Jump to content
Dogomania

Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wklejam tekst dla Hugo, proszę poprawić ew. to co jest nie tak :-)

Kiedyś miał dom, z pewnością.
Mógł się cieszyć swoją kością.
Kiedy był smutny miał go kto pocieszać,
tulić, kochać i się uśmiechać.

Sielanka się jednak smutno zakończyła
i na ulicy wylądowała psina.
Wędrując tak po bezdrożach losu,
trafiła do tzw. tymczasu.
W hotelu mieszka nasz Hugo
i na domek cierpliwie czeka tak długo...

Był sobie pies - tak można zacząć historię Hugo. I jest sobie pies - na tym ta historia się zatrzymuje.

Hugo swój jedyny i ukochany dom stracił bardzo dawno temu. W niedoli pomógł mu kolega, który ostatnio opuścił naszego bohatera. I Hugo został sam... Podczas drogi nikt przez wiele długich miesięcy nie zwrócił uwagi na nieszczęśliwe, głodne i zziębnięte psy, przykre...

Hugo nie chce patrzyć wstecz, żyje tu i teraz. Ma dach nad głową, ale taki stan nie może trwać wiecznie!

Hugo to pies, który nauczy się życia w domu.Potrzebny mu jest człowiek, który wskaże mu dobrą drogę jaką powinien podążać.
Piesek jest nieagresywny, jedynie trochę wycofany wobec nowo poznanych osób.

Wbrew jakiejś pamiątce z przeszłości Hugo lgnie do człowieka i chce być jak najbiżej niego.

Czy ktoś pomoże mu na zawsze przełamać nieśmiałość i udowodnić, że miłości nie można się wstydzić ani bać?

Prosimy o kontakt, Hugo będzie wspaniałym psim kumplem jeszcze na wiele lat.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że lepiej nie pisać, że Hugo miał dom... W jego przypadku jestem niemal pewna, że nie miał go nigdy, nie mam pojęcia, jak sprawdziłby się w domowych warunkach.

Chciałam umieścić Huga w kojcu z psem od znajomej, ale niestety nie udało się, Hugo siedzi w mniejszym kojcu, sam :( On musi znaleźć dom, choćby tymczasowy... Nawet buda w czyimś ogródku, byle tylko nie siedział sam w tym kojcu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']A może udałoby się dogadać z fundacją Przytul Psa, żeby Hugo zamieszkał w kojcu z jakąś suczką od nich ?[/QUOTE]

To nie jest kwestia niedogadania się z psem, bo Hugo inne psy lubi. Ale podobno podwójny kojec jest już zarezerwowany, czy jakoś tak (nie wiem - nie ja rozmawiałam).

Ogonek - ok, jutro na spokojnie pomyślę nad tekstem.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Boss zaginął!!! :([/B][/SIZE][/COLOR]
Uciekł w nocy z kojca :( Właściciele go szukają, mają powiadomić swoją i sąsiednie gminy, gdyby ktoś go odłowił...
Założyłam wątek na zaginionych: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225903[/URL] i zrobiłam event na fb: [URL]https://www.facebook.com/events/209512345826813/[/URL] Porozgłaszałam też na większych portalach i na lokalnych. Nie wiem co jeszcze można zrobić :( Mam nadzieję, że wybiega się i wróci, oni z nim chodzili na spacery, więc poznał okolicę... Najgorsze, że w tej okolicy nie ma żadnych psiarzy - przynajmniej na dogo :( A jest mordownia w Łukowie :(

Link to comment
Share on other sites

Dobrze chociaż, że pogoda jest ładna... No i Boss umie sobie poradzić na ulicy... Ale mam mimo to nadzieję, że znajdzie się szybko, jeszcze dziś porozsyłam info do schronisk... Nie wiem, gdzie jeszcze można szukać? Gminy, schroniska, nadleśnictwo - co jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

Przez przypadek rzucił mi się w oczy ten wątek, ja mieszkam od Radzynia ok 30 km, więc trochę daleko nie sądzę, żeby Boss w moje strony zawędrował, ale będę się rozglądać, wiem że z Radzynia na dogo jest danusiadanusia, może jej dajcie znać, żeby się była czujna, trzymam kciuki, żeby psiak się znalazł :thumbs:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']BOSS DZISIAJ RANO WRÓCIŁ DO DOMU :)
Właśnie przed chwilą miałam telefon od właścicielki :) Mają zabezpieczyć kojec tak, żeby już się nie wydostawał (jest zamykany w kojcu na noc). Uff, kamień z serca :)[/QUOTE]

Ufff Bosie więcej proszę naszych i tak już osłabionych przez dogo serduch na takie próby nie wystawiać ...

Link to comment
Share on other sites

Hugo sam w kojcu :(
[CENTER]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg839/scaled.php?server=839&filename=40340128655835142735610.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg826/scaled.php?server=826&filename=52375128655710476081410.jpg&res=landing[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...