Jump to content
Dogomania

3 letni cane Corsoo z rodowodem do addania.


basia0607

Recommended Posts

Zrobiłam człowiekowi sprawę za posiadanie bez zezwolenia psa rasy agresywnej.
Wiem o facecie, że kupuje psy dużych ras, dba o nie a potem nudzą mu sie i giną w nie jasnych okolicznościach . Wiem, że on je wiesza, sąsiedzi mówią mi to nieoficjalnie lecz do sądu nikt nie pójdzie. Wiejska solidarność. Ten czlowiek kupił latem psa rasy c.c. z rodowodem i chce mi go oddać. Boi sie odpowiedzialności, bo mu powiedziałam, że zrobię wszystko aby odpowiedział za swoje czyny. Pies jest zadbany, piękny, jeszcze jest zabawką w rekach faceta, jeszcze mu się nie znudził.
Szukam domu odpowiedzialnego. Mam zdjecia ale nie potrafię wklejać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pies przebywa w okolicach Elbląga. Czasu za wiele nie ma, człowiek, który go ma chce się go pozbyć od zaraz. Wczoraj kazal mi przekazać, że mam go zabierać bo nie ma czym go karmić. Jak byłam u niego w wakacje i proponowałam wziecie psa, udał, że ma chore serce i mdleje. To jest okropny czlowiek. Ludzie mi wiele mówią ale niestety nie chcą świadczyć. Rok temu nie udało mu się powiesić rocznego owczarka. Oddał go bardzo pobitego a potem prawdopodobnie wykradł i zamordował. Ma jeszcze kaukaza, ostatnio mi go oddawał teraz już nie chce.
Tel. kontaktowy-505072935.

Wysyłam zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Po 18.12 pies bedzie mogl do mnie przyjechac na DT, jesli to zbyt dlugo to trzeba zorganizowac transport do hotelu dla psow.
Nr tel Basiu do Ciebie czy do faceta?[/QUOTE] tel jest do mnie.
Dzisiaj zadzwonił do mnie pan w sprawie psa. Znawca rasy, treser, jest zainteresowany. Nie jest to osoba anonimowa, zobaczymy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']tel jest do mnie.
Dzisiaj zadzwonił do mnie pan w sprawie psa. Znawca rasy, treser, jest zainteresowany. Nie jest to osoba anonimowa, zobaczymy .[/QUOTE]

Ale wykastrujecie go?
Jak znawca rasy i treser to pewnie znam:diabloti:
Uwazaj bo niestety w sprawie CCtow to 99% chetnych to skonczeni idioci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nemesea']Poproszę o zdjęcia![/QUOTE]

Wyslalam Kamilce ale ich nie widze. Komu mogę jeszcze wysłać.
Pies nie ma czasu, bo facet już go nie chce. U nas tak napadało śniegu, że boczne drogi są nie przejezdne. Moje psy dzisiaj nie mogły wyjść z bud, śniegu wyżej dachów. Pies jest na zapadłej wsi. Do budy go nie wezmę a w domu mam 4 tymczasy + 3 swoje psy. Denerwuje się aby pies facetowi nie"uciekł "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Gyby nic się nie udało wyjaśnić, może dotrę do kobiety, która odsprzedała psa facetowi ze wsi.[/QUOTE]

Czy od Was ktos jezdzi jakos regularnie w kierunku Wawy albo gdzies?
I jak bedzie potrzebna wizyta dla tego Pana zainteresowanego to daj znac.
Ja szukam dalej tego hodowcy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...