Jump to content
Dogomania

Szarik, mamy 160zł deklaracji stałych!!! Nadal potrzebujemy waszej pomocy!!


P78

Recommended Posts

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DOM STAŁY NIE WYPALIŁ :(
Szarik leży w budzie i już nie wyłazi nawet :(
Nie wiem co będzie z tym psem... :(
Opłaciłam ten miesiąc, jak znajdę chwilkę wszystko wypiszę... Mamy jeszcze trochę czasu, bo tak nagle Szary nie wyleci,ale błagam nie zostawiajcie mnie z opłatami za niego :(!!!
kam. daje 100, DIF 10, czyli brakuje 190 zł miesięcznie, póki jeszcze jest ten DT!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani, Szarik ma event na FB już długo, wklepcie "SZARIK" w wyszukiwarkę to wejdziecie... Ja założyłam...

Niestety ten DT nie wystawia faktur, więc NIE MOGĘ ZBIERAĆ NA KONTO VIVY :(
Teraz udostępniam swoje prywatne konto..., ale nie puszczę go na FB z wszelkimi danymi :(
Dlatego nie mogę zbierać TAK kasy na niego... :(
Możemy zbierać na Vivę, [B]na leczenie,karmę,[/B] ale nie na tymczas :(

[B]Na szczęście Szarik pojedzie do weta (dzięki mru :)), do zaprzyjaźnionej lecznicy, niech go porządnie zbadają, bo wygląda strasznie!!! Ja boję się, że od umrze w to lato, serce mu padnie!
Nie wyłazi z budy, bo jest zapasiony na maxa :( Nie to, że słaby, tylko spasiony i nie ma siły i chęci... KOSZMAR :([/B]
[SIZE=4][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

kto go tak spasl???????? nie tylko glodzenie ale tez nadmierne odzywianie psa podchodzi pod zniecanie [quote name='Paulina78']Kochani, Szarik ma event na FB już długo, wklepcie "SZARIK" w wyszukiwarkę to wejdziecie... Ja założyłam...

Niestety ten DT nie wystawia faktur, więc NIE MOGĘ ZBIERAĆ NA KONTO VIVY :(
Teraz udostępniam swoje prywatne konto..., ale nie puszczę go na FB z wszelkimi danymi :(
Dlatego nie mogę zbierać TAK kasy na niego... :(
Możemy zbierać na Vivę, [B]na leczenie,karmę,[/B] ale nie na tymczas :(

[B]Na szczęście Szarik pojedzie do weta (dzięki mru :)), do zaprzyjaźnionej lecznicy, niech go porządnie zbadają, bo wygląda strasznie!!! Ja boję się, że od umrze w to lato, serce mu padnie!
Nie wyłazi z budy, bo jest zapasiony na maxa :( Nie to, że słaby, tylko spasiony i nie ma siły i chęci... KOSZMAR :([/B]
[SIZE=4][/SIZE][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']
Nie rozumiem czemu nie wychodzi z budy?? co to za DT??[/QUOTE]

Podobno jest tak spasiony, że ledwo się rusza :-(.

Czy nikt tego wcześniej nie widział? Czy nie można mu było ograniczać jedzenia?
Czy teraz jest w tej sprawie coś robione? Czy obecni opiekunowie są świadomi, że trzeba go odchudzić na cito?

Link to comment
Share on other sites

To ze Szarik mial przejsc na diete juz dawno bylo uzgodnione. Szczerze to ja sie bardziej finansami zajmowalam. Ja juz nie wiem co to bedzie, przeciez jak on sie nie rusza i zrobi sie goraco to naprawde moze pasc na serduszko.

Link to comment
Share on other sites

Czy była już wizyta u weta?
Jakiego DT szukacie?? jak Szarik dogaduje się z innymi psami?
Pomyślałam o DT u Czarodziejki - w zasadzie hospicjum dla starych ONków, w tej chwili jest kilkanaście psiaków, psy nie są zamykane, swobodnie chodzą po ogrodzie; czy Szarik odnalazłby się w takim stadzie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Czy była już wizyta u weta?
Jakiego DT szukacie?? jak Szarik dogaduje się z innymi psami?
Pomyślałam o DT u Czarodziejki - w zasadzie hospicjum dla starych ONków, w tej chwili jest kilkanaście psiaków, psy nie są zamykane, swobodnie chodzą po ogrodzie; czy Szarik odnalazłby się w takim stadzie??[/QUOTE]
Tak pies odnajdzie się w stadzie...
Ile to kosztuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Podobno jest tak spasiony, że ledwo się rusza :-(.

Czy nikt tego wcześniej nie widział? Czy nie można mu było ograniczać jedzenia?
Czy teraz jest w tej sprawie coś robione? Czy obecni opiekunowie są świadomi, że trzeba go odchudzić na cito?[/QUOTE]
Wcześniej widzieliśmy,mówiliśmy,interweniowaliśmy, psu generalnie nie jest źle, ale to poza Wawą - nie widuję go często...
Nie wiem co jest przyczyną,brak ruchu, za dużo żarcia... Ale i starość...
U weta nie był jeszcze - nowego weta...

Link to comment
Share on other sites

tu jest na przyklad Duke- on jest w tym hospicjum u Czarodziejki:[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205424-Duke-stary-ONek-bez-szans-w-schronie%21-Zbieramy-na-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/205424-Duke-stary-ONek-bez-szans-w-schronie!-Zbieramy-na-DT[/URL]!!!

a tu jeszcze lepiej prezentuje sie Frida- tez w tym hospicjum dla staruszkow, na pierwszej stronie watku jest pokazane to zgromadzenie onkowe na podworzu zobaczcie konievcznie post 7 watku:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204839-Frida-staruszka-ONka-w-hotelu-bez-grosza.-Czy-ma-wrocic-do-schronu?p=16569240#post16569240[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...