego teraz potrzebujemy, my wszyscy:[/B]

[URL="http://nadziejamoja.ovh.org/"][SIZE=3][COLOR=#000000][B]http://nadziejamoja.ovh.org[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]

Gogunia przeżywa trudne chwile.....pojechała do wujka na kilka dni, chciałam ją wysłać gdzieś na wakacje, ale nie mam gdzie...może do mojego wujka w Żywcu!!!
A może mi coś podpowiecie.....chociaż...ona się boi, że jak wróci z wakacji to taty już nie będzie.
Aha czy macie jakieś namiary na tanie lokum w SOSNOWCU?????
Na okres pooperacyjny - chcę być przy Krzyśku.

[B]Justys - sprecyzuj jaka by to miała byc strona????[/B]

Link to comment
Share on other sites

!! o matko!! przykro sie robi slyszac takie cos :( ;( naprawde niewesolo to wyglada :( bede trzymac kciuki. Sama nie mam pieniedzy niestety bo szukam pracy. Niesprawiedliwe to to jest wszytsko.

Nie wiem czy mas zteraz glowe do robienia stron internetowych w takim stanie. Ja juz przygotowalam projekt mojej, ale nie sadze ze to odpowiedni czas...ze masz checi watpie ;(

Link to comment
Share on other sites

wplacilam co nieco dla Krzysia, niewiele... bo niedawno urodzilo nam sie dziecko :(

wiem co przezywacie, my rowniez toczylismy walke z nowotworem, niestety ukochana osoba odeszla....

nie ma wiekszego cierpienia od tego kiedy patrzymy jak ci ktorych kochamy cierpia....

trzymam kciuki i bede sie modlic zeby sie udalo... bo przeciez Krzysztof ma dla kogo zyc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...