Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki 01.10.2006


MarzenaTkacz

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to teraz ja zadam pytanie. Mam dwa psy na odleglych ringach, ktore na ring wchodzic powinny w bardzo podobnym czasie:sad: I pomijajc te kwestie, to czy orientujecie sie w tempie sedziowania p.Piotra Śliwki i p.Danilo Giorgio??????????:roll: Bardzo pomoglaby mi ta informacja w rozplanowaniu biegania pomiedzy ringami:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']Zakla, mam nadzieję, że na samym początku jesteś wolna :evil_lol: my wchodzimy teoretycznie o 10:25, ale pewnie wyjdzie coś koło 10:50 :cool3: i Monulec nawet nie jest ostatni, wiesz :cool3:[/quote]
Jestem wolna, jestem:lol: Jesteście jedyne na początku, pozostałe trzy rasy mi spadają razem:motz::eviltong:


A tak w ogóle to gdzie są rozpiski godzinowe? Bo ja jakaś cofnięta i na stronie związku nie mogę znaleźć:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Jestem wolna, jestem:lol: Jesteście jedyne na początku, pozostałe trzy rasy mi spadają razem:motz::eviltong:[/quote]
uffff, to się nazywa szczęśćie :cool3: gorzej jak dostaniemy Zw.Mł i treba będzie czekać do NJwR :evil_lol:

[quote]A tak w ogóle to gdzie są rozpiski godzinowe? Bo ja jakaś cofnięta i na stronie związku nie mogę znaleźć:oops:[/quote]
my miałyśmy na potwierdzeniu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']Właśnie czy ktoś wie jak sędziuje pan Danilo Giorgio?Jaki typ psów preferuje, czy potrafi być wyrozumiały dla niesfornych psiaków. Jakieś podpowiedzi czego można się spodziewać??? Z góry dziękuję[/quote]To prawdziwy SHOW MAN!Sędziuje dokładnie i takie też daje opisy.Jest żywiołowy jak to Włoch:evil_lol: Na bokserach zbierał oklaski i okrzyki radości.Bardzo miły,taktowny,dużo mówi o ocenianych psach.Jesli posędziuje jak na boksiach,to zdobędzie szerokie grono wielbicieli/ek:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też dziś dostałem potwierdzenie i numerek:lol:. Wszystko się zgadza.
Ale niektórym się nie zgadza, jest jakiś błąd w planie sędziowania przy greyach, których jest za dużo, kosztem saluk, których nie ma w ogóle. Ale to jeszcze pikuś. P.Jakubowski wg planu sędziowania jest w Rybniku na ringu nr 13, gdzie ma 34 psy, zdaje się z grupy III i w NDM na ringu 23, gdzie ma 39 psów z grupy X. Ciekawe, który oddział nie potwierdził udziału sędziego? Ja osobiście stawiam jednak na Rybnik:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donio']Ja też dziś dostałem potwierdzenie i numerek:lol:. Wszystko się zgadza.
Ale niektórym się nie zgadza, jest jakiś błąd w planie sędziowania przy greyach, których jest za dużo, kosztem saluk, których nie ma w ogóle. Ale to jeszcze pikuś. P.Jakubowski wg planu sędziowania jest w Rybniku na ringu nr 13, gdzie ma 34 psy, zdaje się z grupy III i w NDM na ringu 23, gdzie ma 39 psów z grupy X. Ciekawe, który oddział nie potwierdził udziału sędziego? Ja osobiście stawiam jednak na Rybnik:cool1:[/quote]Możesz mnie oświecić,co to za błąd?Nie bardzo rozumiem o co chodzi?
Na obecność P.Jakubowskiego w Rybniku mogę przyjmować zakłady:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam z charciego forum. Greyów zdaje się są cztery i dwie saluki.
"no to fajnie w/g tego planu to nas nie ma w salukach za to z tymi numerami które przysłali z potwierdzeniem jesteśmy w grejach [IMG]http://www.psy.mgt.pl/psy/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] [IMG]http://www.psy.mgt.pl/psy/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] mam teraz dylemat wystwić sunie w grejach czy salukach [IMG]http://www.psy.mgt.pl/psy/images/smiles/eusa_doh.gif[/IMG] [IMG]http://www.psy.mgt.pl/psy/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] hihihi...."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...