Jump to content
Dogomania

5-letni WYROK w Schronie-suczki uniewinnione,Cedra i Czarna Mają DS


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Śliczna naprawdę. Nie dziwię sie, ze wpadła w oko Kroook. Jakim cudem nikt jej nie wypatrzył do tej pory?

Justyna, czy Tekila jest wielkości Sary? Tak mi jej szkoda, bo ze względu na wygląd będzie je ciężko znaleźć dom. To rudawe futerko, siwa mordka.
Tylko, skąd wziąć miejsce dla niej?

Link to comment
Share on other sites

A mnie szkoda Tekluni..Koleżanki mają domki a ona została na lodzie..A to przecież taka miła i przyjazna psinka...Mam nadzieję, że ktoś wypatrzy jej serduszko..Bo cóż sunia jak sunia i taj dobrze wyglada jak na sunię w schronie..Trzymam kciuki i podnoszę Niunię, niech jej też przydarzy się domek..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Śliczna naprawdę. Nie dziwię sie, ze wpadła w oko Kroook. Jakim cudem nikt jej nie wypatrzył do tej pory?

Justyna, czy Tekila jest wielkości Sary? Tak mi jej szkoda, bo ze względu na wygląd będzie je ciężko znaleźć dom. To rudawe futerko, siwa mordka.
Tylko, skąd wziąć miejsce dla niej?[/QUOTE]

Tekilla dodatkowo jest zazdrosne o człowieka,akceptuje psy,ale lepszy byłby dom bez,albo z psami dorównującymi jej wzrostowo.
Chyba jest jej wielkości.
Ona ma lepszą sytuację w schronisku,bo jest zabierana do biura...
Gorzej z tą drugą sunią...

Niestety sporo jest psów ,które czekają tyle lat...Chyba pomarudze Justynie jeszcze,żeby spojrzała w ewidencje i poszukała.Takie psy też powinny mieć szansę.

Link to comment
Share on other sites

Poproś o takie dane z ewidencji także w naszym imieniu. Ja np. Sarę wzięłam tylko dlatego, że własnie byla 9 lat w schronisku. Przeliczyłam to na miesiące, tygodnie samotności w stadzie i przeraził mnie ogrom cyfr. Mysle, ze ludzi to poruszy i moznaby zrobic taki wątek suk czy ogólnie psów z Rudy Śl. z długim stażem schroniskowym.
Psy z tego schroniska są świetne mimo tylu lat tam spędzonych, bo są razem, nie izolowane w ciasnych boksach. No i pracownicy schroniska dobrze je traktują, nie mają więc róznych lękowych zachowań. Sara jedynie nie była typem przylepki, ale to mi odpowiadało, bo nieszczególnie przepadam za psami, które nie daja mi żyć i domagaja się ciąglej uwagi.

Link to comment
Share on other sites

Super ze dwie czarne sunie maja domek :):):):):):)

A naprawde warto przygarniac takie psinki z duzym stazem w schronisku , ja moją Myszunie wziełam po 6 latasch pobytu w tyskim schronisku a jest z nami juz 11 lat i tez jak ją brałam nie wygladała zbyt pieknie , ale po odkarmienu i pielegnacji wygladała jak prawdziwa dama ( jej zdjęca sa na watku ponizej ) Takie zwierzaki sa bardzo oddane :) karzdy pies zasługuje na dom , nawet ten nie naj ładniejszy czy najmlodszy ....

Link to comment
Share on other sites

Mam wieści dla nowej Pani Czarnej :)

Czarna nie wróciła na duży plac,poczeka do poniedziałku w biurze,bo ani myśli stamtąd wyjść.Wygrzewa sie w koszyczku,kiedy chce siku,to po prostu wychodzi...zrobi siku i pędem pod drzwi,czeka żeby ją wpuścić.

Aż łezka kręci się w oku,że ona tyle lat czekała na szansę, a jest idealna .

Kroook-wielki szacunek za danie jej szansy.

Link to comment
Share on other sites

Całe święta spędzam z psiakami w schronisku więc jak tylko jutro nie będzie padać porobie zdjecia duzym suczkom które juz trochę czasu u nas są.

Masza to wspaniały psiak ona sobie daję radę to własnie taki typ Sary która była u Jagi

a Tekla uwielbiam ją ona ma charakter jest tylko nieco za gruba ale pracuję nad tym spacerki pomagają. Jest ogromnym zarokiem i leniem cale dnie spedza w koszyczku ale koniecznie z kolderka:evil_lol: wstawie jutro jej zdj mam ich sporo moze komus tez podbije serce

Link to comment
Share on other sites

Dotarliśmy do w końcu domu - czarna sunia będzie miała na imię Misia, bo jest gruba i puchata :). Zniosła długą podróż rewelacyjnie, grzecznie leżała i spała.
Pierwszy kontakt z moją Tolą - rewelacja.
Kiciuch się jeszcze nie pojawił, więc pewnie pierwsze spotkanie jutro. (A właściwie dzisiaj :)

Slapcio - dziękujemy serdecznie za pomoc w transporcie. :)

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza noc za nami, sunia przespała spokojnie.
Biedactwo jest przestraszone, na dworze czuje się pewniej na smyczy. Puszczona luzem w ogrodzie od razu uciekła do domu.
Rano zrobiła wszystko co trzeba, napiła się wody, tylko zjeść jeszcze niczego nie chciała, nawet paróweczek. Ale poczekamy - sunia ma takie zapasy sadełka, że może spokojnie poczekać, aż jej stres trochę minie.
Kot się przezornie schował i pewnie się ujawni dopiero za kilka dni - ale sucz jest tak spokojnym typem, że jestem dobrej myśli.
Wieczorem kąpiel obu suń, co by się zapachem nie różniły :)

Teraz wielkie dzięki dla Jusstyny85, Slapcia i wszystkich, którzy wybierali dla nas sunię w schronisku.:buzi:



Misia pozdrawia :)[IMG]http://i56.tinypic.com/303a0z7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...