Jump to content
Dogomania

Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!


Vilena

Recommended Posts

[quote name='Majkowska']Myślisz że ja z moim postrzelonym Waldemarem się na takie imprezy nadaje ?:D
A tak serio to chętnie tylko musisz mi odpowiednio wcześniej powiedzieć, bo ja rzecz jasną przegapiam wszystko :D
A to są takie spotkania typu umawiacie się przez fb z psiarzami i przychodzi kto chce czy to jakaś organizowana z góry impreza?[/QUOTE]
Każdy pies się nadaje, skoro nawet mój Rudzielec podołał :evil_lol:
To polega na tym, że psiaki na dogowisku to pacjenci tej samej przychodni weterynaryjnej. Nasi lekarze dają znak kiedy idziemy i idziemy :D Ale oczywiście wszystkie psiaki są mile widziane! Ostatnio już pojawiły się osoby nikomu nieznane ;)

[quote name='kropi124']Ale impreza:smile: Kurcze też chcę na taką, było by świetnie:lol:[/QUOTE]
Wbrew pozorom nie jest trudno coś takiego zorganizować, wystarczy mieć znajomych psiarzy, zawsze znajdą się chętni na takie akcje bo wszyscy się tam rozumieją ;) Na takich spotkaniach poznajemy coraz więcej osób zakręconych na punkcie swoich psów i za każdym razem przyjeżdża coraz więcej ludzi :)

[quote name='fridaso']Jaka impreza. :loveu: U mnie by się to nie sprawdziło, mała próbowałaby wszystkie pogonić. :roll: Zazdroszczę![/QUOTE]
Ja też tak myślałam na początku, ale kiedy jest tyle psów w jednym miejscu to psiaki też inaczej się zachowują :)

[quote name='Lili8522']Mówiłam Ci Majkowska że umówić się z Vileną na spacerek to cud :diabloti:[/QUOTE]
Oj nie opowiadaj Ciocia, bierzemy udział chyba we wszystkich okolicznych imprezach dla psów, to Was nigdy na nich nie ma :eviltong:
My zawsze jesteśmy chętni na spacerki i wspólne wypady, jeśli tylko mamy akurat wolne od pracy :)
Następne miejsce gdzie będziemy to Mikołajki dla czworonogów 7-go grudnia w sobotę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Mówiłam Ci Majkowska że umówić się z Vileną na spacerek to cud :diabloti:[/QUOTE]
Wybaczam tylko i wyłącznie jej z tego powodu że ja też przybywam i znikam znienacka. Ale nie odpuszczę - jak powiedziałam tak zrobię ;)


Vilena - to macie fanastycznych wetów że coś takiego organizują :)
Ja w waszych regionach będę dopiero na wiosnę pewnie. No chyba że zimą mnie coś najdzie i przyjadę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Opowiadam samą prawde :diabloti: ja nie bywam na zbiorczych imprezach bo moje psy się do tego nie nadają...
Li dostała by zawału a Bast atakuje większe psy od siebie :nonono2:

A my się od ilu już umawiamy? :hmmmm: 2 lata już chyba będzie? :diabloti:[/QUOTE]
Nie wierzę w coś takiego jak "moje psy się do tego nie nadają". Bella też atakuje psy, a o Rudku to już nie wspomnę jaki to jest dzikus :diabloti: Zupełnie coś innego jest kiedy psy są dwa, trzy psy, a kiedy jest ich nawet kilkadziesiąt. Inaczej się zachowują. To one muszą się podporządkować, a nie my do nich, żeby mówiły nam gdzie możemy chodzić, a gdzie nie. To tak jak ktoś mi pisze, że "mój pies boi się wody", moje wszystkie 3 się bały, nawet łapy nie chciały zamoczyć, ale u mnie nie ma tak, żeby pies rządził, teraz wszystkie pływają i jeszcze mają z tego wielką radochę, wiem, że małymi krokami wszystko da się zrobić. Oczywiście, nie napiszę, że nie wchodzą mi "na głowę", albo że ich nie rozpieszczam w domu kiedy nikt nie widzi bo to jest wiadome :evil_lol:

[quote name='Majkowska']Wybaczam tylko i wyłącznie jej z tego powodu że ja też przybywam i znikam znienacka. Ale nie odpuszczę - jak powiedziałam tak zrobię ;-)


Vilena - to macie fanastycznych wetów że coś takiego organizują :smile:
Ja w waszych regionach będę dopiero na wiosnę pewnie. No chyba że zimą mnie coś najdzie i przyjadę :smile:[/QUOTE]
W zimie i tak pewnie nie będziemy robić długich wypadów, jak przyjdą mrozy. Moje podkołdernikowe psy to straszne zmarzluchy ;)


Wiecie, że u nas już śnieg? :D superancko :multi: Dziewczynki wczoraj szalały na śniegu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vilena']Nie wierzę w coś takiego jak "moje psy się do tego nie nadają". Bella też atakuje psy, a o Rudku to już nie wspomnę jaki to jest dzikus :diabloti: Zupełnie coś innego jest kiedy psy są dwa, trzy psy, a kiedy jest ich nawet kilkadziesiąt. Inaczej się zachowują. To one muszą się podporządkować, a nie my do nich, żeby mówiły nam gdzie możemy chodzić, a gdzie nie. To tak jak ktoś mi pisze, że "mój pies boi się wody", moje wszystkie 3 się bały, nawet łapy nie chciały zamoczyć, ale u mnie nie ma tak, żeby pies rządził, teraz wszystkie pływają i jeszcze mają z tego wielką radochę, wiem, że małymi krokami wszystko da się zrobić. Oczywiście, nie napiszę, że nie wchodzą mi "na głowę", albo że ich nie rozpieszczam w domu kiedy nikt nie widzi bo to jest wiadome [/QUOTE]

No wiesz mi było by ciężko zabrać 5 kilowego pieska w tłum innych skoro wiem, że dla niej byłby to duży stres (i nie ma to nic wspólnego z rządzeniem.) Ciężko zmusić psa żeby lubił towarzystwo obcych psów, wiem bo w moim domu przewineły się ich dziesiątki i nigdy nie ma euforii :)
Inaczej w przypadku Basta, jego mogę wystawić na pastwę losu i niech się dzieje co chce :diabloti:
Najwyżej się zjedzą na wzajem :) ale jak tu wziąć jednego a drugiego zostawić w domu :-( a zdradź mi gdzie są te dogo imprezy? Gdzie spacerujecie?

Edited by Lili8522
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']ja tu widzę potencjalnych chętnych na wyjazd marcowy w góry :D[/QUOTE]
Niufciak, super miejscówka, wygląda pięknie, byłoby extra!

[quote name='Lili8522']No wiesz mi było by ciężko zabrać 5 kilowego pieska w tłum innych skoro wiem, że dla niej byłby to duży stres (i nie ma to nic wspólnego z rządzeniem.) Ciężko zmusić psa żeby lubił towarzystwo obcych psów, wiem bo w moim domu przewineły się ich dziesiątki i nigdy nie ma euforii :smile:
Inaczej w przypadku Basta, jego mogę wystawić na pastwę losu i niech się dzieje co chce :diabloti:
Najwyżej się zjedzą na wzajem :smile: ale jak tu wziąć jednego a drugiego zostawić w domu :-( a zdradź mi gdzie są te dogo imprezy? Gdzie spacerujecie?[/QUOTE]
Dogo impreza... jakby to wytłumaczyć... to granica Hałcnowa i Kóz :) Fajne pola na spacerki, wcześniej o nich nie wiedziałam.


Troszkę śnieżku z dzisiejszego spacerku ;) Jeszcze go mało, ale radocha, że jest :D
[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7579/x5tc.jpg[/IMG]


Ciocie gdyby ktoś chciał mieć kalendarz z moim jęzorem to proszę :D
[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1769/2mx4.jpg[/IMG]

...i nie nie nie, to nie ja to zdjęcie wybierałam :lol:
Można zakupić charytatywnie na kropeczki: [URL]http://dalmatinerschutz-polen.de/shop/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']miałam właśnie napisać że chyba wreszcie macie blisko do siebie :D

A co Ty się tak lansujesz po świecie ? :D W kalendarzach jej się być zachciało :P
Tak apropos to przejrzałam stronę tą niemiecką i mi się strasznie psiak o imieniu Kiwi upodobał ;)[/QUOTE]

Z tego co wiem to Vilena mieszka tam gdzie ja pracuje ale spaceruje tam gdzie ja mieszkam :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Już macie śnieg?[/QUOTE]
Niestety coraz mniej. Ale to dopiero początek zimy :megagrin:

[quote name='Lili8522']Hałcnów - Kozy? Oooo... To teraz moje tereny bo znów się przeprowadziłam :smile: Ciekawa jestem gdzie to...[/QUOTE]
Znowu się przeprowadziłaś? :D No to dawaj, gdzie teraz mieszkasz? My lubimy jeździć do kamieniołomu w Kozach. A na granicy Kóz i Bielska mamy działkę, więc w lecie często tam bywamy. To jest niedaleko stacji PKP Krzemionki i tam właśnie obok odbywa się Dogowisko :)

[quote name='Majkowska']miałam właśnie napisać że chyba wreszcie macie blisko do siebie :-D

A co Ty się tak lansujesz po świecie ? :-D W kalendarzach jej się być zachciało :P
Tak apropos to przejrzałam stronę tą niemiecką i mi się strasznie psiak o imieniu Kiwi upodobał ;-)[/QUOTE]
W kalendarzu miały być tylko moje dziewczynki, ja się tam nie pchałam :lol: Ale pomysłodawczyni chciała akurat to zdjęcie na okładkę :cool3: To taka zaprzyjaźniona Niemiecka fundacja od dalmatyńczyków. Trzeba się jakoś wspierać ;)

[quote name='Lili8522']Z tego co wiem to Vilena mieszka tam gdzie ja pracuje ale spaceruje tam gdzie ja mieszkam :hmmmm:[/QUOTE]
Tak, ja mieszkam na tym samym osiedlu na którym Ty pracujesz z tego co pamiętam :) Ale nie wiem gdzie teraz mieszkasz więc nie wiem czy tam spaceruję :hmmmm: :biggrina:

[quote name='agrazka']Kiwi? Mówisz Kiwi - była u mnie chyba z 6 dni, to duże wyzwanie, ogień nie pies.[/QUOTE]
A wygląda na taką spokojną ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agrazka']Kiwi? Mówisz Kiwi - była u mnie chyba z 6 dni, to duże wyzwanie, ogień nie pies.[/QUOTE]
ooo
To to suka?
Wydawalo mi się że pies. Ale faktycznie, jest w sukach. Moje niedopatrzenie.
Ja wiem czy się ognia boję patrząc na to co mam obecnie... Ostatnio gość mi się przechwalał że on ma huskiego a to taka trudnaaaaaaaaa rasaaa że nikt sobie z nimi nie daje rady. Jak zobaczyłam jak hasior skacze usłużnie przy nim, a jak mój ma mnie w poważaniu i jest oszołomiony wąchaniem to stwierdziłam że nie było się czego bać w huskich...

A czy Kiwi nie ma coś z hasiora albo charta?
Nawiasem mówiąc to obserwuję tak te mixy i to co dawniej bym nazwała mixem dalmatyńczyka to teraz widzę przeważnie wyżła , a nawet czasem i pointera :D. Cóż, dawniej człowiek był mało doedukowany i wszystko co w łatki to dalmatyńczyk :D

Link to comment
Share on other sites

Witamy Cioteczki :) U nas już mróz i śnieg, sezon wycieczkowy zakończony, rozpoczynamy sezon podkocykowy :evil_lol:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/i31tBA58_vt1RHLyjnKt-8GtJ6aWjwh4vzR1loKR91rY=w400-h601-no[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--3n5NtKKMWo/UqJiG-2w0bI/AAAAAAAARiQ/QFXwE_nktOs/w640-h424-no/DSC_5242.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tCF40LHHQtU/UqJiLZhTc6I/AAAAAAAARiY/aHZO4DdlwJk/w400-h605-no/DSC_5243.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-G7k4SRPVrts/UqJiQarZMSI/AAAAAAAARig/XOzBGns5E2E/w640-h424-no/DSC_5244.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-d8MqccZlWRI/UqJiUtsZGQI/AAAAAAAARio/KxJ4kaeUbEI/w640-h424-no/DSC_5245.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5RUJ5_eRU40/UqJiZT6D1pI/AAAAAAAARiw/dOjoZr3f2qM/w400-h604-no/DSC_5247.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ME3Azh-nv2I/UqJieot6ZWI/AAAAAAAARi4/Gq6z_w1iVmg/w640-h424-no/DSC_5249.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Biedne małe zmarznięte pieski :D
Wyglądają jakbyś je za drzwi na mróz wystawiła i przez conajmniej miesiąc tam trzymała :evil_lol:

Słyszałam (zameldowali mi rodzice bo tam są) że w wazszych stronach zima pełną parą - więc proszę suki na zawieję wypędzić i zdjęcia porobić w zimowej scenerii ;) Przyjadę do was do se zaprzęg zrobimy, ciepło wszystkim zaraz będzie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...