Jump to content
Dogomania

XXVII Krajową Wystawę Psów Rasowych w Zabrzu, w dniu 10.04.2011 r.


Monalisa4

Recommended Posts

Czy miejsce to jest to samo co we wrześniu wystawa Chorzowska?
Dla mnie dramat. Alejki w błocie, ring miękki i tez nieźle podmoknięty, a już wejście na ring finałowy stromą skarpą w dół , albo przez boisko do piłki plażowej... U mnie pudel, a właściwe to już 2, wiec pogoda i jakość terenu ma duże znaczenie. Miałam zgłosić, ale w tej sytuacji -muszę to przemyśleć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja uważam, że to jeden z najlepszych terenów jeżeli chodzi o wystawy na wolnym powietrzu.
Jeżeli leje kilka dni z rzędu to wszędzie jest błoto.
Dla mnie tragedią na wystawy sa stadiony, na których nie ma ani grama drzew (czyt. cienia dla psów), czy stadioniki osiedlowe...
Na Skałce teren jest bardo duży, nie łazi się po ringach ani po ludziach i kuuupa drzew i miejsca, żeby pójść z psem w ustronne miejsce, aby spuścić psa ze smyczy i pobawić się rzucając piłkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yessie'] a już wejście na ring finałowy stromą skarpą w dół , albo przez boisko do piłki plażowej... .[/QUOTE]

Ten ring na bisy był ustalony jak sie nie mylę podczas trwania juz wystawy ponieważ wczesniej zaplanowany ring był cały zalany i nie dało sie tam nawet oceniac psow w klasie. Tak to juz jest ze stadionami czy osrodkami mosir. Takie jest zaplecze sportowej polski
i nic nie poradzisz. Na kulturę i sport miasta przeznaczają doslownie grosze.Nawet na remonty tych starych zdewastowanych zrębem czasu obiekty nie daja nic. Przykłąd to Zabrze -tak wstrętnego ringu na bisy nie ma nigdzie w polsce. Nogi idzie połamac aby tam dojść. Koszmarna "estrada" pamiętająca czasy Gomółki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...