Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki 01.10.2006


MarzenaTkacz

Recommended Posts

[quote name='MarzenaTkacz']Kochani Dogomaniacy !

Wczoraj Oddział w Legionowie został poinformowany, iż Państwo Tatiana i Gienadij Sipiaginowie, nie przyjadą na wystawy w Legionowie (Klubowa Sznaucerów i Krajowa Jesienna), zatem oddział staną przed szybka decyzją KOGO zaprosić.
Piszę co następuję
Na Klubowej Sznaucerów będzie Pani Bożena Kowalska-Malitka i Pan Danilo Giorgio.
Na Krajowej Pan Zdzisław Kitliński i Pan Danilo Giorgio.

Uległ zatem częściowo podział na rasy w grupie II i III.
A oto dla przypomnienia proponowany podział na rasy:



[B][FONT=Times New Roman]GRUPA II[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]1. [/B][B]Ewa Bukład [/B][/FONT]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wyżeł Niemiecki Długowłosy GRUPA VII[/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy GRUPA VII[/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Entelbucher Sennenhund [/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Duży Szwajcarski Pies Pasterski [/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Owczarek Kaukaski[/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Owczarek Środkowoazjatycki[/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pirenejski Pies Górski [/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Shar Pei [/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Tosa Inu[/FONT][/SIZE][/B][/quote]

Nie mysle, zeby wlasciciele Kaukazow i Azjatow byli zadowoleni z wyboru sedziny, poniewaz sedziuje nas najczesciej w tym roku.... :shake: Do Sopotu nie przyjchal sedzia Burykin i na zastepstwo rowniez dano Pania Buklad. A potrzeba nam rowniez ocen od innych sedziow.
Czy nie mozna by przezucic Owczarkow Kaukaskich sedziemu Piotrowi Krolowi ???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gonia']Niestety,na wystawie nie możesz tego zrobić.Wg nowego regulaminu,dziecko musi być zgłoszone i ujęte w katalogu.[/quote]

A czy mogę zapytać, gdzie mogę znaleźć ten regulamin? :razz: Przydałoby się wiedzieć na przyszłość - większość ZK nie stosuje się do tego i nie wiedziałam, że to jest niezgodne z przyjętym regulaminem...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gra...']A czy mogę zapytać, gdzie mogę znaleźć ten regulamin? :razz: Przydałoby się wiedzieć na przyszłość - większość ZK nie stosuje się do tego i nie wiedziałam, że to jest niezgodne z przyjętym regulaminem...:oops:[/quote]
[URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL]
Regulamin Konkursu Młody Prezenter pkt 3.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia'][URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL]
Regulamin Konkursu Młody Prezenter pkt 3.[/quote]

Dzięki za odpowiedź!

Szczerze powiedziawszy Legionowo jest pierwszym oddziałem, który stosuje się do tego regulaminu. Większość oddziałów ZK "robi co chce" i "jak chce"... ale teraz będę wiedzieć na przyszłość, co z tym zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gra...']Dzięki za odpowiedź!

Szczerze powiedziawszy Legionowo jest pierwszym oddziałem, który stosuje się do tego regulaminu. Większość oddziałów ZK "robi co chce" i "jak chce"... ale teraz będę wiedzieć na przyszłość, co z tym zrobić.[/quote]Nie wiem,czy to komplement,czy nie?:evil_lol: Jesteśmy tu od tego,żeby Wam pomóc i rozwiać wątpliwości.Jeżeli choć w części nam się to udaje,to już jakiś sukcesik;)
Wszystkim wystawiającym,życzę powodzenia i pięknej,słonecznej pogody:bigok:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Nie wiem,czy to komplement,czy nie?:evil_lol: Jesteśmy tu od tego,żeby Wam pomóc i rozwiać wątpliwości.Jeżeli choć w części nam się to udaje,to już jakiś sukcesik;)
Wszystkim wystawiającym,życzę powodzenia i pięknej,słonecznej pogody:bigok:[/quote]

Mimo, że takie podejście do regulaminu troszkę pokrzyżowało mi plany, ale... za "gapowe" się płaci. :razz:
Jestem pełna podziwu dla wszystkich pracujących w ZK w Legionowie! :lol:
Dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gra...']Mimo, że takie podejście do regulaminu troszkę pokrzyżowało mi plany, ale... za "gapowe" się płaci. :razz:
Jestem pełna podziwu dla wszystkich pracujących w ZK w Legionowie! :lol:
Dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź! :multi:[/quote]Przykro mi,że tak się stało,ale to regulaminowe podejście,pozwala uniknąć wielu nieporozumień.
Plan sędziowania będzie podany na stronie.Dajcie nam jeszcze małą chwilkę;)
Dziękujemy za komplementy:oops:

Link to comment
Share on other sites

Witam,
A kto sędziuje pudle średnie?
Nie widzę ich na pierwszej stronie w grupie 9.
Zgłosiłam swoją sunie Coffe Brown Teschiro. - pudel średni brązowy
dostałam potwierdzenie zgłoszenia mailem,
czy istnieje możliwość sprawdzenia czy dotarł rodowód i dowód wpłaty przesłany mailem?
Pozdrawiam
Marzena Brzeska Jasiuk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...