Jump to content
Dogomania

Schronisko w Dalabuszkach(dawniej Gostyń)50małych serc czeka na dom. Brak ogłoszeń...


Paula95

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=3][COLOR=red]"Ratując jednego psa nie zmieniamy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa!"[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=red][COLOR=deepskyblue]Gdzieś tam, na obrzeżach miasta, stoi stara, mała budka i betonowy mur... A za nim kryją się smutne oczy psów, które błagalnym spojrzeniem proszą o dom...

[/COLOR][/COLOR][/SIZE] Chciałabym zaprezentować Wam pieski ze schroniska w Gostyniu(Wielkopolskie). Kilka z nich ma osobne wątki, ale nie byłabym w stanie założyć każdemu pieskowi osobnego tematu, dlatego zakładam ten, bo każdy z nich potrzebuje pomocy.
[SIZE=3][COLOR=royalblue]Dla naszych piesków potrzebujemy ogłoszeń, odwiedzających i podrzucających cioteczek oraz najwspanialszych i najcudowniejszych domków![/COLOR][/SIZE] Nie pozwólmy na to, aby każdy ich dzień był taki, jak poprzedni... Staramy się robić wszystko, aby były szczęśliwe, aby choć trochę czuły się kochane, ale to nigdy nie zastąpi im miłości ze strony właściciela. Proszę o pomoc dla naszych schroniskowych bidulek.

[FONT=arial black][B][SIZE=3]We wrześniu 2011r. schronisko zostało przeniesione z Gostynia do pobliskiej wioski-Dalabuszki. [/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]
Psy mają tam znacznie lepsze warunki-ocieplane budy, duży wybieg. Poza tym znajduje się tutaj pomieszczenie, gdzie znajduje się kociarnia i szczeniakarnia[/SIZE][/SIZE][/FONT]. Jednak mimo tych lepszych warunków wszystkie nadal potrzebują właścicieli...

[B][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]Człowieku, zatrzymaj się na moment...[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]...dla ciebie jesteśmy zwyczajnymi psami ale dla nas to sprawa życia i śmierci. [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Wszystkie mieszkamy w gostyńskim schronisku i od dawna czekamy na swojego człowieka, który zabierze nas do domu. Niektórzy koledzy czekają na dom już po kilka lat.. Pomóż nam cieszyć się życiem a odwdzięczymy się miłością i zaufaniem.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Zapraszamy na nasz wątek informacyjny, gdzie na pewno każdy znajdzie towarzysza dla siebie:[/SIZE][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212654-Piękn******-ze-schroniska-w-Gostyniu!Wątek-informacyjny-proszę-nie-pisać-w-tym-wątku"][B][SIZE=4]http://www.dogomania.pl/threads/212654-Piękn******-ze-schroniska-w-Gostyniu!Wątek-informacyjny-proszę-nie-pisać-w-tym-wątku[/SIZE][/B][/URL]
[B][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]Kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR][/SIZE][/B]
[EMAIL="[email protected]"][SIZE=4][COLOR=darkorange][B][email protected][/B][/COLOR][/SIZE][/EMAIL]
[B][SIZE=4][COLOR=darkorange]607350567[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]W sprawie naszej adopcji najlepiej dzwonić po godzinie 16:smile: [COLOR=mediumturquoise]Dziękujemy za czas poświęcony na przeczytanie tej wiadomości.[/COLOR][/SIZE][/B]


[B]Na powyższym wątku proszę nie pisać. :) Wszelkie pytania proszę zadawać tutaj.
[/B]
[SIZE=5][COLOR=red]Błagam o pomoc dla naszych podopiecznych! Każdy z nich prosi o wspaniały dom, kochającego pana na całe życie, ogłoszenia![/COLOR][/SIZE]


[CENTER][SIZE=3][COLOR=blue]Czy kiedykolwiek ktoś je pokocha?[/COLOR][/SIZE]
[LEFT]
Wszystkie nasze pieski są zaszczepione, odrobaczone i posiadają czip. Walczymy z bezdomnością, dlatego staramy się sterylizować/ kastrować nasze pieski, aby nie trafiły na nieodpowiednich ludzi, którzy chcieliby je rozmnażać.

Prawie wszystkie zdjęcia, które będę dodawać są autorstwa Pani Oli. :)

[URL="http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/"]Klik[/URL]<--- fotoblog Pani Oli- z życia naszych schroniskowych bidulek.


[CENTER] Banerek dla naszych maleństw, umieszczajcie proszę w podpisach. :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/198851-Schronisko-w-Dalabuszkach(dawniej-Gostyń)50małych-serc-czeka-na-dom-Brak-ogłoszeń"][IMG]http://imageshack.us/a/img222/6861/schroniskodolobuszki.jpg[/IMG][/URL]



[SIZE=3][COLOR=blue]Każdy schroniskowy pies pragnie, aby chwila, w której jest przy nim człowiek, trwała wiecznie...[/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[/LEFT]
[/CENTER]
[/CENTER]

Edited by Paula95
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To nie wszystkie nasze husky. Mamy jeszcze dwa(w sumie 4), a zdarzyło się tak, że mieliśmy ich nawet 6. Ogłoszenia powinny mieć. Ja nie robiłam. Ich adopcją zajmuje się Natalia, dziewczyna z portalu Husky Adopcje. Zaraz poszpera, zobaczę czy ogłoszenia są.

Dejzi ma ogłoszenia, dodałam linki w jej poście (nr 29), a Mumin chyba jeszcze nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Hej mam pytanie czy potrzebujecie karmy? I kiedy w tym tygodniu będziecie w schronisku? Bo możliwe, że podjedziemy i dobrze by było kogoś zastać. Akurat mamy w okolicy wizyty poadopcyjne do zrobienia. Mamy w Lesznie chętnych na małe psiaki, a u nas w schronisku takich nie ma i chcemy przy okazji zobaczyć. Moglibyśmy też pogadać, w końcu dość blisko jesteśmy.

Link to comment
Share on other sites

Na razie mamy zapas karmy, ale ona oczywiście kiedyś się skończy, więc byłoby bardzo fajnie:)
W schronisku jesteśmy codziennie. Z rana jest pani Ola od 10 do ok13. A po południu od 15 jest pan.
Małych piesków mamy dużo, w tym mikruski, kudłacze.

Mecia mój numer telefonu- 607350567 jeśli będziecie jechać do nas to proszę o kontakt:)

Link to comment
Share on other sites

Niom ... Taki właśnie ten świat grajdołowaty nieco jest ... Gostyń i mleczarnia, Piaski, Podrzecze 2 ... Bywałam na wakacjach... i w parku ganiałam przy pałacyku ... i po łąkach ... i do pobliskiego sklepiku po lody - "szosem" ... z kuzynostwem się popylało.:lol:
Kurczaczki miętosiłam i na morele do sadu wpadałam.Cudnie było.:loveu:
No, ale to nie wątek nasz, ale psów.:cool3:
W ogóle to fajne to przytulisko i pieski całkiem nieźle się mają.Dużo wolontariuszy ?

Link to comment
Share on other sites

Magdola, Kubuś i Sabcia są. Zważę jeszcze Nukę, bo ona też taka drobniutka, więc może też się załapie.

Matrioszka to rodziną nie jesteśmy. :( No ale właśnie wątek piesków. :)

Staramy się jak możemy, żeby było im jak najlepiej. Wolontariusze...hmm... Jest paru wiernych, na których można liczyć i wiadomo, że nigdy nie opuszczą schronu. A inni to tak wiesz. Raz przychodzą, raz nie.

Link to comment
Share on other sites

Czyli nie jesteś ani Mazurek, ani Wyżykiewicz ?
No i co ! :cool1:- mamy za to wspólne znajome miejsce.
No i dogomanię.;)

A u nas w Nowodworze w ogóle nie ma wolontariatu.Tu jest prywatne schronisko; niektórzy z własnej nieprzymuszonej woli jeżdżą, a tamci nas z własnej, nieprzymuszonej woli wpuszczają.I nawet jest miło.I skutecznie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nika Kizzy to jest "moja" sunia. Od pierwszego wejrzenia się w niej zakochałam:)

Nie, nie jestem.:) Jakbyś kiedyś była w naszych okolicach napisz, może wpadniesz do schroniska.:)

Szkoda, że w niektórych schronach nie ma wolontariatu.:( Potem te bidulki siedzą same całymi dniami,a tak to może wyszłyby na spacerek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Nika Kizzy to jest "moja" sunia. Od pierwszego wejrzenia się w niej zakochałam:)[/QUOTE]

Ona jest zupełnie w moim typie :loveu:
Jak moja Dinka :)
Ma jakieś ogłoszenia ? Widzę że chyba nie ?
Mogę porobić, tylko trzeba jakiś fajny tekst napisać.

Link to comment
Share on other sites

O kurcze. Świetnie! Oby tam szczęśliwa była. :) A jak to z transportem było?

Jakby coś to pisz na mój numer. W pierwszym poście podany.:)

U nas to znowu na odwrót. Pieski codziennie na spacerkach, ale mają mało ogłoszeń. Ja dopiero zaczynam swoją "karierę" adopcyjną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...