Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki 01.10.2006


MarzenaTkacz

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beta']Witam,
A kto sędziuje pudle średnie?
Nie widzę ich na pierwszej stronie w grupie 9.
Zgłosiłam swoją sunie Coffe Brown Teschiro. - pudel średni brązowy
dostałam potwierdzenie zgłoszenia mailem,
czy istnieje możliwość sprawdzenia czy dotarł rodowód i dowód wpłaty przesłany mailem?
Pozdrawiam
Marzena Brzeska Jasiuk[/quote]Przyjęty:lol:Sędzia Jaroslav Matyas,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenduś']A mogłabym prosić o sprawdzenie, czy zgłoszenie AQQ Belmondo Junior - chihuahua krótkowłosy klasa szczeniąt dotarło? Bardzo prosiłabym o pomoc :modla:[/quote]Jest przyjęty:lol: A teraz idę na dłłłłłłłłłłłuuuuuuuuuuugggggggggggiiiiiiiiiiiiiiiiiii spacer z psami:evil_lol: Pa,pa!

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze nie dostałam potwierdzenia i numerka :(
A opłaciłam wszystko w terminie :D
Można by jakoś sprawdzić czy wszystko jest ok mój piesek to Staffordshire Bull Terrier - Dżez Jamboree Jakard Wejherstaff- pies w klasie szczeniąt .
Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']a ja jeszcze nie dostalam potwierdzenia:placz: .Tylko mailowe-mam nadzieje,ze jestesmy przyjeci:-([/quote]

hmm, też zaczynam sie zastanawiać czemu nie mamy potwierdzenia ?? Czy mam sie zacząć martwić:-o?? zostało mało czasu a tu nic :shake:
Jeżeli można to proszę o sprawdzenie Yorkshire Terrier suka kl pośrednia Yoko Ono Bukolika.
Za odpowiedz będę wdzięczna :loveu:
Pzdr,
Monika

Link to comment
Share on other sites

Ta wystawa liczy prawie 1300 psów ,potwierdzenia wyszły z oddziału w dwóch turach ,pierwsza w czwartek (napewno tą już dostaliście), druga w sobotę- napewno dojdzie poniedziałek , wtorek. Wszystkie przesyłki poszły priorytetem
Proszę o chwilkę cierpliwości.:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanko. Zglosilam suke rasy Owczarek Kaukaski - Kavkazskoy Natsionalnosti KAMA (ur. 08 pazdziernika 2004) do klasy posredniej. Dzisiaj otrzymalam potwierdzenie, iz suka przyjeta jest w klasie otwartej. Jak to sie stalo i co z tym zrobic??? Nie chce wystawiac suki w klasie otwartej...
Czy wiadomo juz kto bedzie sedziowal kaukazy???
Pozdrawiam,
Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaR.']Mam takie pytanko. Zglosilam suke rasy Owczarek Kaukaski - Kavkazskoy Natsionalnosti KAMA (ur. 08 pazdziernika 2004) do klasy posredniej. Dzisiaj otrzymalam potwierdzenie, iz suka przyjeta jest w klasie otwartej. Jak to sie stalo i co z tym zrobic??? Nie chce wystawiac suki w klasie otwartej...
Czy wiadomo juz kto bedzie sedziowal kaukazy???
Pozdrawiam,
Ania[/QUOTE]

Po prostu pomylka oddzialu, albo suka nie nalezy juz do klasy posredniej i zostala przeniesiona. Jesli blad mozesz zadzwonic do oddzialu i sie "poklocic", ale nie wiadomo czy coś z tego ci wyjdzie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...