Jump to content
Dogomania

łysa DONka Maja- w nowym domu


esperanza

Recommended Posts

Tego samego dnia gdy odwiedzilam z Esperanzą Maję to bylam tez u *Gajowej* gdzie na swoj domek rowniez czeka słiczna dlugowłosa Oneczka - Diunka. Prosze, jak domkow dla Mai bedzie za duzo to pamietajcie o Diunce, one sa niemal jak siostry. O to samo poprosilam dziewczyny od Diunki :-D Tutaj jej wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/198737-Donka-z-Nowodworu-k-Lublina.Oko-nie-widzi-dysplazja-zwyrod-stawu.-Operacja[/url].

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alo alo, jakies telefony byly? Bo ja dostalam maila z zapytaniem o Maję od znajomych ze Szczecina, mają juz DONka chlopaka kilkuletniego i zastanawiają sie nad Majeczka. Domek super wg mnie. Esperanza dostalas mojego maila? :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Dostałam, nie odpowiedziałam, bo się przez 2 dni szkoliłam :-)
Jestem za, chętnie z tymi osobami porozmawiam.
Podasz mi ich nr tel? Albo niech oni do mnie zadzwonią, wszystko jedno :-)[/QUOTE]

Fajnie, podam im numer do Ciebie, niech zadzwonia :-) Ja juz im opowiedzialam wszystko co wiem od Ciebie, z watku i od wetek o Mai. Bardzo bym sie cieszyla gdyby sie na Majke zdecydowali, bo u nich Majeczka bedzie miala dobrze :-D

Link to comment
Share on other sites

Odwiedziłyśmy dzisiaj Majeczkę. Przy okazji zawiozłyśmy karmę. Dostała White Wolf Nord Salmon - karma bezzbożowa z łososiem i ziemniakami. Wiele psów wyszło już na niej z ciężkich alergii, mamy nadzieję, że Majeczce posłuży. Za jakiś czas będziemy się dowiadywać czy jest jakaś poprawa po zmianie diety.
Maja to faktycznie typowa ONKa :) LUDZI JEJ TRZEBA! Ma super opiekę, ale widać, że brakuje jej swojego człowieka na stałe, za którym płaaaacze rozpaczliwie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...