Jump to content
Dogomania

GALERIA SAMOGRAJA czyli OGARY POLSKIE i reszta ferajny!!! TATA[*] str. 28


samograj

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:no co tu tak cichutko .......prawie już południe ....[/I][/B]
[I][B]gdzie pierniczki , pastorałki , kolędy , choinki i janiołki;).......ludzieńki Świeta za pasem [/B][/I]
[/quote]

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][B]CHYBA O MNIE ZAPOMNIELI , ALU!!!! [/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B]DOBRZE, ŻE U CIEBIE MOŻNA POGADAĆ:loveu: :loveu: :loveu: [/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B]A TO MOJA -TWOJA POŚCIEL:[/B][/FONT]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/3617/pocielowehc9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][B]CHYBA O MNIE ZAPOMNIELI , ALU!!!! [/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B]DOBRZE, ŻE U CIEBIE MOŻNA POGADAĆ:loveu: :loveu: :loveu: [/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B]A TO MOJA -TWOJA POŚCIEL:[/B][/FONT]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/3617/pocielowehc9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
[/quote]:crazyeye:[I]o rany ktoś mi pieska podmienił , no ale nie jestem za statą mam za to 2:evil_lol:....czy ty też tak lubisz tę pościel jak ja :razz:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']Ja za każdym razem wpadam w stres, jak widzę tę wersalkę :lol: Że ona zawsze taka czyściutka. Mam przecież też krótkowłose psy, a tylko zmieniam bez przerwy te narzutki i piorę i piorę......:placz: :placz: :placz:[/quote]
Właśnie odwiedził mnie znajomy w garniturze i nieopatrznie usiadł sobie na rzeczonej wersalce. Garnitur miał czarny zanim usiadł, jak wstał już nie był czarny, raczej przypominał jodełkę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Nie czyściłam kanapy 3 dni i oto efekty:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Straszne ilości ostrych ogarzych włosów:angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

MINIONYCH WSPOMNIEŃ CZAR:
[URL="http://img142.imageshack.us/my.php?image=zawiadczenieag3.jpg"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5856/zawiadczenieag3.th.jpg[/IMG][/URL]
O to musiałam sie postarać ,żeby móc pojechać na narty do SZCZYRKU!!!

A TO MIESIĘCZNY PRZYDZIAŁ MIĘSA- ZA REZERWĘ MOŻNA BYŁO DOSTAĆ PAPIEROSY, LUB ALKOHOL, A NA SWIĘTA TROCHĘ SZYNKI:
[CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1766/kartkinamisobh8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

[CENTER]A tak wogóle noc z 12 na 13 grudnia była przełomowa dla nas , strajkujących studentów.
POLITECHNIKA KRAKOWSKA DOSTAŁA OK 2 nad ranem
cynk od AGH, że wpadli i aresztują -
zaczęlismy się zwijać jak w ukropie,
na korytarzu WYDZ. MECH. rozpalilismy ognisko i tam palilismy legitymacje strajkowe,
zdążyliśmy sie ewakuować zanim przyszli!!!
Najgorsze, że ja z koleżanką uciekałyśmy z maszyną do pisania,
na której wypisywałysmy ulotki i oficjalne komunikaty,
ze śpiworami i całym ekwipunkiem przemaszerowałyśmy przed budynkiem komendy MO (najciemniej pod latarnią)
i bezpiecznie dotarłysmy do domu,
po drodze uświadamiając stojącym na przystanku turystom,
wybierającym się na narty,
że mamy stan wojenny, niektórzy zawrócili do domu,
inni pukali się w czoło,
[B]ale o 9.00 nie było TELERANKA!!![/B]
[B]A CO BYŁO POTEM, DUŻO MOZNA OPOWIADAĆ!!![/B]
[B]TYRALIERY ZOMOWCÓW, ŚCIEŻKI ZDROWIA[/B]
[B]KIEDYŚ CHCIAŁAM WRÓCIĆ DO DOMU [/B]
[B](GRODZKA 13)[/B]
[B]A TU OD WAWELU REGULARNA WOJNA-CZOŁGI I ZOMO WALĄCE PROSTO NA MNIE....JEDEN Z ZOMOWCÓW ODBEZPIECZYŁ KARABIN I WYCELOWAŁ WE MNIE (bo sie głupio usmiechnęłam),[/B]
[B]ARMATKI WODNE i POTWORNY BÓL OCZU OD GAZU ŁZAWIĄCEGO!!![/B]
[B]NA TO ABY OPISAĆ SWOJE PRZYGODY POTRZEBPOWAŁABYM KILKU STRON OBSZERNYCH POSTÓW!!![/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']Właśnie odwiedził mnie znajomy w garniturze i nieopatrznie usiadł sobie na rzeczonej wersalce. Garnitur miał czarny zanim usiadł, jak wstał już nie był czarny, raczej przypominał jodełkę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Nie czyściłam kanapy 3 dni i oto efekty:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Straszne ilości ostrych ogarzych włosów:angryy: :angryy: :angryy:[/quote][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:u mnie już nikt nie zwraca uwagi że ja wiecznie mam melanż na ciuchach :razz:nie mówiąc o gościach .
Ostatnio nawet przestała mnie odwiedzać kuzynka z mężem bo On prezes jakieś tam firmy , zawsze elegancki a od nas wyszedł powiedzmy lekko zniesmaczony wyglądem swojego garnituru ......mówi się trudno a z rodziną to czasem i zdjęcia źle wychodzą nie to co z psami , te sa zawsze udane:p
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:u mnie już nikt nie zwraca uwagi że ja wiecznie mam melanż na ciuchach :razz:nie mówiąc o gościach .[/I][/B]
[I][B]Ostatnio nawet przestała mnie odwiedzać kuzynka z mężem bo On prezes jakieś tam firmy , zawsze elegancki a od nas wyszedł powiedzmy lekko zniesmaczony wyglądem swojego garnituru ......mówi się trudno a z rodziną to czasem i zdjęcia źle wychodzą nie to co z psami , te sa zawsze udane:p[/B][/I]
[/quote]
U MNIE DO MELANŻU DODAJ SOBIE JESZCZE WYJATKOWO ZJADLIWE GLUTY ŻMIŁKI, MA SLINĘ JAK NIE PRZYMIERZAJĄC DOMESTOS - JAK TAKA KAPNIE NA SPODNIE, TO JUZ PO GARNITURZE -DLATEGO NIE MAMA ZNAJOMYCH.......:placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']U MNIE DO MELANŻU DODAJ SOBIE JESZCZE WYJATKOWO ZJADLIWE GLUTY ŻMIŁKI, MA SLINĘ JAK NIE PRZYMIERZAJĄC DOMESTOS - JAK TAKA KAPNIE NA SPODNIE, TO JUZ PO GARNITURZE -DLATEGO NIE MAMA ZNAJOMYCH.......:placz: :placz: :placz:[/quote][B][I]:cool3:no my mamy ale tylko takich którzy nie zwracaja na takie rzeczy uwagi , więc wiadomo ,że jest ich niewielu :razz:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']MINIONYCH WSPOMNIEŃ CZAR:
[URL="http://img142.imageshack.us/my.php?image=zawiadczenieag3.jpg"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5856/zawiadczenieag3.th.jpg[/IMG][/URL]
O to musiałam sie postarać ,żeby móc pojechać na narty do SZCZYRKU!!!

A TO MIESIĘCZNY PRZYDZIAŁ MIĘSA- ZA REZERWĘ MOŻNA BYŁO DOSTAĆ PAPIEROSY, LUB ALKOHOL, A NA SWIĘTA TROCHĘ SZYNKI:
[CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1766/kartkinamisobh8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

[CENTER]A tak wogóle noc z 12 na 13 grudnia była przełomowa dla nas , strajkujących studentów.
POLITECHNIKA KRAKOWSKA DOSTAŁA OK 2 nad ranem
cynk od AGH, że wpadli i aresztują -
zaczęlismy się zwijać jak w ukropie,
na korytarzu WYDZ. MECH. rozpalilismy ognisko i tam palilismy legitymacje strajkowe,
zdążyliśmy sie ewakuować zanim przyszli!!!
Najgorsze, że ja z koleżanką uciekałyśmy z maszyną do pisania,
na której wypisywałysmy ulotki i oficjalne komunikaty,
ze śpiworami i całym ekwipunkiem przemaszerowałyśmy przed budynkiem komendy MO (najciemniej pod latarnią)
i bezpiecznie dotarłysmy do domu,
po drodze uświadamiając stojącym na przystanku turystom,
wybierającym się na narty,
że mamy stan wojenny, niektórzy zawrócili do domu,
inni pukali się w czoło,
[B]ale o 9.00 nie było TELERANKA!!![/B]
[B]A CO BYŁO POTEM, DUŻO MOZNA OPOWIADAĆ!!![/B]
[B]TYRALIERY ZOMOWCÓW, ŚCIEŻKI ZDROWIA[/B]
[B]KIEDYŚ CHCIAŁAM WRÓCIĆ DO DOMU [/B]
[B](GRODZKA 13)[/B]
[B]A TU OD WAWELU REGULARNA WOJNA-CZOŁGI I ZOMO WALĄCE PROSTO NA MNIE....JEDEN Z ZOMOWCÓW ODBEZPIECZYŁ KARABIN I WYCELOWAŁ WE MNIE (bo sie głupio usmiechnęłam),[/B]
[B]ARMATKI WODNE i POTWORNY BÓL OCZU OD GAZU ŁZAWIĄCEGO!!![/B]
[B]NA TO ABY OPISAĆ SWOJE PRZYGODY POTRZEBPOWAŁABYM KILKU STRON OBSZERNYCH POSTÓW!!![/B][/CENTER]
[/quote]

To były czasy...
Ja chętnie poczytam tych opowieści, wspomnień:cool1:
Fotorelacja jak powyżej - jak najbardziej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']U MNIE DO MELANŻU DODAJ SOBIE JESZCZE WYJATKOWO ZJADLIWE GLUTY ŻMIŁKI, MA SLINĘ JAK NIE PRZYMIERZAJĄC DOMESTOS - JAK TAKA KAPNIE NA SPODNIE, TO JUZ PO GARNITURZE -DLATEGO NIE MAMA ZNAJOMYCH.......:placz: :placz: :placz:[/quote]

Dobry wieczorek Samograjko:lol:

A ja nie mam znajmych z śliniącymi psiakami... nikt mnie nie ślini... i gdzie tu sprawiedliwość?:roll::cool3:

A wspomnienia niesamowite i przerażające... jak sobie pomyśle, że nie raz szłam Grodzką, a kiedyś tam stały czołgi...eh...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen]CHWALĘ SIĘ!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen]DZIŚ WPISALI MI, ŻE MOJA ŻMIŁKA [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen]ZOSTAŁA SUKĄ HODOWLANĄ-[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen]TERAZ TYLKO CIECZKA, KRYCIE I.......[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen]:loveu: :loveu: MAŁE MYSZKI MIKI, :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen](ŚNIEŻKA JUŻ SKOŃCZYŁA,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen] ŻMIŁKA POWINNA DOSTAĆ LADA MOMENT-CZEKAMY)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

12. 02. 2007 Będzie miała 3 lata!!!!
KUPILISMY JA DO KOCHANIA, ALE JAK HASZCZANKA KASI MIAŁA SZCZENIAKI I MIELISMY PRZEGLĄDY MIOTÓW, ZWRÓCONO NA NIĄ UWAGĘ!!
I TAK W ZESZŁYM ROKU WYSTAWILISMY JA W KRAKOWIE, PO ROKU ZNOWU W KRAKOWIE (NSwR) POTEM W CHORZOWIE (BOB) I TAK JEST TO REKORDZISTKA, KTÓRA ZROBIŁA EXPRESOWY CHAMPIONAT !!!
PO 3 WYSTAWACH - A MY CHCIELIŚMY JĄ "TRZYMAĆ POD KORCEM":eviltong:
A DZIŚ DOPIERO MIAŁAM CZAS, ŻEBY ZAŁATWIĆ FORMALNIŚCI HODOWLANE!!! MAM TO Z GŁOWY:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen]CHWALĘ SIĘ!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen]DZIŚ WPISALI MI, ŻE MOJA ŻMIŁKA [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen]ZOSTAŁA SUKĄ HODOWLANĄ-[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen]TERAZ TYLKO CIECZKA, KRYCIE I.......[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen]:loveu: :loveu: MAŁE MYSZKI MIKI, :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen](ŚNIEŻKA JUŻ SKOŃCZYŁA,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen] ŻMIŁKA POWINNA DOSTAĆ LADA MOMENT-CZEKAMY)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/quote]

[quote name='samograj']12. 02. 2006 Będzie miała 3 lata!!!!
KUPILISMY JA DO KOCHANIA, ALE JAK HASZCZANKA KASI MIAŁA SZCZENIAKI I MIELISMY PRZEGLĄDY MIOTÓW, ZWRÓCONO NA NIĄ UWAGĘ!!
I TAK W ZESZŁYM ROKU WYSTAWILISMY JA W KRAKOWIE, PO ROKU ZNOWU W KRAKOWIE (NSwR) POTEM W CHORZOWIE (BOB) I TAK JEST TO REKORDZISTKA, KTÓRA ZROBIŁA EXPRESOWY CHAMPIONAT !!!
PO 3 WYSTAWACH - A MY CHCIELIŚMY JĄ "TRZYMAĆ POD KORCEM":eviltong:
A DZIŚ DOPIERO MIAŁAM CZAS, ŻEBY ZAŁATWIĆ FORMALNIŚCI HODOWLANE!!! MAM TO Z GŁOWY:multi: :multi: :multi:[/quote][B][I]:multi::multi::multi::multi::multi:wiedziałam kiedy wejsć
[COLOR=Blue][SIZE=4]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![SIZE=2]
teraz trzymam kciukasy za pierwsza udaną randkę :multi:
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi::multi::multi::multi::multi:wiedziałam kiedy wejsć [/I][/B]
[I][B][COLOR=blue][SIZE=4]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/B][/I][SIZE=4]
[I][B][SIZE=4][COLOR=blue]teraz trzymam kciukasy za pierwsza udaną randkę :multi:[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[/SIZE][/quote]
DZIĘKI, ALE W PIERWSZEJ CHWILI PRZECZYTAŁAM, ŻE TRZYMASZ CO INNEGO:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...