Jump to content
Dogomania

6 szczeniąt. Wszystkie mają domy!


kajkoowa

Recommended Posts

Chwilami już tracę nadzieję. Z Mufkami jakoś tak ciągle coś się działo w sensie, że ludzie się dowiadywali a teraz ...? Teraz jakiś czarny scenariusz. Ludzie czy nie widzicie jakie te cuda są piękne? Sa kochane i rozumne tylko przeraża mnie to , że od przyszłego tygodnia będą musiały siedzieć same do 14 .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mamanabank'] na razie podałam kontakt do Romki, ale myślę, że lepiej byłoby, gdyby był podany bezpośrednio do DT, dacie mi na pw co mam wstawić? :-)[/QUOTE]

Dżordż ma też swoje osobne - tu są namiary na Magdę ;)
[URL]http://allegro.pl/szczeniaczek-szczeniak-pilnie-poszukuje-domu-i1387377073.html[/URL]

Były już pierwszy obiecujący telefon....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Dżordż ma też swoje osobne - tu są namiary na Magdę ;)
[URL]http://allegro.pl/szczeniaczek-szczeniak-pilnie-poszukuje-domu-i1387377073.html[/URL]

Były już pierwszy obiecujący telefon....:cool3:[/QUOTE]

Bardzo sie ciesze , że chociaz do Was ktos dzwoni . tu niestety telefon milczy a mnie juz ręce opadaja. Mam wrażenie , że to wszystko wymknęło mi sie z pod kontroli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Z najnowszych wieści: [B]Dżordż jest już w DS[/B] :-) Pora na kolejne maluchy!!![/QUOTE]
Wiem! Długo nie posiedział. Moja mama właśnie rozmawia z panem z W-wy i wygląda to bardzo dobrze.

[SIZE=5][COLOR=red]Pilnie [/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=red]szukamy osoby do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Warszawie! [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Wiem! Długo nie posiedział. Moja mama właśnie rozmawia z panem z W-wy i wygląda to bardzo dobrze.

[SIZE=5][COLOR=red]Pilnie [/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=red]szukamy osoby do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Warszawie! [/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Jutro mam dzień wizyt dla psiaków z Głowna...
Jaka ulica?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Panu jest obojętnie, który będzie psiak. Ze względu na małe dziecko Skiter pójść nie może, bo ma bojowy charakter, nie lubi być trzymany na rekach.
Wysyłam PW[/QUOTE]

Wizyta jutro o 17 :) To jutro moja trzecia wizyta przed/a... :D
Pan poprosił, żeby wysłać mu zdjęcia wszystkich piesków, mam jego maila, powyciągam zaraz fotki z wątku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Wizyta jutro o 17 :) To jutro moja trzecia wizyta przed/a... :D
Pan poprosił, żeby wysłać mu zdjęcia wszystkich piesków, mam jego maila, powyciągam zaraz fotki z wątku :)[/QUOTE]
Świetnie. To teraz tylko czekać na wynik wizyty i trzymać kciuki!

Link to comment
Share on other sites

magda mi własnie napisala,że był kolejny telefon o Dzordza - przekierowała do Was więc spodziewajcie się telefonu :D

A Dżordż trafił do bardzo fajnego, młodego małżeństwa - przyjechali dziś do Magdy obejrzeć go, w tym samym czasie gdy byłam u niej na spacerze z Biszkoptem i Nelą.
Zakochali się od razu, więc godzinę później wybrałyśmy się do nich z Magdą na przed/a ;)
Umowa z zobowiązaniem do kastracji (do końca lipca 2011) podpisana, Dżordżowi miłości nie zabraknie na 100% ;)
Mam nadzieję, że reszta szczeniaków równie szybko trafi do podobnych domów :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Nie wiem czemu, ale imię Dżordż chyba tylko w nas wzbudza taki entuzjazm:cool3:
Dżordż będzie [B]BONZEM[/B] :)[/QUOTE]
slicznie:loveu:


Czy pan określił, jakiego chce psiaka?

Przed chwilą dzwoniła pani zdecydowana wziąć Gapcia od zaraz, zgadza się na wizytę.

[SIZE=3][B][COLOR=green]Szukamy osoby która przeprowadzi wizytę w Radzanowie, woj. Mazowieckie[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...