Jump to content
Dogomania

Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!


Avilia

Recommended Posts

Romek duzo sie zmienil tzn. z pewnoscia sie zestarzal, jest u mnie 1,5 roku czyli juz jak przyjechal mowilismy ze ma 8 lat to teraz o 1,5 wiecej:)

Zdecydowanie wiecej psow lubi i z wiekszoscia sie dogaduje, chociaz zdarzaja sie takie ze za nic mu nie podejda i koniec.

Do ludzi, dzieci, kotow bez zmian bardzo lubi ,tzn. na koty nie zwraca uwagi, nie goni ale z miski potrafi im zjesc:)

Sam swietnie zajmuje sie soba, nie jest absorbujacy ale tez bardzo lubi jak sie go glaszce, wyczesuje, pomimo swojego wieku potrafi biegac za pileczka, w ogole zachowuje sie jak mlody pies, nie wykazuje zadnych "starczych" dolgliwosci.

Zeby ma w porzadku jak na swoj wiek. Nie jest kastrowany. Utrzymuje czystosc (przy 3 wyjsciach).

Link to comment
Share on other sites

to już cos wiadomo i oto chodziło :) I jeszcze jedno pytanie dlaczego nie jest wykastrowany ? Czyżby jakieś klopoty z serduszkiem ? Czy z uwagi na wiek inne przeciwskazania ? Bo u nas psy 8 czy 9 letnie były kastrowane. z opisu wynika,że mógłby trafić do domku gdzie jest inny psiak pewnie najbezpieczniej sunia i mogły by być koty no i dzieci. To dużo zalet ma Romuś .:multi: Nie jest dużym psiakiem więc 9,5 roku to jeszcze nie staruszek. Wszak takie psiaki potrafia żyć do 17 i więcej lat. Wybaczcie ,że tak pociągnęłam za język , opisując jego zalety , zwiększa się jego szanse adopcyjne . Mam ogromny sentyment do takich psiaków jak Romuś . Ewa

Link to comment
Share on other sites

ponieważ w tamtym mieś miałam kłopoty finansowe nie wyskubałam ani złotówki, w tym mies wysłałam 30 zł,stałą 20 i dychę więcej by to odrobinkę nadrobić. Na pierwszej stronie oleno wpisałaś że wpłaciłam 10 zł jednorazowej wpłaty, to chyba pomyłka ,sprawdź jeszcze raz kwiecień bardzo Cię proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelamok']Jako osoba odwiedzajaca, moze cos zauwazylas? Pisz bez oporow:)
Ps. wyslalam ci pw ale nie wiem czy doszlo[/QUOTE]
Mogę dodać, iż Romuś potrafi niesamowicie cieszyć się z wizyty każdej osoby,
rzeczywiście uwielbia biegać i w ogóle nie widać po nim jego lat. To, że pyszczek posiwiał... to jedyny ślad.
Romuś jest małym psiakiem, który całe swoje serduszko oddaje osobie, która zwróci na niego uwagę.


[quote name='Olena84']Roznica jest doplacana albo przeze mnie albo niestety w ogole:(, bo jestesmy troche do tylu z wplatami, jakis czas temu bylo bardzo duzo jednorazowych wplat...[/QUOTE]
Tak właśnie myślałam, że na Twoją głowę to spadło.
Trzeba mu zrobić jakiś bazarek, bo biedna musisz sobie z tym sama radzić..

Link to comment
Share on other sites

zagądam do Romusia:) i zachęcam do odwiedzenia bazarku:) połowa pieniażków będzie dla Romusia, szkoda, że nikt nie zagląda:(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226449-Letnie-ciuszki-biżu-i-torebki-na-Szczebrzeszyn-I-Romka-do-30-05?p=19023001#post19023001[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dorzucilam info o bazarku do pierwszego postu, dziekujemy!!!

Uzupełniałam rozliczenie, heh, zalozylam za "ochotnika" 55zl zeby splacic marzec, moze ktos by nas wspomoc nawet po 5zl, bo ja niestety w tym miesiacu az tyle dolozyc nie moge, jak 40zl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...