Jump to content
Dogomania

Schronisko w Dalabuszkach(dawniej Gostyń)50małych serc czeka na dom. Brak ogłoszeń...


Paula95

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paula95']Dominiku. gdybyś napisał choć dzień wcześniej do nas... Znaleźli się chętni, którzy także chcą dać dom Kizzy. Trzeba teraz zrobić tylko wizytę i szukać transportu, jeśli wszystko będzie w porządku. A jeśli coś będzie nie tak, jak powinno, to na pewno Cię o tym poinformuję.

Pola, Kizzy ma ogłoszenia. :)

Czy znajdzie się ciocia, która mogłaby wspomóc finansowo Sabcię(leczenie łapki), Rico(leczenie łapki) lub Kubusia(transport do DT)?[/QUOTE]


przyczepie sie :) dorze pamietalam, ze ktos wczesniej byl chetny. i wizyta byla i nie wyszlo, czy sie sami rozmyslili? zawsze co dom dogomaniacki, to dom dogomaniacki :) najlepszy wybor :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']przyczepie sie :) dorze pamietalam, ze ktos wczesniej byl chetny. i wizyta byla i nie wyszlo, czy sie sami rozmyslili? [B]zawsze co dom dogomaniacki, to dom dogomaniacki :) najlepszy wybor [/B]:)[/QUOTE]
Nooo :) U mnie też chyba dom dogomaniacki, choć bardziej swoją Lenę znalazłam przez OwP - dopiero po nitce do kłębka i dotarłam do brzeskiego przytuliska :)
A dziewczynom zyczę szczęścia.
Han&Dom bardzo mi przypadł swego czasu do gustu, kiedy już Kizzy była prawie u nowych ludzi - bo pisałaś Paula, że już są chętni na nią ludzie, tylko wizyte trzeba itd.
Ale dobrze się stało :)

Link to comment
Share on other sites

Aha... no tak. Ta pani potem mnie poinformowała, że rodzina nie zgadza się na psa. ;/ potem też była inna pani, która w dniu, gdy miała po Kizzy przyjechać zadzwoniła i powiedziała, że jej się samochód rozwalił, a potem cisza... No ale teraz Kizzy jest już bezpieczna, więc jest super;)

Link to comment
Share on other sites

lublin to E-S. musisz palula zawsze isc na ogolny dzial w danym wojewodztwie, szukac ogolnego, duzego watku jakiegos schronu i tam pisz post o szukaniu kogos na wizyte.

plus pm do osob z mapy pomocy dogomaniakow.

andegawenka chyba i E-S i jest tam jeszcze kilka osob z tego,co wiem.

Link to comment
Share on other sites

Zacznę od tego, że było nam bardzo miło odwiedzić Gostyń, schronisko i przede wszystkim poznać osobiście i Wolontariuszy i Panią ze schroniska...
Miejsce jak miejsce, warunki bardzo skromne, ale ekipa super, ludzie o wielkich sercach i naprawde widać, że wszystkim zależy by powiedzieć nowym właścicielom wszystko co tylko wiedzą o psie i ewentualnych problemach, które mogą choć nie muszą się pojawić... Ogromna życzliwość i podmiotowe traktowanie sprawy każdego psa, otwarte podejście do Wolontariatu i rozumienie jego kluczowej roli w wyadoptowaywaniu psów, jesteśmy pod dużym wrażeniem, gdyby więcej takich ludzi pracowało w schroniskach, byłoby zwierzakom naprawdę lepiej. A Wolontariat wzorowy i bardzo zaangażowany i za to DZIĘKUJEMY...
O Kizzy napiszę trochę więcej później, póki co wszystko jest ok. ale dzisiejszy dzień mocno wariacki, więc za bardzo nie chwalmy dnia przed zachodem...
coś więcej może napiszę jutro wieczorem...
Póki co nieznacznie cierpi moje hi, hi, hi EGO...
Bo zostałem totalnie olany i jestem jedynie tolerowany, jako to zło konieczne...
Fakt, że Kizzy ma negatywne doświadczenia z mężczyznami, nie pomaga.... ale czas, czas, czas i damy radę...
Beata za to została ukochana prawie od pierwszego spaceru.
Teraz towarzystwo już smacznie śpi...
Więc i ja zmykam... Dobrej nocy Wszystkim...

Link to comment
Share on other sites

Ja przyznam się szczerze, że nawet nie wiedziałam, że Kizzy boi się mężczyzn. Słyszałam, że źle ją potraktował pewien pan... Ale mam nadzieję, że Kizia Ci zaufa i w końcu zrozumie, że chcesz dla niej jak najlepiej. Cieszę się, że u was mieszka, bo wiem, że będzie miała super i to ja wam dziękuję! Dziękuję za to, że daliście dom Kizzy i pomogliście jeszcze naszym pieskom obdarowując je prezentami. :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red]Ciocie pilnie szukamy transportu dla mikro Kubusia do cudownego domu stałego!!! Trasa:

Gostyń(70 km od Poznania)---> Lublin[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]

lub[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]

Poznań---> Lublin[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]


Prosimy o pomoc! [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]:)[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, powolutku damy radę...
Dziś Kizzy była z całym stadkiem na długaśnym spacerze w Lasku Rędzińskim, tam jest bardzo bezpiecznie, więc
pierwszy raz ją puściliśmy,
jest grzeczna trzyma się stada, ale trzeba uważać, bo nie znamy jej reakcji na różne bodźce.
Już wchodzi bez stresu do windy i z całym stadem bez stresu korzysta ze schodów...
Dziś też ją wykąpaliśmy, bała się, ale była bardzo grzeczna...
Teraz poprawia efekty naszych starań...
A przed chwilą padła i twardo śpi...
Wczoraj pieknie jadła, dziś jest gorzej, tylko trochę podziubała jedzenie,
ale spokojnie czekamy, bo to jednak dla niej wielka rewolucja...
Ciekawy będzie jutrzejszy dzień, bo zostaje ze mną i z Bari, a Beata idzie do pracy...
Zobaczymy...
I to tyle newsów..
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że Kizzy ma się cudownie. :) A tym, że nie chciała dzisiaj jeść, to nie obawiałabym się. Dla nie teraz wszystko jest nowe. Będę czkać na relacje, jak zniesie rozstanie z panią i jak zostanie tylko z panem.. Proszę ją ode mnie wygłaskać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han&Dom']
Póki co nieznacznie cierpi moje hi, hi, hi EGO...
Bo zostałem totalnie olany i jestem jedynie tolerowany, jako to zło konieczne...
.[/QUOTE]

Ale za to jak już pokocha, to EGO będzie moglo rosnać i rosnąć aż ponad sufit:-)

Oj Kizzy Kizzy - nawet nie wiesz do jakiego wspaniałego domu trafilaś. Han&Dom piękną sunię macie "na stanie". Uwielbiam takie długowlose psiaczki. Duzo szczęścia i radości obopólnej :-)

Link to comment
Share on other sites

Możecie zobaczyć już wszystkie nasze pieski, w końcu każdy z nich ma swój post:)

To psy, które niedawno do nas trafiły lub te, których wcześniej nie pokazałam.
Fox-post 19
Tina- post 11
Roket- post 31
Bona- post 40
Iga- post 18
Nero- post 21
Sproket- post 6
Ben- post 28

Link to comment
Share on other sites

Udało się Dejzi!!! Właśnie dostałam informację, że pojechała do domu!!! Ale się cieszę! Dejzi, która ostatnio w schronisku bardzo posmutniała i zazwyczaj siedziała w budzie, ucieszyła się bardzo!!!

[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3788/dscn2446r.jpg[/IMG]


Bądź szczęśliwa!!!:)

Link to comment
Share on other sites

A w schronisku od wczoraj jest Tara- sunia w typie owczarka niemieckiego. Jest zadbana także mamy nadzieję, że zgłosi się po nią właściciel.

[IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7099/tara1e.jpg[/IMG]
Macia, odpowiedź na twój post znajduje się wyżej- nad twoim... posty ciągle skaczą.;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']A w schronisku od wczoraj jest Tara- sunia w typie owczarka niemieckiego. Jest zadbana także mamy nadzieję, że zgłosi się po nią właściciel.

[IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7099/tara1e.jpg[/IMG]
Macia, odpowiedź na twój post znajduje się wyżej- nad twoim... posty ciągle skaczą.;/[/QUOTE]
Śliczna jest - będę ją doglądać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...