Jump to content
Dogomania

Szczeniaki 1,5 mcs i 4 miesięczny jamniś -schron albo życie


meganka5

Recommended Posts

enia ale szansa na co?
psy regularnie są wywozone do schronu- i nie ma że szczeniak, dorosły, ślepy czy chory-wszystkie won do schronu
ja tu jestem sama i czasami nie ogarniam pomimo najlepszych chęci....teraz walczę z tym aby jak najmniej do schronu trafiało bo mam zakaz wjazdu do tego zajefajnego "sanatorium"-postawiono mi szlaban bo jestem uparta i konsekwentna(mam nadzieję że tak jest:-) )
adopcje staneły w miejscu jak zaczarowane-od trzech tyg żadnego koma ani maila-nic, zero, więc jeśli ktoś może pomóc to niech pomoże, ale w pełni świadomie i odpowiedzialnie, bo nie trudno jest zrzucic cięzar na czyjeś barki...ja pomogę w ogłoszeniach, szukaniu domu, przedadopcyjne też ogarnę ale nie jestem w stanie w nieskończonośc upychać po hotelach i płatnych DT....po prostu nie jestem w stanie uratować każdą niechcianą miłość i to boli najbardziej

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='meganka5']enia ale szansa na co?
psy regularnie są wywozone do schronu- i nie ma że szczeniak, dorosły, ślepy czy chory-wszystkie won do schronu
ja tu jestem sama i czasami nie ogarniam pomimo najlepszych chęci....teraz walczę z tym aby jak najmniej do schronu trafiało bo mam zakaz wjazdu do tego zajefajnego "sanatorium"-postawiono mi szlaban bo jestem uparta i konsekwentna(mam nadzieję że tak jest:-) )
adopcje staneły w miejscu jak zaczarowane-od trzech tyg żadnego koma ani maila-nic, zero, więc jeśli ktoś może pomóc to niech pomoże, ale w pełni świadomie i odpowiedzialnie, bo nie trudno jest zrzucic cięzar na czyjeś barki...ja pomogę w ogłoszeniach, szukaniu domu, przedadopcyjne też ogarnę ale nie jestem w stanie w nieskończonośc upychać po hotelach i płatnych DT....po prostu nie jestem w stanie uratować każdą niechcianą miłość i to boli najbardziej[/QUOTE]
pytałam Luny, czy jest sznasa na DT,
a sytuacja którą opisujesz- to jest to z czym całe dogo sie zmaga,
jaki ciężar zrzuciałam ci na barki bo nie rozumiem? skoro wklejasz te zdjęcia to chyba po to żeby zainteresować ludzi.....
nikt nie jest w stanie uratować całe to psie nieszczęście.....
albo odpuść i nie wklejaj nam inf i fot albo ciągniemy to dalej,
piszesz, że jesteś sama, a sa inni dogomaniacy z Siedlec przecież, i oddział Emir, i Toz.....

Link to comment
Share on other sites

enia i to właśnie są te nieporozumienia na dogo(mowa pisana)
ja nie zrozumiałam twojego pytania ty zle odebrałaś treść-pytanie było do ciebie reszta nie
ogólnie napisałam z żalu na sytuację
i niestety tak czasami wychodzi jak mi odpisałaś

przykro że tak to zrozumiałaś-może to zle napisane jest, ale już poszło-trudno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dineh'][URL=http://img716.imageshack.us/i/diva150410039.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8327/diva150410039.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


prawda że podobna??[/QUOTE]

bardzo:-) prawie jak krówka

Link to comment
Share on other sites

da się dowiedzieć tak ogólnie czy coś im jest??
wtedy jak będzie wiadomo warto będzie rozesłać wątek - czym więcej ciotek tym większe zamieszanie i większa pomoc
udostępnić wątek na facebook
zrobić banerek
no i walczyć o maluszki wszystkich się nie ocali ale może część się uda;)

Link to comment
Share on other sites

więc tak -wstyd się przyznać ale nie byłam brak mi odwagi cywilnej....jak spojrze na te małe ciałka w realu to z rąk nie puszczę, a tak bez oględzin wet mi powie że jest oki=zawsze tak mówi ...tylko na specjalne życzenie tam pojadę-nietety jestem za miękka...przepraszam:oops:

Link to comment
Share on other sites

meganka5 a nie da się kogoś poprosić żeby pojechał za Ciebie ?? niestety to ważne
będzie im trzeba znaleźć DT ale żeby ktoś się zgodził musimy coś o nich wiedzieć
ostatnio jedna z cioteczek nie wierzyła że dla 5 szczeniaków da się znaleźć DT a się znalazło to i tu się znajdzie trzeba wierzyć głowa do góry!!

Link to comment
Share on other sites

Weszłam przed chwilą na stronkę Siedle chttp://www.siedlce.pl/gospodarka/psy.php i wydaję mi się, że te dwa maleństwa nie są już w lecznicy tylko w Ostrowi Mazowieckiej. Nie bardzo się n tym znam, ale może ktoś zajrzy. Jeśli się pomyliłam to bardzo przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...