Jump to content
Dogomania

BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danka4u1']Marysia łagodne dziewczę.:evil_lol:..pokaże nam zdjęcia:evil_lol:
Panbazyl, opowieść o żółwiu lotniku jest rewelacyjna :multi:[/QUOTE]
a co by dodać pikanterii to żółw lotnik został znaleziony na ścieżce na polach w czasach gdy brać ze Wschodu zwoziła do naszego kraju rózne dobra oraz zwierzęta a co się nie sprzedało to puszczali to luzem....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']a co by dodać pikanterii to żółw lotnik został znaleziony na ścieżce na polach w czasach gdy brać ze Wschodu zwoziła do naszego kraju rózne dobra oraz zwierzęta a co się nie sprzedało to puszczali to luzem....[/QUOTE]
No to miałaś szczęście, że to tylko gadzina mniejszych gabarytów trafiła Ci się...mogło byc gorzej:evil_lol:

[quote name='panbazyl']no na sznurek - być może też ze wschodu był ten sznurek?????? teraz to chińskie wsio.... a tak marudziliśmy na ruskie sprzęty..... a miały swoje zalety - w porównaniu z chińszczyzną. :evil_lol:[/QUOTE]
Do tej pory mam ruskie urządzenie do gotowania wody " w podróży"- takie cos z grzałką w środku o pojemności jednej szklanki. Lata świtlne ma toto i nadal działa; sekunda dwie i wrzątek uże gotow :multi:

[quote name='dana']Oj, miały swoje zalety :evil_lol:. Ważne, że żółw lotnik został uratowany :lol:. A my dalej nie wiemy, o którą Bubę chodzi ...[/QUOTE]
Bubę znalazłam za TM. Nie wiem, czy jeszcze tam trafię i lepiej może byłoby, żebym nie trafiła. Mogę poszukać.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Marysia łagodne dziewczę.:evil_lol:..pokaże nam zdjęcia:evil_lol:
Panbazyl, opowieść o żółwiu lotniku jest rewelacyjna :multi:[/QUOTE]pokaże oczywiście, że pokaże zwłaszcza jak Borys przechodzi od 'słów' do 'rękoczynów' :), ale dzisiaj się chyba nie wyrobię. szefunio obiecał mi wolny piątek więc może jutro znajdę czas ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']no na sznurek - być może też ze wschodu był ten sznurek?????? teraz to chińskie wsio....
[B]a tak marudziliśmy na ruskie sprzęty[/B]..... a miały swoje zalety - w porównaniu z chińszczyzną. [/QUOTE]a te sprzęty były takie 'gniotsa-niełamiotsa:evil_lol:'. Oj mam jeszcze kilka takich w domu:cool3:. [B]Dana [/B]nie szukaj wątku Buby. Juz i tak nikt nie jest w stanie jej pomóc. Poryczysz sie tylko kobieto, a to i tak nic nie zmieni. Nie będziesz wiedziała na co bardziej klnąc. Czy na ten 'zasrany' świat. czy na schronisko na "paluchu', czy na to niesprawiedliwe życie, które staremu psiakowi dało tylko 7 dni życia w miłości u swoich ludzi. 7 dni nie wiadomo czy to dużo czy mało??? po życiu w schronisku ?? i co powiedzieć ludziom, którzy chcieli temu psu (suczka) przychylić nieba i nie zdążyli. Mało tego nikt ich nie uprzedził, że psinka jest w taki stanie, że zżera ja nowotwór.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000cd][I][B]Tak wygląda rozmowa psa z pańcią na temat godzin wychodzenia na spacer (najpierw pyskówka)[/B]
[/I][/COLOR]
[B]Marysia ruszaj tyłek już czas na spacerek[/B]:cool3:

[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3024/zdjcie1526.jpg[/IMG]

[B]Skoro słowa nie docierają przechodzimy do rękoczynów, a właściwie do 'zęboczynów' [/B]:mad:[B](ta tłuściutka noga należy do mnie czyli Marysi[/B]:evil_lol:[B])
[/B]
[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6862/zdjcie1527w.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Znowu :multi:Jestem cztery minuty po Tobie.Jak za panią matką...popodziwiam jeszcze Was na zdjęciach i padam do wyra, bo o swicie- o 6!!!- wyruszam na podbój Małopolski czyli Galicji. Pomacham Ci z autobusu o 9!!!-. Czekaj na mnie Z BORYSEM. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Znowu :multi:Jestem cztery minuty po Tobie.Jak za panią matką...popodziwiam jeszcze Was na zdjęciach i padam do wyra, bo o swicie- o 6!!!- wyruszam na podbój Małopolski czyli Galicji. [B]Pomacham Ci z autobusu o 9!!![/B]-. Czekaj na mnie Z BORYSEM. :multi:[/QUOTE]o 9-tej to ja jutro będe spała mam urlooooooop :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Seria zdjęć dla :[/B][/I]

[B]Panbazyla [/B]:loveu:[B](różowy nochal Borysa)[/B]:lol:

[IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3190/zdjcie1529.jpg[/IMG]

[B]Dla Danusi [/B]:loveu:[B]( zieleń widoczna z mojego balkonu-przypominam,że IV p.)[/B]:cool3:

[IMG]http://img860.imageshack.us/img860/3613/zdjcie1531.jpg[/IMG]

[B]Dla Dany[/B]:loveu:[B] (zachód słońca nad Krakowem)[/B]:cool1:

[IMG]http://img802.imageshack.us/img802/3466/zdjcie1537.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

dzięki za cudny różowy nochal!!!! Jest uroczy :) :) :) tak jak jego właściciel.
a ja przed chwilą robiłam sobie kanapkę i się ciut kontuzjowałam (nic wielkiego, ale sama się z siebie śmieję).... bo w domu mam wszystkie noże tępe jak nie wiem co a do biura kupilam sobie scyzoryk.,.... ech wiecie jak to jest - gooowno babie nie scyzoryk dać do zabawy....

Link to comment
Share on other sites

[B]Marysiu[/B], dziękuję za ten artystyczny zachód słońca nad Krakowem [URL]http://img802.imageshack.us/img802/3466/zdjcie1537.jpg[/URL], cudo :loveu:. Wyjazd do Krakowa marzy nam się od dawna, chcielibyśmy się tam kiedyś wybrać na kilka dni i pozwiedzać tak, że ... może się spotkamy i poznam Marysię i Boryska :multi: :multi::multi:. Podobały mi się wszystkie fotki, a nosek Boryska po prostu wymiata. Nasz Bari też nam tak pyskuje ;). Marysiu, a co do płaczu, to ze mną jest podobnie, jak z Panbazylem:loveu:, też się tak wzruszam, że ryczę... I.... wcale nie zamierzam się tego wstydzić :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...