Jump to content
Dogomania

Szczeniaki asta wyrzucone na śmietnik - obie suczki mają już "swoich ludzi"


Gonitwa

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gonitwa']Ja też, ale najbardziej się boję czasu rozstania... Aida wygląda prawie jak pies w Twoim avatarze, tylko ma troszkę więcej białego..[/QUOTE]
to lecter(*) był wyjątkowym psem:(
mam nadzieję, że dziewczynki znajdą domy najlepsze z możliwych. to niewyobrażalne jak ludzie potrafią być okrutni!
a tobie łątwiej będzie się rozstać z nimi, gdy będziesz pewna, że dobre domy wybrałaś ;)

Link to comment
Share on other sites

O mój boże!!!
Nie mówiłaś, że Aida jest taka piękna!! ^^ Pięknie umalowana ^^ Vena też ! Ogólnie kocham czarne Asty...
Jakby był potrzebny, Aida ma u mnie DT :* pamiętaj, że zawsze Ci przy nich chętnie pomogę, bo z tego co mówiłaś , zrozumiałam, że Vena u Ciebie zostanie tak?;>
Są wspaniałe! Nawet nie zdają sobie sprawy ile miały szczęscia!

Link to comment
Share on other sites

no fakt, moment rozstania będzie straszny! Wiem coś o tym - dlatego więcej nie chcę mieć szczeniaków, nie teraz. Szukanie dobrych domów, tysiące pytań. ech...
A moze juz teraz czas aby dziewczynie (bo jedną zostawiasz, tak?) zrobić topik poszukiwawczy nowych domków? Będzie więcej czasu na tysiące pytań do nowego wlaściciela. Wiem, to trudne bardzo zwlaszcza jak się samemu wychowa maluchy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']Foteczek nie ma, ale udało mi się nagrać conieco. Jakość kiepska, ale postaram się nagrywać je regularnie, to może kiedyś coś wyjdzie.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=2Su-Uo9g5ug[/url]

Zapraszam.[/QUOTE]

ale im się kimło ;) słodkie są

Kurcze ... dziewczyny a maluchy nie moga mieć przypadkiem nużycy ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Matka raczej nieznana, jak i ojciec. Ale pewnie od matki lub w domu w którym były musiały to złapać. Grzybicę można nawet od weta przynieść! Ostatnio pies znajomej "dostał" taki gratis w dość znanej klinice lubelskiej....[/QUOTE]
Skąd wiadomo, że grzyb pochodzi właśnie z kliniki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kordonia']Skąd wiadomo, że grzyb pochodzi właśnie z kliniki?[/QUOTE]
bo tam pies byl długo leczony, tam i tylko tam i znajoma przez przypadek usłyszała, ze lekarze też sami mają problemy z grzybem na sobie oraz u psów w hotelu. Nie jest to osoba co roznosi tanią sensację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...