Jump to content
Dogomania

łysa DONka Maja- w nowym domu


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisałam posta i mi go wcięło.
Majeczka wczoraj pojechała do domku.
Dzwoniłam przed chwilką.
Zapoznanie przebiegło średnio. Psy spotkały się w lesie. Net był bez smyczy, Majka na smyczy. Net chciał przywitać się z panem, a Majka go broniła, jako swojego zasobu.
Niestety Majeczka lubi pilnować, więc dziś też powarkuje na Neta, gdy ona leży przy domownikach, a Net obok przechodzi. Z kolei psy zostawione same w ogrodzie nie sprawiają jakichkolwiek problemów.
Państwo muszą trochę popracować nad zachowaniami Majki. Zaraz poszukam jakiegoś sensownego szkoleniowca ze Szczecina i okolic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Z kolei psy zostawione same w ogrodzie nie sprawiają jakichkolwiek problemów.
[/QUOTE]

Wow! Czyli psy zostaja same ze soba? No to super, to dobrze wrozy :-) mam nadzieje, ze sie dogadaja.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i19.photobucket.com/albums/b156/Lara_Melon/DSC_0004.jpg[/IMG]

Musialam ciutke uciac Kolege Majeczki, teraz dopiero widze jaki to duzy pies a jaka Majeczka jest drobna przy nim :-) z tego co pisza nowi opiekunowie kazdy dzien przynosi poprawe w kontaktach psow miedzy soba :-D

Link to comment
Share on other sites

Ha ha, Net - kolega Majeczki tez jest typowy ONek ;-) widac mamy 2 psy typowe w gornej i dolnej granicy wzrostu ;-)

Sluchajcie jak ze sterylka Majki? Mialam oplacic, tak obiecalam ale teraz chyba juz w domku bedzie miala sterylke, co? To jakby jakas psica musiala byc sterylizowana poza schronem (no albo w schronie w sumie) to mam kase, lezy i procentuje ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...