Jump to content
Dogomania

7 razy wyrzucany z II piętra.Gdańsk schronisko.PRZEPRASZAM, że nie zdążyliśmy TM <`>


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sluchajcie, ja mam informacje ze schroniska w ktorym przebywal(kokoszki) [B]ze ON ZYJE!!!!!!!![/B]

[B]podobno zostal adoptowany i trafil w bardzo dobre rece.[/B]

dzis raz jeszcze bede dzwonic do kierownika(teraz byl, niedostepny) ale babka ze schroniska dokladnie wiedziala o jakiego spa chodzi(wiec nie moze byc mowa ze pomylila psa).

o Boze, czy to moze byc prawda??????

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam z Kierownikiem- pies nie zyje.....:(:(:(

nie wiem dlaczego pracownica schroniska twierdzila inaczej.....

został uspiony.

podobno przyplatala sie nosowka....
Boze, mozna bylo mu pomoc....nie musialo do tego dojsc......
gdyby byl w klinice-tam moze by wydobrzal.
Lecznica na karuskiej odciela mu lape a potem przetransportowala do schroniska.,...a wiadomo, ze jeszcze taki oslabiony operacją pies...bez szczepien.....nawet w najlepszym schronie moze do tego dojsc.....

to nie bylo dla niego odpowiednie miejsce......

a jednoczesnie mielismy zwiaze rece bo wlasciciel sie go nie zrzekl i pies nie mogl zostac wydany do czasu zakonczenia dochodzenia.
ta cholerna biurokracja!

nie patrza na dobro psa, licza sie ich nienormalne przepisy!

a teraz nawet podobno nic nie zrobia temu skurwie....- wlascicielowi Pikusia- sasiedzi zmienili zeznania i twierdza ze sam wypadl z okna- 7raz wypadł sam......

dzis mialam nadzieje,ze jeszcze nie wszystko stracone....niestety-jak to sie mowi''nadzieja matka głupich.....;;

Link to comment
Share on other sites

q****wa!!!!Jak to zmienili zeznania????????????Boją sie tego skur****
W takim razie moze powolac innych swiadkow?Wiecie co mam na mysli...
Darowac mu tego nie mozna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO MORDERCA I DO TEGO PSYCHOPATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy:

Sory ze tak obrzydliwie klne ale po prostu nie wytrzymuje juz!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

już nic Pikusiowi nie pomoże [`][`][`] umarł


mam pytanie: w Gdańsku nie leczy się nosówki?...szkoda, że jak psiak zachorował nie poinformowano np. Przystani Ocalenie, która miała go adoptować, że pies ma nosówkę....przecież byśmy walczyli...jeśli chodzi o pieniądze na dogomaniaków zawsze można było liczyć w takich sytuacjach....nie wiem nie wiem.....kolejna śmierć...której nie powinno być...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']już nic Pikusiowi nie pomoże [`][`][`] umarł


mam pytanie: w Gdańsku nie leczy się nosówki?...szkoda, że jak psiak zachorował nie poinformowano np. Przystani Ocalenie, która miała go adoptować, że pies ma nosówkę....przecież byśmy walczyli...jeśli chodzi o pieniądze na dogomaniaków zawsze można było liczyć w takich sytuacjach....nie wiem nie wiem.....kolejna śmierć...której nie powinno być...[/quote]

leczy!
napewno, u mnie w szkole składaliśmy się dla schornisk, na tą szczepionkę, eh. wstydzę się za tego dupka z gd... przepraszam w imieniu gdańska...

Pikuś moze teraz jest Ci cieplej i lepiej?
[*] oby...:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja moge jedynie dodac, ze KPdZ nie ma zadnych zastrzezen co do schroniska i ich opieki na Pikusiem. Podobno wlasnie schronisko naciskalo na policje aby psa jak najszybciej odebrac wlascicielowi bo do czternastu dni nie mogli nic zrobic:shake:

A teraz ode mnie: nie dziwie sie, ze mogl zalapac wirusa :shake: oslabiony po operacjach, pewnie i niedozywiony. Mimo iz mial swoj wlasny pokoik to wiecie jak latwo przeniesc nosowke. No i on mial jedynie dziewiec miesiecy...
A co do leczenia to pewnie w niewielu schroniskach leczy sie nosowke. Duze koszty - male szanse. I przypuszczam, ze gdyby w schronisku wiedzieli, ze moga liczyc na pomoc finansowa to sprawa potoczylaby sie inaczej. Nawet surowica moglaby sie znalezc...:shake:

Malta, szczepionka to nie leczenie. Mozna szczepic zapobiegawczo ale nie w otoczeniu, w ktorym juz panuje wirus bo to tylko przyspieszy zachorowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...