Jump to content
Dogomania

KORKA w super domku , ma kumpli Tysie i Kabiego !!!! HUUURRRAAAA!!!!!


wandul 66

Recommended Posts

:evil_lol::evil_lol: :evil_lol: OGŁASZAM ZAPISY NA KOTY , PS to nie żart:evil_lol: ;) :shake: :shake: :shake: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dwa tygodnie temu prawie na zasadzie bratniej wymiany , za Kaje masz kota ,żebyś się samotnie nie czuła:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: trafiła do mnie młodziutka kotka po wypadku samochodowym , nie chodząca wcale , podciągajaca sie tylko na przednich łapkach , dłagająca o głaski. A poniewaz kicia vel KORA jest niezwykła , dla jej potomstwa które jest w drodze , sztuk 4 szukam tylko wybranych domków , JEDYNA OKAZJA W TYM ROKU:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

juz wytłumacze , czemu to taka super okazja . Otóż nigdy w życiu , nie widziałam ,,mruczacego '' na odległośc transporterka z połamana kicią , ktora nawet nie chodziła . Mamusia tych maluchów jest wyjątkowa , nigdy , mimo tych powaznych uszkodzen ,łącznie ze złamana miednicą nie przestaje mruczeć , nie skarzy się , prosi tylko o głaski. Pomyślcie więc , jakie jej dzieci będa wyjatkowe:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3549/p2092190fw8.jpg[/IMG]taka jestem biedna , ale błagam , głaskaj mnie tylko , przestanie mnie bolec , ukoisz moje przerazone serce , wiecej nic mi nie trzeba , dziękuje ,że zabraliscie mnie z tej ulicy , nie pozwoliliscie uspic , CHCĘ ŻYĆ DLA TWOICH GŁASKÓW

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img133.imageshack.us/img133/8240/p2092187ml7.jpg[/IMG]przyjechala do mnie w poniedziałek , do środy nie oddawala moczu , już balismy sie ,że ma porazony pęcherz moczowy , ale w aucie , w drodze do formici pęcherz zadziałal. Ale ona z tąpołamana miednicą , przepełnionym do granic bólu pęcherzem , nadal się nie skarżyła, Mruczała tylko GŁASZCZ MNIE , potem okazało się ,że wogole nie oddaje stoca od 5 dni , mimo środków przeczyszczających i znowu panika , KORA w aucie , w drodze na lewatywe załatwiła się grzecznie na leżąco w koszyku. W życiu nie sądziłam ,że tak ucieszy mnie rozmazana po koszyku i kocie kupa , ale życie nas czasem zaskakuje:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Biedna koteczka. Wandul a jakie są rokowania? Da radę z tego wyjść?
Kociaki nie będą dla niej zbyt dużym obciązeniem?[/quote]myśleliśmy o sterylce aborcyjnej , ale raczej wet odradzał , poród prawdopodobnie skończy się cieciem cesarskim. Trzeba bedzie jeszcze zrobic USG , czy te maluchy przeżyły ten wypadek. A moja KORUSIA pieknie sie zbiera , do glaskow wstaje i przechodzi pare kroczkow.

Link to comment
Share on other sites

Kora trafilas do raju!
Mrucz , mrucz, cioteczce mruczando rano, mruczando wieczorem...opieka zapewniona,glaski murowane a i maluszki trafia w dobre rece, nie martw sie

Wandulku wspaniala jestes i Formica zawsze gotowa do pomocy
Oj slask, slask...dobrzy tam ludzie...
wczoraj dowod na to daliscie Warszawie

Link to comment
Share on other sites

chciałam dodać ,że KORA też bedzie do adopcji po odchowaniu dzieciaczkow , mam już kocurka i małą kicie uratowaną przed śmiercią z powodu kociego kataru , a napewno niedługo znowu coś się przytrafi , bo taki już los u nas , tych nieszczęsnych kotów:placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Pozwalanie na rodzenie kotce z połamną miednicą jest dręczeniem zwierzęcia. Wyobraź sobie, że to ty masz połąną miednicę i masz urodzić kilka sztuk. Wet, który to doradził jest albo barbarzyńca albo z LPR. Poza tym co? Cesarskie cięcie jej zafundujesz właśnie już po bólach i niemożnosći wykocenia, zamiast to samo zrobić teraz i nie odwapniając jej całkowicie organizmu. Przecież to jest sadyzm czystej wody.
Jak to czytalam to mi się chciał rzygać, po prostu. Tyle egzaltacji, tyle głupoty i wszyscy się ciesza jakie to wspaniałe ciotki. Sobie zafundujcie poród po wypadku z połaną miednica a nie kotu, który nie chodzi. Zgroza.

ps. Koty mruczą nie tylko z zadowolenia, koty mruczą przy silnych stanach bólowych. Jest się z czego cieszyć!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Pozwalanie na rodzenie kotce z połamną miednicą jest dręczeniem zwierzęcia. Wyobraź sobie, że to ty masz połąną miednicę i masz urodzić kilka sztuk. Wet, który to doradził jest albo barbarzyńca albo z LPR. Poza tym co? Cesarskie cięcie jej zafundujesz właśnie już po bólach i niemożnosći wykocenia, zamiast to samo zrobić teraz i nie odwapniając jej całkowicie organizmu. Przecież to jest sadyzm czystej wody.
Jak to czytalam to mi się chciał rzygać, po prostu. Tyle egzaltacji, tyle głupoty i wszyscy się ciesza jakie to wspaniałe ciotki. Sobie zafundujcie poród po wypadku z połaną miednica a nie kotu, który nie chodzi. Zgroza.

ps. Koty mruczą nie tylko z zadowolenia, koty mruczą przy silnych stanach bólowych. Jest się z czego cieszyć!!!![/quote]a moze mi powiesz jakie widzisz rozwiązanie , zabieg po takim urazie może zagrozic zyciu , kotka nie bedzie rodzic , tylko będzie miała ciecie cesarskie. Z TYM ŻYGANIEM TO CHYBA LEKKA PRZESADA , JEZELI MASZ LEPSZA KONCEPCJE , Z CHĘCIĄ PODRZUCE CI KORE NA TYMCZAS I MOŻESZ PODEJMOWAC DECYZJE. ZAPEWNIAM ,ŻE FORMICA NIE NALEŻY DO LPR

Link to comment
Share on other sites

Drogie dziecko, ja ma w tej chwili ok. 30 kotów, którym szukam domów. Każdy ma jakiś problem mniejszy lub większy. Jeżeli sobie nie radzisz z jednym kotem, to się tym nie zajmuj.
Czy kot miał robione EKG ??? CZy stan serca i krążenia NIE POZWALA na narkozę i zabieg. Czy ktoś wogóle to wziąl pod uwagę. NIE. Chcemy mieć kotecki, malutkie i śliczne, niech się stara pomęczy. Skąd ty będziesz wiedzieć kiedy ona zacznie rodzić, czy otworzysz ją wczesniej????? Tak na oko???? Rozumiem, że "zobaczysz" pierwsze skurcze porodowe i wtedy zafundujesz jej cięcie. Nie zobaczysz!!!! Ona się spokojnie pomęczy zanim TY to dostrzeżesz. Ty nie masz zielonego pojęcia o kotach!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']sadyzmem czystej wody byłoby operowac bezposrednio po urazie i narazic kota na zator płucny czy inne swiństwo , dziękuje za te miłe słowa uznania[/QUOTE]

Bezpośrednio? Nie! Standartowo 3 doby "kwarantanny" pourazowej. Ale potem badania a nie "niech sobie urodzi".

Link to comment
Share on other sites

dziękuje za stwerdzenie do mnie drogie dziecko , nie mówiono do mnie juz tak prawie kilkadziesiąt lat , co do rozpoznania rozpoczynającej sie akcji porodowej jako pracująca od 20 lat połozna i kociara od lat niemalże 40 też sobie poradze , a cięcie cesarskie zostanie wykonane jak najszybciej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']a cięcie cesarskie zostanie wykonane jak najszybciej[/QUOTE]
Czyli wyjmujemy 5-6-7 tygodniowe płody??? Bo ŻADEN, bez urazy, weterynarz, nie powierdzi wysokości ciąży na 100%, jeżeli mówi inaczej to jest pajac.
I co robimy z tymi płodami (właśnie z niewykształconymi płuckami)????
Daruj sobie, swoje doświadczenie, bo żadne ono jest.

Link to comment
Share on other sites

w RTG wykonanym zaraz po urazie były tylko ampuły , bez zaczatków płodów , wet stwierdził 3 - 4 tydzien ciązy , jeżeli jej stan pozwoli , cały czas rozpatrujemy sterylke aborcyjną , ja naprade nie mam siły szukac kolejnym kotom domow i nie jestem szczęsliwa z powodu mających sie pojawic malych kuleczek dla których i tak będzie cięzko znależc domy , szukam juz od lat domków psą i kotom , jestem realistką

Link to comment
Share on other sites

No to ja zabiorę głos, chociaż myśle, że wyrok na Wandul już zapadł. No to mogę iść siedzieć razem z nią. Wandul nie zna się na kotach, ja zresztą też. Ale ma wieeelkie serce i bardzo chce im pomóc. Była z kotką u 2 wetów i zdała się na ich opinię (nie wspomnę o jej czasie i pieniądzach, które sa tutaj wsytdliwie pomijane). Gdyby wet jej powiedział, że trzeba natychmiast przeprowadzić sterylkę aborcyjną to pewnie by się zgodziła - nie jest specjalistą. Piszecie "[I]... ja ma w tej chwili ok. 30 kotów, którym szukam domów. Każdy ma jakiś problem mniejszy lub większy. Jeżeli sobie nie radzisz z jednym kotem, to się tym nie zajmuj.[/I]"
Tak nie można się zaraz obrażać. Chcesz jej pomóc, to poradź jej życzliwie co ma zrobić. Ale ŻYCZLIWIE, bez agresji. Ja sama niedawno znalazłam ciężko chorą mamę kocią z małymi kociaczkami, też bardzo chorymi. To tak trudno komuś kto się na tym nie zna pomóc tym biednym kociaczkom. A jest ich coraz więcej horror. Zgadzam się, że kotki które dużo mruczą, są często bardzo chore. Kiedyś wzięlismy ze schroniska malutkiego kociaczka, który mało się ruszał i przeciągle baaaardzo głośno mruczał. To był nasz pierwszy kotek, nie znałysmy się na tym zupełnie. Moja córka była zachwycona, tak mruczy. A potem okazało się, że była bardzo chora. Ale przeżyła dzięki życzliwości i pomocy dziewczynom z miau.pl. Dzisiaj jest duża i kochana najbardziej ze wszystkich kotków w domu. Tak, że pamiętajcie, że Wandul nalezy sie od was pomoc a nie [B]atak[/B].

Link to comment
Share on other sites

no dziewczyny spokój!!!

kazdy wet ma swoje zdanie , widocznie moje sie różni od drugiego wandulkowego weta , ale tak to juz jest.
Kicia napewno teraz jeszcze nie powinna byc operowana , musi sie trochę podnieść z tego padołu. Coraz lepiej chodzi nabiera sił , wiec jest na dobrej drodze.
Ale równiez nie popieram czekania az do cesarki , jestem ze strylka aborcyjna tylko kicia musi dojśc do siebie.
Mar.gajko co prawda kicia ma serce w porządku , ale układ nerwowy w tej chwili do kitu i znieczulenie wymagane przy operacji moze tylko uraz pogłebić.
Ja w zupełności Cie rozumiem ,ze nie chcesz dopuścic aby kocięta łapneły pierwszy oddech , ale wiez mi nie sądze aby Wadna chciała kicie zmuszać do cierpienia dla swoich widzi mi się. Troche przesadziłas z takim oskarżeniem .
To ,ze masz 30 kotów teraz też o niczym nie świadczy , taka licytacja do nieczego nie prowadzi.
Wanda moze ten wet sie pomylił w rozmowie i miał na mysli aborcyjna jednak ?? bo nie sądze aby był w stanie odchować takie maluchy nierozwiniete , uważać ,ze przeżyją same wogóle??

mar. gajko wierz ,ze weterynarz (nie pajac) jest w stanie rozpoznac tydzień ciązy jesli jest ona wystarczająco wysoko i ma doświadczenie ( oraz sprzet :cool1: ), może nie z dokładnościa do dnia ( co wykonalne nie jest)

co do wypowiedzi w tym tonie możesz sobie darować , bo wygląda na to ,ze Ty jedyna masz dośwaidczenie i wiedze w tym temacie ... moze i masz , obdbierać Ci tego nie bede , ale umiejetności rozmowy i dyskusji nie posiadasz i co najgorsze pewnie nie chcesz mieć ( najgorsze dla zwierzat , bo pewnie przy Twojej wiedzy i checi normalnej rozmowy ne jedną osoby bys sobie zjednała i przekonała ) ale w ten sposób nikogo nie przekonasz.

ps jestem bezpartyjna:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...