Jump to content
Dogomania

Galeria LASSIE & Roztoczańskiego Kota Kranowego (-: - reaktywacja!


MoniŚ

Recommended Posts

Dziękujemy za odwiedziny ;)

14. Śliczna przeróbka od Luthien :loveu:
[img]http://img70.imageshack.us/img70/752/gugujpgam6.png[/img]
15. Tutaj widoki z Mazur... a dokladniej jezioro Jagodno pewnego poranka...
[img]http://img157.imageshack.us/img157/5641/mazury2006153so8.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Śliczny widoczek , aż mi się marzy tak posiedzieć nad wodą :razz:
[/B][/I][/QUOTE]

Ile ja bym dala, żeby jeszcze tam pobyć... Ale widać na zdjęciu, jaka pogoa była :angryy: . A wiatr okropny, za to fale cudowne... :loveu: .
Podobno to cudo ma jakieś 47 metrów głębokości, aż bałam się w łódkę wsiadać :shake: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol:ja to mam lęk przed woda ale chyba zamaskowana we wszelkie kapoki bym wsiadła ;)[/B][/I][/QUOTE]
Na łódce było koło ratunkowe ze styropianu, które jak się okazało przy szaleństwach w zimnej wodzie, topi się troche :lol: . Więc tylko jedna osoba by sie raczej uratowała (i to nie wiem :eviltong: ). Ale pływaliśmy na płytkiej wodzie (gdy nie było widać dna, wpadałam w panike :lol: ) i nic nam nie groziło ;) .

Ale wesoło, nie powiem, było :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='r_2005']Jakie rude śliczności:p
Lassie też śliczności, tylko nie rude:lol:[/QUOTE]

Dziękujemy! :Rose:

Rude śliczności rozleniwilo się, to chyba przez tą pogodę :mad: . Cały dzień albo siedzi na strychu i buszuje w pudłach, albo leży na fotelu/krześle/łóżku i innych wygodnych miejscach :D

Moja ukochana mordka mówi wszystkim dobranoc :loveu: :loveu: :loveu: (mialam wstawić fotke, ale imageshack... :shake: ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MoniŚ']Rude śliczności rozleniwilo się, to chyba przez tą pogodę :mad: . Cały dzień albo siedzi na strychu i buszuje w pudłach, albo leży na fotelu/krześle/łóżku i innych wygodnych miejscach :D[/quote]
Bo rude śliczne i do tego mądre:lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim ;)

Coś malo osób nas odwiedza... :( . Dzisiaj u nas upalnie, połaziłam po mieście a poza tym to nic się ciekawego u nas nie dzieje. Za jakiś tydzień Lassie ma kolejne zczepienia przeciw wściekliźnie :roll: . Znowu będzie jak zawsze - ucieczki, pisk i biedna pani weterynarz załamująca rece :D.

Link to comment
Share on other sites

No to dziękujemy za odwiedziny ;) .

'Nasza' pani weterynarz jest fajna, zawsze wygłaszcze piecha, poda smakołyki, mówi do niej spkojnie... a ona... ojojoj ;) . Trzeba kloca wnosić do gabinetu, zatrzasnąć drzwi a później trzymać, bo próbuje uciec :shake: . Jak przechodzimy koło gabinetu to odrazu przyśpiesza :evil_lol: . Najlepiej by

Przyszła sąsiadka, więc nie moge narazie wstawić zdjęć ;) .

Pozdrowienia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MoniŚ']Cześć wszystkim ;)

Coś malo osób nas odwiedza... :( . Dzisiaj u nas upalnie, połaziłam po mieście a poza tym to nic się ciekawego u nas nie dzieje. Za jakiś tydzień Lassie ma kolejne zczepienia przeciw wściekliźnie :roll: . Znowu będzie jak zawsze - ucieczki, pisk i biedna pani weterynarz załamująca rece :D.[/quote][B][I]U nas pogoda dość przyzwoita , chociaż Ozzy woli chłodniejszą :razz:My dziś byliśmy u weta , a u nas to wygląda tak ,że Ozzy wpada jak burza ..szybko wszystko obwąch uje wita się z wetem i stwierdza ze wszystko ok więc trzeba wyjsć ....no i wtedy to już go trzeba w 2 trzymać :evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]U nas pogoda dość przyzwoita , chociaż Ozzy woli chłodniejszą :razz:My dziś byliśmy u weta , a u nas to wygląda tak ,że Ozzy wpada jak burza ..szybko wszystko obwąch uje wita się z wetem i stwierdza ze wszystko ok więc trzeba wyjsć ....no i wtedy to już go trzeba w 2 trzymać :evil_lol:[/I][/B][/QUOTE]

:lol: :lol: :lol:
Moja to nawet nie obwącha... tylko prosto do wyjścia... a później ciężko wnieść prawie 23 kg (dawno ją wazylam), które na dodatek się wierci i macha łapami :diabloti:

A ja się topie :shake: . Czemu takiej pogody nie było na Mazurach? :angryy:

Internet chodzi beznadziejnie i nie chce mi serwer wczytywać zdjęć :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]U nas pogoda dość przyzwoita , chociaż Ozzy woli chłodniejszą :razz:My dziś byliśmy u weta , a u nas to wygląda tak ,że Ozzy wpada jak burza ..szybko wszystko obwąch uje wita się z wetem i stwierdza ze wszystko ok więc trzeba wyjsć ....no i wtedy to już go trzeba w 2 trzymać :evil_lol:[/I][/B][/quote]

Haker ostatnio dziarsko wyskoczył z samochodu i merdając ogonem posuwał do przodu. TZ otworzył drzwi lecznicy a Haker w długą!!!:evil_lol:

Potem to wyglądało to tak, że TZ ciągnął go z całej siły a ja od tyłu popychałam :evil_lol:


masz śliczną sunię :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim ;) .

Dzisiaj po powiece Lassie łaził kleszcz... brr... ale naszczęscie nie zdążył się wpić.

Poza tym kupiłam dzisiaj fajną suknienkę (na wesele brata ciotecznego), białą z czarnymi koronkami. Podoba mi się bardzo :) . No i buty itp.

[b]Poświata[/b] ja od dawna marzyłam o kocie, mama ciągle mówiła NIE, uparłam się i poszłam po malucha. A teraz ciągle za nim biega i 'Rysiu, Rysiu!' :D . A że mi się trafił rudasek to ojojoj :loveu: . Ostatnio do oddania był kocur kremowy, jeszcze takiego nie widziałam, już imie miałam dla niego ale był zarezerwowany :( . I tak by się rodzice nie zgodzili.
Póki co mam nie mieć zadnego zwierzaka, rodzice są nieugięci :shake:

Imageshack wciąż nie ładuje fotek :placz: :angryy: . Ale nadrobię zaległości :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...