Jump to content
Dogomania

Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja jestem co prawda 11 000 km od domu, ale staram się trzymać cały czas rękę na pulsie :evil_lol: i klawiaturze
W dodatku padłą nam tu sieć komórkowa i od 2 dni nie mam telefonu. Napiszę do taty, aby porobił jeszcze jakieś zdjęcia jeśli mu się uda i przesłał je do mnie, a ja później wrzucę :)

Cieszę się bardzo z powodzenia całej akcji adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Pojechał, pojechał :loveu: ja dopiero teraz mam chwilkę :oops:
jesli winter7 wcześniej czegoś nie napisze to jutro zadzwonię do nowego domku Pimpusia, teraz to już chyba trochę nie wypada :oops:

Pimpuś przed samą drogę trochę się zestresował, ale mam nadzieje, że wszystko udało się bez większych problemów :oops:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałąm z tatą tylko przez moment. Tak na szybko: Pimpuś przyjechał na chwilkę do mnie do domu, zapoznał się z Nikusiem, troszkę podjadł. Był bardzo grzeczny. Potem mój tata zawiózł go do JEGO nowego domku. Był spokojny, ale gdy tata chciał wyjść - ugryzł go :)
Chyba się zestresował. Więcej wieści i oczywiście relacje foto zamieszczę jak tylko dostanę mail'a. Może jutro Ola zadzwoniłaby zapytać jak minęła noc. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pimpuś już przy "pakowaniu" do auta kłapał zębami, ale nie gróźne - poczułam, że kłapnął mnie, ale nic poza tym - ani bólu ani śladu :eviltong: to pewnie dla niego ogromny stres po tylu latach w schronisku :roll:

Winter7, bardzo dziękujemy Twojemu tacie za pomoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...