Jump to content
Dogomania

Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!


Avilia

Recommended Posts

[quote name='AgusiaP']Margoth jeszcze nie wie co ją czeka:evil_lol:[/QUOTE]

A co takiego??;)

Roman jest the best!!! Wczoraj sprowadził do pionu 3 yorki:diabloti: Jedna babka ma 2 suczki, drą w niebogłosy od rana do wieczora, sąsiedzi się skarżą, jak tylko wyjdą z klatki to wiadomo kto idzie, wszystkie psy przed nimi uciekają. Jak zbliżały się z wrzaskiem do Romusia byłam ciekawa co będzie: Roman się na nie rzucił i zaczął szczekać oczywiście nie dotknął żadnej, ale śmiać mi się chciało potem bo jak te yorki szły pod naszym blokiem to było cicho nawet tz mówi, że w końcu Romi zrobił z nimi porządki:multi: Potem było nieciekawie z innym Yorkiem ale tu się poplątały smycze i dlatego na siebie warczały.
Dziś był niezły nr budzę się rano, coś strasznie za głową chrapie, kątem oka widzę, że jest jasno. hmm tz zaspał do pracy. Otwieram oczy, nie to Romanek kołami do góry na miejscu tz:):loveu: postaram się o fotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']A co takiego??;)

Roman jest the best!!! Wczoraj sprowadził do pionu 3 yorki:diabloti: Jedna babka ma 2 suczki, drą w niebogłosy od rana do wieczora, sąsiedzi się skarżą, jak tylko wyjdą z klatki to wiadomo kto idzie, wszystkie psy przed nimi uciekają. Jak zbliżały się z wrzaskiem do Romusia byłam ciekawa co będzie: Roman się na nie rzucił i zaczął szczekać oczywiście nie dotknął żadnej, ale śmiać mi się chciało potem bo jak te yorki szły pod naszym blokiem to było cicho nawet tz mówi, że w końcu Romi zrobił z nimi porządki:multi: Potem było nieciekawie z innym Yorkiem ale tu się poplątały smycze i dlatego na siebie warczały.
Dziś był niezły nr budzę się rano, coś strasznie za głową chrapie, kątem oka widzę, że jest jasno. hmm tz zaspał do pracy. Otwieram oczy, nie to Romanek kołami do góry na miejscu tz:):loveu: postaram się o fotki[/QUOTE]

Romuś w łóżeczku :) Koło Pani ukochanej :)

Link to comment
Share on other sites

Romuś, nie wiadomo jak mieszkał zanim poprzednia właścicielka zmarła. Ostatnie lata w kojcu. Teraz od razu załapał do czego łóżeczko służy. Na fotkach wygląda jakby od dawna tutaj był jego dom.
Psy są mądre. Potrafią korzystać z tego co dobre.

Link to comment
Share on other sites

Romuś jest cudowny:loveu: tak bardzo się cieszy jak ubieram buty, bo wie że idzie na spacer, chociaż czasem zostaje sam w domu. na polu to wulkan energii, smycz tez nie bardzo pasi, chwyta ząbkami. Wszystko rozumie;) co zapewne jest zasługą Iwonki:) wszystkich ludzi kocha, ale psy niekoniecznie. Wczoraj poznał staruszka owczarka szkockiego, było w porządku:) Cały czas chce być na polu i koniec!! Jedynie jak będzie ładnie to polata w niedziele na działce, prawie cały dzień. Fotki ze spacerku będą wtedy jak ktoś ze mną będzie. Samemu Romusiowi ciężko na spacerku zrobić zdjęcie. Kurier przyniósł Romusiowi karmę i witaminki, był taki szczęśliwy, że skakał jak piłeczka po gościu. Znowu nasz kolega z parteru przyniósł Romanowi rosół z kury. Mam nadzieje, ze moja zupka z jarzynkami będzie mu bardziej smakować, koniecznie dam mu spróbować. Tak to Romuś je suchą karmę i widzę, że mu smakuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137'] Kurier przyniósł Romusiowi karmę i witaminki, był taki szczęśliwy, że skakał jak piłeczka po gościu. Znowu nasz kolega z parteru przyniósł Romanowi rosół z kury. Mam nadzieje, ze moja zupka z jarzynkami będzie mu bardziej smakować, koniecznie dam mu spróbować. Tak to Romuś je suchą karmę i widzę, że mu smakuje:)[/QUOTE]

Ale mu dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...