Jump to content
Dogomania

Nie płacz za mną Zamościu - Evita, jamnikowata piękność już w swoim nowym domu!!!


bianka0

Recommended Posts

[B][FONT=Lucida Console]Sunia najbardziej lubi świeże powietrze i dużo wolnej przestrzeni ,czego
jej nie brakuje.
Wygrzewanie się w pełnym słońcu to dopiero przyjemność...[/FONT][/B]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/709/550eedb8878b6603med.jpg[/IMG]
[B][FONT=Lucida Console]
Vita w pełnym słońcu[/FONT][/B] :lol:


[IMG]http://images43.fotosik.pl/709/bb047eede39dc285med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oj jaka fajna ogrodniczka :)
widzę,że Wy na południu macie już bardzo ciepło i pora sadzenia u mnie na południu to jest teraz pora wielkiego błota dzisiaj się zakopałam na podwórku autem, moja sunia Helcia miała dwa kleszcze i ja jednego ale on chyba przeszedł od niej więc pora kleszczy się już zaczęła

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, tak bardzo zawsze się cieszę kiedy ,, mój " psiak znajduje taki dom jak ten.
Kiedy zawsze mogę zadzwonić, zapytać. Mam zdjęcia i wszelkie wątpliwości można zawsze wyjaśnić, bez stresu że kogoś obrażę.
Właściwie to żadna wizyta przedadopcyjna tego nie zapewni, dla mnie decydująca jest ta pierwsza rozmowa, zazwyczaj już wtedy wiem czy warto dalej wszystko organizować.
Chciałabym żeby wszystkie nasze pieski tak trafiały.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Czy ktoś wie jak zmienić właściciela w bazie danych u psa zaczipowanego w zamojskim schronie ?



[FONT=Lucida Console][SIZE=2]Pan pracuje, a ja wypoczywam

[IMG]http://images37.fotosik.pl/691/91cded9d973b6603med.jpg[/IMG]


[IMG]http://images40.fotosik.pl/718/e486a7a76c2e1a54med.jpg[/IMG]
[/SIZE][/FONT][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0'][SIZE=3][B]Czy ktoś wie jak zmienić właściciela w bazie danych u psa zaczipowanego w zamojskim schronie ?[/B][/SIZE]
[/SIZE][/QUOTE]

W zamojskim schronie psy są czipowane, ale dane nie są wprowadzanie do ogólnopolskiej bazy .
Przynajmniej tak było jeszcze niedawno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Nie trzeba zgłaszać zmiany właściciela.Chip służy jedynie do identyfikacji psa.[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję Marta, prawie tydzień próbowałam się czegoś dowiedzieć, bo nowy pan Vity chciał figurować jako właściciel :evil_lol:
A ja przyznaję to nie umiałam mu odpowiedzieć.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Bardzo Ci dziękuję Marta, prawie tydzień próbowałam się czegoś dowiedzieć, bo nowy pan Vity chciał figurować jako właściciel :evil_lol:
A ja przyznaję to nie umiałam mu odpowiedzieć.:oops:[/QUOTE]
Istnieje rejestr.ale niestety płatny.Kiedys proponowano nam zgłasznie psów,ale klient musiłby zapłacić za taka usługę.Dotyczy to głównie psów,które mają właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Istnieje rejestr.ale niestety płatny.Kiedys proponowano nam zgłasznie psów,ale klient musiłby zapłacić za taka usługę.Dotyczy to głównie psów,które mają właścicieli.[/QUOTE]
Aha, czyli rozumiem że pan Vity może wprowadzić nr czipa i siebie jako właściciela do rejestru, ale musi uiścić opłatę. Jaka jest pełna nazwa tego rejestru ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Aha, czyli rozumiem że pan Vity może wprowadzić nr czipa i siebie jako właściciela do rejestru, ale musi uiścić opłatę. Jaka jest pełna nazwa tego rejestru ?[/QUOTE]
Nie wiem ,czy uda mi się odszukać nazwę.Było to dawno pewnie nie zachowalam korespondencji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...