Jump to content
Dogomania

IV Jesienny Cross - inauguracja sezonu ...


husky-regan

Recommended Posts

[quote name='HUSKYTEAM']Haha, bardzo śmieszne :-) Nic nie mam poza tym, że chętnie bym się sam przejechał z bydlakami, bo mi teren z braku zajęć przemodelowują. W zeszłym roku chyba była tez jakaś akcja, bo Damian dostał baty od wszystkich, że pogoda nie taka ;-)

[/quote]

no i kurde pogoda faktycznie była fatalna :-) he he he...


zawsze mnie bawi jak ktoś sie bawi w naczelnego meteorologa.

swoją drogą czekam na jakieś akcje w tym roku, bo jak na razie coś cisza na planie, nawet DT nikt nie bojkotował ... ludzie już nie Ci, starzeją się chyba ...

A Ty nie gadaj tyle, gdzie Cie wpisać? B1?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szybszy_od_dylizansu']Który hotel jest najbliżej stejku? Co możesz powiedzieć o noclegu w Domu Mniejszości?[/quote]

Najbliżej to jest chyba do Remizy i Domu Mniejszości. Odnośnie miejsc tam i warunków to najlepiej rozmawiać z Tomkiem Radłowskim (coś już jest porezerwowane a nie chce w blad wprowadzac)

Bardzo dobre warunki sa w obu Agroturystykach (jest to calkiem blisko). Dobre warunki sa tez w Hotelu w Kuzni Raciborskiej, ale tam juz zdaje się krzyczą 35 zeta za noc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szybszy_od_dylizansu']Który hotel jest najbliżej stejku? Co możesz powiedzieć o noclegu w Domu Mniejszości?[/quote]

Już wiem coś wiecej, nie wiem czy dzwoniles czy nie ...

Otóz tak. Spanie w Domu Mniejszości jest raczej na własnych karimatach, zakaz wprowadzania psów do budynku. Na terenie istnieje spory teren (boisko) na którym można rozbić calkiem spore stake-outy i swobodnie zaparkować samochody. W razie jeszcze jakichś pytań, postaram sie szybko sprawdzić i odpowiedzieć ...

Link to comment
Share on other sites

Mała korekta ...


Zgłoszenia przyjmujemy [COLOR=Red][B]do 25 września (do północy)![/B][/COLOR] Po tym terminie zamykamy listę startową (nie będzie możliwe zgłoszenie w późniejszym terminie) !



[B][COLOR=Red]Do Pucharu Polski mogą zostać zgłoszone tylko zaczipowane PSY !!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Damian, słuchaj, muszę się o coś zapytać... :roll:

Tak na 99% sunie będą miały cieczki podczas tych zawodów [img]http://manu.dogomania.pl/emot/sciana2.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/shake.gif[/img] Zbierały się do niej chyba z 2 miesiące, mają wielkie opóźnienie (to chyba ta pogoda...?), ale teraz już widzę, że ewidentnie "przyśpieszyły".

Więc pytanie do Was, organizatorów - możemy przyjechać ?... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu']Damian, słuchaj, muszę się o coś zapytać... :roll:

Tak na 99% sunie będą miały cieczki podczas tych zawodów [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/sciana2.gif[/IMG] [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/shake.gif[/IMG] Zbierały się do niej chyba z 2 miesiące, mają wielkie opóźnienie (to chyba ta pogoda...?), ale teraz już widzę, że ewidentnie "przyśpieszyły".

Więc pytanie do Was, organizatorów - możemy przyjechać ?... :roll:[/quote]

wiesz... generalnie żaden regulamin tego nie zabrania (chyba ze nadeszly jakies zmiany o których nie wiem :angryy:).

Sprawa suczek biegajacyh z cieczkami to generalnie sprawa właściciela - są tacy którzy twierdzą że wtedy nie biegają, a są tacy którym to nie przeszkadza. Weci (przynajmniej ja tak od nich słyszałem) twierdzą ze cieczka nie przeszkadza.

a tak humorystycznie:

Puscimy Waldka przodem - Ci na samcach beda mieli niezly dopal ...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co, my się jednak zastanowimy tuż przed zawodami, czy przyjedziemy - zależy, na jakim sunie będą etapie...

Bo jeszcze mimowolnie jakiemuś zawodnikowi zaszkodzimy i będzie afera :angryy:, nawet, jeśli zdyskwalifikować Waldka się nie da - po co nam to... :shake:

Zależy mi z paru względów, aby przyjechać, najwyżej gościnnie wpadniemy na jeden dzień...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B][COLOR=Red]Do Pucharu Polski mogą zostać zgłoszone tylko zaczipowane PSY !!![/COLOR][/B][/QUOTE]

Haha, tu mi się przypominają czasy, w których się ścigałem w rajdach. Wszyscy kleli na coraz to ciekawsze decyzję "dziadów z PZMotu". A to dodatkowy system gaśniczy w aucie, a to homologowane skarpetki dla kierowcy i pilota, a to maksymalna szerokość paska reklamowego na przedniej szybie 10 cm... końca nie było. W tym właśnie czasie pewien gość się wkurzył. Powiedział, że serdecznie pier**li nabijanie pieniędzy ludziom, którzy rzucają kłody pod nogi młodych i starszych kierowców. Zapowiedział, że nie da zmarnować talentu syna w Polsce i za każdą zdobytą kasę będzie wysyłał go na starty zagraniczne. Ten koleś był właśnie ojcem Roberta Kubicy, u którego przejawy umiejętności juz dawały o sobie znać w kartingu...

Racja, bez chipów zawody odbyć się nie mogą. To nieprofesjonalne! Ech...
BTW - Husky-Regan, oczywiście ja nie mam problemu do Ciebie konkretnie, tylko zastanawiam się ogólnie, o co chodzi i po co.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']

Racja, bez chipów zawody odbyć się nie mogą. To nieprofesjonalne! Ech...
BTW - Husky-Regan, oczywiście ja nie mam problemu do Ciebie konkretnie, tylko zastanawiam się ogólnie, o co chodzi i po co.[/quote]

jesli chodzi o czipy to ja myślę że w np. o to żeby nie trzabyło psów mazakami smarować to raz, dwa żeby starać się wyeliminować szulerstwo co poniektórych osób, a trzy poprostu dla wygody organizatora i zawodnika ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_']Damian czy są jeszcze w pobliżu jakieś inne możliwości noclegów ? Dzwoniłam po tych agroturystykach co są podane na stronie, ale nie ma już nigdzie wolnych miejsc...[/quote]

hmm....

A do Tomka dzownilas ? Jeszcze coś posprawdzam i dam Ci znać. Ile tych miejsc konkretnie Ci trzeba no i mniej wiecej jaki standard ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo mi przykro, ale jednak nie przyjedziemy...:-(

Grishka już niemal po cieczce, ale Shima od 3 dni ma "kulminację", czyli jeszcze będzie w nieciekawym momencie...:roll:

Poza tym nie chcę krakać, ale meteogramy na najbliższe 60 godz. dla gm. Bierawa pokazują bardzo wysokie temperatury i brak jakichś znaczących chmur :shake:
[SIZE=1](Może kiedyś nie braliśmy temperatur tak bardzo pod uwagę, ale to był błąd, teraz to już nawet sama po psach widzę, człowiek uczy się wraz z doświadczeniem)[/SIZE]
[SIZE=1]

[SIZE=1][SIZE=2]Jest ktoś chętny na dwa wolne miejsca leżące na sali w Domu Mniejszości Narodowej ?[/SIZE] :cool3: ;) [/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...