Jump to content
Dogomania

Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Olena84']Ciocia odwiedze chetnie Pimpala lobuziaka, ale niepokoi mnie ze te psy u Ciebie tak chudna, moze to jaskies zaniedbania[/QUOTE]

Chudną na potęgę!

Karo schudła jeden kilogram odkąd jest u nas!:placz:
Tak jak się cieszę ze schudnięcia Szanty (bo powinna!) tak się martwię spadkiem wagi Karo (bo nie powinna!)!

A jeśłi chodzi o odwiedziny i ew. zaniedbania to zapraszam!
Tylko kolnij wcześniej jak będziesz do nas jechać, żebym zdążyła je wyczesać wszystkie! :evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

DIF potrzebuję diety dla mojej sunieczki (znajda około 12 lat). W marcu, kiedy ją znalazłam ważyła 7,5 kg a teraz waży 10 kg a to takie maleństwo jak większy kot, mam wrażenie że ją po prostu głodzę. Dobrze że mam na co zgonić, jest na lekach to pewnie przez to, ma chore nerki.
Głaski dla Pimpusia i trzymaj wagę bo ja się czerwienię za mojego baleronka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dangos19']DIF potrzebuję diety dla mojej sunieczki (znajda około 12 lat). W marcu, kiedy ją znalazłam ważyła 7,5 kg a teraz waży 10 kg a to takie maleństwo jak większy kot, mam wrażenie że ją po prostu głodzę. Dobrze że mam na co zgonić, jest na lekach to pewnie przez to, ma chore nerki.
Głaski dla Pimpusia i trzymaj wagę bo ja się czerwienię za mojego baleronka.[/QUOTE]

Nooo.... kot to raczej nie powinien ważyć 10 kg! ;) Nawet "większy"....

Rozumiem, że szukasz diety odchudzającej dla psa chorego na nerki, tak? Dlaczego uważasz, że ją głodzisz? Tak szybko i łapczywie wsuwa?

Link to comment
Share on other sites

Bo ona jest zawsze głodna na coś dobrego, gotowany ryż z kurczakiem i warzywami jest beee, dwa razy dziennie coś dobrego do tabletek, już nawet pasztecik z tabletkami jest be , jak ja jem to tak miłościwie patrzy że czasami ją pokrzycze, wtedy ze spuszczoną głową idzie na swoje miejsce, oczywiście częściej się z nią podzielę.....a ryżyk z kurczakiem w misce leży......... a to jakiegoś przysmaczka dostanie, mam wrażenie że przez cały dzień takich dodatkowych kęsków wcale nie jest dużo.
Ryżyku z kurczakiem dostaje raz dziennie (4-5 łyżek czubatych ) rano i zjada to do wieczora.
Może rzeczywiście to jej choróbsko tak się odbiło, nim została postawiona diagnoza wypijała do 2,5 litra wody na dobę, straszne ilości,cały czas mierzę, teraz przy lekach unormowało się, ale musi brać do końca.
Nie wiem jak długo żyła na śniegu, deszczu, mrozie, ja ją mam od marca 2011 w każdym razie jej choroba jest efektem długotrwałego przebywania na zimnie.
Ach niech tam, jest jej ciepło i jest kochana i to jest najważniejsze.

Pimpuś buziole dla ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...