Jump to content
Dogomania

Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(


Beatkaa

Recommended Posts

[quote name='Beatkaa']Tak jak napisała Ola,może warto troszkę zmienić tekst :roll:

DIF napisz proszę czy coś się zmieniło w podanym tekście,coś trzeba dodać do opisu,na coś zwrócić uwagę?[/QUOTE]

Wiesz co? Może wyrzucić ten tekst, że niedowidzi i niedosłyszy? :hmmmm:
I nie chodzi tu absolutnie o oszukiwanie kogoś, ale po prostu odstrasza potencjanych zainteresowanych. Zawsze można "napomknąć" o tym w rozmowie telefonicznej! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='DIF']Wiesz co? Może wyrzucić ten tekst, że niedowidzi i niedosłyszy? :hmmmm:
I nie chodzi tu absolutnie o oszukiwanie kogoś, ale po prostu odstrasza potencjanych zainteresowanych. Zawsze można "napomknąć" o tym w rozmowie telefonicznej! :evil_lol:[/QUOTE]


Oki to następne ogłoszenia już pójdą bez tego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dangos19']Witam Pimpusia
DIF jak Pimpek radzi sobie ze swoimi zwyrodnieniami w te mrozy?[/QUOTE]


Dangosku kochany! :)

Pimpek radzi sobie bardzo dobrze w te mrozy, bo:
1. w naszym domu temperatura nie spada poniżej 20 stopni, bo tak mamy ustawione na piecu. Jeśli jest mniej, piec automatycznie się włącza puszczając w obieg ogrzewanie w całym domu.
2. dostaje cały czas arthroflex i myślę, że to on przede wszystkim dobrze robi na jego stare kostyrki! :)
Nie ma żadnych problemów ze stawami czy z chodzeniem.
Dzisiaj wyczesałam trochę Pimpka, bo zaczął się dziwnie mechacić i obłazić z sierści! A do wiosny przecież daleko!:roll:

Niestety zaczął podlewać kwietniki, kanapy, pufy i klatki innych psów! Szlag mnie trafia, bo tylko latam cały czas ze ściereczką i "odkażaczem zapachowym" po całym domu.!
Ale nie tylko po nim.
Chłopaki po prostu "cukrują" sobie wzajemnie po naszych kątach...! A mnie szlag jasny trafia! :evil_lol::shake:

Edited by DIF
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dangos19']No to pięknie Pimpuś!!!!! Kto to takie coś robi!!!
Jak z jednym w porządku to coś innego znów......przecież tego nie robił wcześniej...zaznaczają teren.
Mimo wszystko głaski po ucholach.[/QUOTE]

Rzeczywiście nie robił tego wcześniej, ale u mnie psiaki cały czas się zmieniają a mam w tej chwili 2 niewykastrowanych samców w tym jednego, który leje na meble patrząc człowiekowi w oczy!:diabloti: Bezczel jeden...:mad:
W sobotę kolejny pies z naszego hotelu jedzie do domu. To Lesio z lasu. Wiecie ten zagłodzony a'la dalmat, którego ktoś przywiązał w lesie aby skonał....

[quote name='LeśnyTygrys']Hmm... ja bym mu czerwoną obróżkę kupiła... żeby zakryć tę brzydką na pchły :D Wysłałabym paczką czy coś :D[/QUOTE]

Bardzo słuszna uwaga jeśli chodzi o tę p/pchelną obrożę. Bez sensu ją nosi!
Zaraz zdejmę a jeśli chodzi o ewentualną czerwoną to ma na sobie jeszcze tę ze schroniska. Jest ładna, porządna i ma na sobie silikonowy identyfikator z danymi.
Nie zmieniam! :obrazic:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Aniu ja naprawdę Cię podziwiam za ten domowy hotelik z posikującymi psiakami !!
Cieszę się,że Pimpuś grzeje się w takie mrozy w domciu[/QUOTE]


Ja sama siebie podziwiam... he...he.... ;)
Jak tylko zobaczę oblaną ścianę albo wieżę stereo czy regał ryczę: kto-tu-naszczałł!??!!
A te matoły robią głupie miny i tylko smyrkają po kątach! Nie ma winnego...Nigdy! :diabloti:
A biedna DIF łapie za odkażacz w płynie, szmatkę i orcuje chałupkę, klnąc pod nosem!
Echhh.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Ja sama siebie podziwiam... he...he.... ;)
Jak tylko zobaczę oblaną ścianę albo wieżę stereo czy regał ryczę: kto-tu-naszczałł!??!!
A te matoły robią głupie miny i tylko smyrkają po kątach! Nie ma winnego...Nigdy! :diabloti:
A biedna DIF łapie za odkażacz w płynie, szmatkę i orcuje chałupkę, klnąc pod nosem!
Echhh.....[/QUOTE]

ojj..no tak,psiaki zostawią dla Ciebie niemiłe "niespodzianki":glaszcze::glaszcze::glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dangos19']nie dość że naleją to jeszcze się nie przyznają.[/QUOTE]

No właśnie....
Nie gniewam się o to nasikanie, ale o to, że się przyznają!
Jakby się przyznał jeden czy drugi to dałabym szmatę w zęby i czyść ściany, matołku jeden!:diabloti:
A tak muszę sama, bo przecież nie dam szmatki 5 chłopakom naraz! :evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dangos19']Strachy na lachy, chłopaki wiedzą.......nie miałam nic złego na myśli ale chyba wiem co Ty miałaś na myśli........już nie będę ich straszyła.[/QUOTE]

Oj tam... ja tam...! ;)
Po prostu w świetle tego co się dzieje na dogo ostatnio stałam się nadwrażliwa i chyba muszę zweryfikować mocno swoje podejście.... :oops::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...