Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

Norciu <*>
To są ciężkie momenty. Mój niedoszły mąż przywiózł mi dwa pudła drobiazgów, które zostawiłam w naszym mieszkanku. Przed wakacjami. Do tej pory nie potrafię ich rozpakować. Zajrzałam, wiem, że są tam zabawki, szczotki, nawet, przeterminowane już pewnie, kroplówki... Nie potrafię tego ruszyć.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam..popłakałam się.:-(

Tak pięknie piszecie...ja też tęknię za moim Dżekusiem-jest w moim avatarku..:placz:.

Norciu dałaś tyle radości i miłości swemu Panu-szkoda tylko ,że tak krótko:shake:

Biegaj szczęśliwa-bez bólu i choroby-tam za TM-czekaj z naszymi ukochanymi Przyjacielami na nas.....

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dlaczego "wcięło" mój post z czwartego, pewnie dlatego, że miałem tego dnia problemy z netem :shake:. Może to i lepiej, był taki smutny.
Mamy jesień, liście zgrabione w zgrabne pryzmy. Jak bardzo lubiłaś w nich nurkować. Zawsze bałem się, że coś sobie zrobisz w mordkę. W taką pryzmę liści najlepiej wbiec na pełnej prędkości, tak, żeby liście były wszędzie. Brakuje mi tej radości na mordce, szumu rozgarnianych liści.
Agga, część zabawek, te które były na wierzchu, służy teraz Saruśce. Im głośniej piszczą tym lepiej. A te z wiaderka na szafie u mamy....
Też pewnie doczekają się na swoją kolej. Nie dziś, nie jutro, ale kiedyś znajdę siłę, żeby je wyjąć.
Dwie zabawki zostały na wierzchu jako pamiątka u mamy w mieszkaniu. Niebieski słonik - ukochana zabawka Norci i zielony wyłupiastooki krokodyl, mama bardzo lubiła się nim bawić z Noraskiem.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mieliśmy w domu śmieszne zdarzenie. Leżeliśmy sobie pod kocem, oglądaliśmy jakiś program o włoskich zabytkach i położyła się obok nas Saruśka. Poleżała chwilkę, a później doszła do wniosku, że chyba ma za mało miejsca. Odwróciła się do mnie tyłem, oparła łapkami o oparcie sofy i zaczęła mnie przepychać :evil_lol:
Jak myślisz, skąd znam takie zachowania? Roześmiałem się w głos, ale mimo wszystko w oczach zakręciły się łzy. Potrafiłaś czasem zrobić taki numer w nocy, albo gdy drzemałem w ciągu dnia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Norasku
Wklejam słowa przepięknej piosenki, w wykonaniu Urszuli. Słowa mówią same za siebie

[B][SIZE=2] [COLOR=Blue]"Dziś już wiem"[/COLOR][/SIZE][/B]

[COLOR=Blue][B]Kiedy zamiera wokół nas, w ciszę zaklęty świt....
I ten sam... obcy czas, puste dni....
Gdy Ci zabiera kogoś czas, rozpaczą sięgasz gwiazd....
A gdzieś tam... obcy świat, pusty dom...

Dziś już wiem...
Będziesz zawsze blisko mnie...
I wierzę w dobry czas...
Kiedy ból odejdzie sam...

Jak Ciebie teraz kochać mam, jak Cię nie kochać mam...
Taki sam... bliski lecz, inny tak...

Dziś już wiem...
Jesteś zawsze blisko mnie...
A w sercu oddech gwiazd...
I Anioły w moich snach...

Dziś już wiem...
Będziesz zawsze blisko mnie...
I wierzę w dobry czas, ból odejdzie sam...
Odejdzie na dobre...
Dziś już wiem, jesteś zawsze blisko mnie...
A w sercu oddech gwiazd i Anioły w moich snach...[/B][/COLOR]


[URL="http://eciag.wrzuta.pl/audio/zMiRjXxdKj/urszula-dzis_juz_wiem"]http://eciag.wrzuta.pl/audio/zMiRjXx...-dzis_juz_wiem[/URL]

[COLOR=Blue][COLOR=Black]Bądź szczęśliwa Aniołeczku
[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=Blue][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/3406/zniczsp8.gif[/IMG][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...