Jump to content
Dogomania

BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********


anita_happy

Recommended Posts

[quote name='danka4u1']Dziś ulubiony dzień tygodnia Marysi- PIĄTEK:multi::multi:Ja juz jestem i tez czekam na [I]wiekową[/I] Panią Borysława i na zdjęcia
Tez wiekowa Danka[/QUOTE]Witaj Danuśka Ty nasz 'globtroterze':evil_lol: raz biegun północny .. raz południowy:diabloti:
Wiecie kobietki ja cały tydzień czekam na PIĄTEK, a on mija jak z bicza trzasł ... to niesprawiedliwe:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj tzn. wczoraj:evil_lol: Borys 'obwarczał' koty od swojego przysmaku. Zmienia mi się chłopisko. Kupiłam mu wędzone świńskie ucho ... śmierdzi jak cholera, ale Borys je uwielbia. Koty zwabione zapachem podeszły do niego, a ten skurczybyk rzucił się do nich z warczeniem,aż się oglądnęłam czy to aby na pewno mój Borys czy może jakieś inne psisko przypałętało się do domu:evil_lol:. Do tej pory koty go 'nie ruszały' ... mogły zaglądać mu do miski, a nawet podjadać suchą karmę:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Natomiast zauważyłam, że Bo-Rysiek nabiera psich dobrych obyczajów. 2 dni temu i wczoraj to powtórzył na spacerku po sikaniu po raz pierwszy w życiu Borys darł trawę łapami starając się zasypać to co zrobił ... jak to zobaczyłam to myślałam, że z butów wypadnę. Nigdy do tej pory to mu się nie zdarzyło . Nawet nie umiem powiedzieć czy odezwał się w nim instynkt czy zobaczył to u innego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']po raz pierwszy w życiu Borys darł trawę łapami starając się zasypać to co zrobił .[/QUOTE]
Taki mały psi zwyczaj powtarzany kilka razy dziennie, dla psa odruchowy, dla nas niezauważalny, bo normalny......a Borysław dopiero teraz u Ciebie Marysiu poczuł się psem całą gębą. Nesamowite.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Bo Borysek to już jest facet pełną gębą, cudnie :multi::multi::multi:. Koty niech się zajmą swoimi przysmakami :diabloti: . [B]A nowe fotki pana Boryska to gdzie, Marysiu ?[/B] :loveu:[/QUOTE]nie znudziły sie Wam fotki Bo-Ryśka ciągle w tych samych sytuacjach:evil_lol: to nie co u Dany na wątku .... ciągle zmiana krajobrazu:lol:

no dobra coś wkleję, ale uprzedzam żadna rewelacja:cool1:

[B]W ogóle mnie nie interesuje co jest w misce nawet nie popatrzę w jej stronę [/B]:cool3:

[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6961/zdjcie1614.jpg[/IMG]

[B]ale[/B][B] jak nikt nie widzi to się poczęstuję[/B]:cool1:
[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7311/zdjcie1618.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Taki mały psi zwyczaj powtarzany kilka razy dziennie, dla psa odruchowy, dla nas niezauważalny, bo normalny......a Borysław dopiero teraz u Ciebie Marysiu poczuł się psem całą gębą. Nesamowite.[/QUOTE]Danusia to co dla innych psów jest normalnym odruchem dla Boryska to taka troche efemeryda ..... on sie zycia uczy na nowo, a nas cieszą takie niby drobiazgi, które świadczą że ten psiak wraca do świata, ale i tak są pewne rzeczy które podejrzewam, że nie przeskoczymy ... za bardzo ma zniszczoną psychiką aby to odbudować ... chociaż kto wie .... skoro już tyle razy nas zaskoczył może będzie ten kolejny raz. Tak jak piszesz to 'niesamowite' że po raz pierwszy od 1,5 roku chłopisko 'posprzątało' po sobie :)

Link to comment
Share on other sites

A co Ty jeszcze chcesz, Marysiu:mad:żeby to biedne psisko"przeskakiwało" ? Czy to cyrk ???? Tresera widzę:angryy:
Borysławowaty -chłop jak się patrzy- zwłaszcza na niektrórych zdjęciach:evil_lol:- najbardziej labradorowaty z labradorów, a od sprzątania jest Pani:mad:
Borys słuzy do kochania i basta:multi::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Widzę [B]Marysiu[/B], że masz równie dużo czasu, jak ja ostatnio :shake:. Zamierzam w weekend choć trochę nadrobić tygodniowe zaległości na dogo :lol:.[/QUOTE]zgadza się [B]Dana. [/B]Wczoraj tylko na sekundę wpadłam na dogo ... prawie zasypiając na siedząco dlatego nawet nie odezwałam się na moich ulubionych wątkach. Dzisiaj czasowo tez nie jest duzo lepiej, ale wieczorkiem postaram sie w paść na dłużej.

Widzę, że też Bazylek i Danusia też jakieś takie zabiegane, że znikły mi z horyzontu .... ten brak czasu to jakiś zaraźliwy :)

Link to comment
Share on other sites

jestem, jestem.
Poczatek roku w szkole/przedszkolu. Walki z dyrekcją aby odwozili dzieci pod dom a nie żeby dzieci szły prawie 2 km przez łąki i krzaki, bo sie kierowcy podjechać nie chce... no polskie bagienko. Wczoraj mało ze skóry nie wylazłam jak się rozdarłam w szkole na durnoty - nie wiem skąd miałam tyle tupetu i odwagi, bo normalnie to jestem spokojny człowiek. A do szkoły mamy tak z 8 km pewnie....
do tego biuro - ale to jak odpoczynek. Palma mi rośnie koło biurka, sąsiedzi spokojni (mamy cmentarz za ulicą), czasem ktoś zadzwoni burząc ciszę i spokój.
a potem po pracy już sajgon, bo dzieciaki ze szkoły/przedszkola odebrać, zorganizować im jakiś tymczas bo mam zebranie w przedszkolu, potem jakoś dotelepać do domu, znów tymczas im znaleźć i z psem na szkolenie jechać, bo za chwilę konkursy. uch.
Borysławski piękny, piękny i taki kochany :) a te foty z dawniej/dziś wprawily mnie w dobry nastrój. tak trzymajcie! (tak na marginesie dodam, ze mój ogar co ma 7 m-cy nadal sika jak panna....)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl'] .......
Borysławski piękny, piękny i taki kochany :) a te foty z dawniej/dziś wprawily mnie w dobry nastrój. tak trzymajcie! (tak na marginesie dodam, ze [B]mój ogar co ma 7 m-cy nadal sika jak panna....)[/B][/QUOTE]panbazylek za dużo z nim przebywasz :lol: ... może zacznij swojego faceta puszczać z Gryzoniem w krzaki to sie nauczy:evil_lol: .... chociaż nie bardzo widzę jakby to szkolenie miało wyglądać:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']panbazylek za dużo z nim przebywasz :lol: ... może zacznij swojego faceta puszczać z Gryzoniem w krzaki to sie nauczy:evil_lol: .... chociaż nie bardzo widzę jakby to szkolenie miało wyglądać:diabloti:[/QUOTE]
Marysiu, no się prawie oplułam :evil_lol:. Panbazyl, co Ty na taką propozycję ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...